Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. Ooo - Igiełka :loveu: A myślałam, że już wszyscy śpią ;) [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3218/dsc0008egs.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/29/dsc0012gp.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/4619/dsc0017aq.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/5525/dsc0020oz.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/8569/dsc0023ii.jpg[/IMG]
  2. Tzn, że Grafcio będzie musiał się przeprowadzić? Tylko dokąd? :(
  3. [quote name='magdabroy']Jak ja bym miała ją tak blisko, to bym ją wykorzystywała minimum raz w tygodniu[/QUOTE] Cudze chwalicie, swego nie znacie :lol: [quote name='necianeta89']a ja mam małe pytanie, gdzie mogę niedaleko pojechać z psem? żeby się wyszalał, pobiegał, czasem nóżki pomoczył?;) bielsko, okolice?;) ja z cz-dz;)[/QUOTE] Ojej... dużo tutaj jest takich miejsc! Zrobię Ci spis! :evil_lol: Możemy się kiedyś spotkać - my zawsze jesteśmy chętni na wspólny spacer :) [quote name='Chiquita&DeeDee']Hahahaha:diabloti: Ty się zastanów lepiej co mówisz, bo mi się spodoba i będziesz miała przerąbane:evil_lol::roflt::roflt: już mam straszne myśli:eviltong: [/QUOTE] Spoko maroko (chyba) dam radę :diabloti: W niedzielę mam wolne jakby co :cool3: [quote name='deer_1987']Bardzo fajne te Wasze zdjecia z kropkami :)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='agaciaaa'][URL]http://img21.imageshack.us/img21/6861/dsc0017ty.jpg[/URL] to jest super! :loveu: Jak tam Lostus?[/QUOTE] Zaraz poniżej napiszę o Lostku :) [quote name='Lili8522']Cześć Vilenko :cool3: Zapisuje sobie śliczne kropeczki i resztę cudnego zwierzyńca :loveu:[/QUOTE] O, Lili! Witamy! :sweetCyb: Wpadaj do nas częściej :loveu: No więc byliśmy dzisiaj - teraz już wczoraj u weta całą brygadą. Lekarze zachwyceni Lostkiem i postępem w gojeniu ropnia :multi: - taką miałam nadzieję :cool3: Moja siora mieszka zaraz obok naszego weta, więc wpadliśmy na kawę całą ekipą :D [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2910/dsc0004gm.jpg[/IMG] W drzwiach powitał nas nie kto inny jak nasz kochany Rudzielec :loveu: [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2226/dsc0007kie.jpg[/IMG] Bella została wymaglowana na całego ;) Krew pobrana, koopa oddana do badania. Wyniki krwi będą jutro, a z kupą będą robić jakieś czary mary i wyniki dopiero w piątek, albo poniedziałek. Będzie badana pod kontem czegoś tam - nie pamiętam czego :diabloti: W każdym razie powiedzieli lekarze, że rzeczywiście jest za chuda i jak będą wyniki tych badań to zobaczymy co dalej. Wspominali coś o próbach trzustkowych i pokazali nam zdjęcia dalmata z tą chorobą co ją u Belli podejrzewają. Pies wyglądał masakrycznie, ale nie takie dalmaty trafiały do SOS Dalmatyńczyki. Także proszę trzymać kciuki za Bellę! Na szczęście serce ma jak dzwon :multi: - na to jestem już przewrażliwiona i pan doktor sam od siebie wiedział, że trzeba je dobrze osłuchać. No i kazali mi z Bellą biegać przed gabinetem bo mówiłam, że jakiś pokurcz ma w łapach i rzeczywiście prawa tylna łapa będzie pod obserwacją. Mam zdjęcia nowe! Zaraz zapodam!
  4. [quote name='Chiquita&DeeDee']Spotkanie było super:loveu: i zapewne jeszcze nie jedno będzie, więc będą zdjęcia z Krówkami:loveu: W lecie będziesz moja:diabloti: hehehe[/QUOTE] Oddaję się całkowicie do Twojej dyspozycji! :cool3: :evil_lol: [quote name='Pegaza']Jakie fajne te zdjecia od razu widac ze profesjonalne:) no a dziewczyny jak na modelki przystalo super wyszly:)[/QUOTE] Do profesjonalnych zdjęć jeszcze im daleeeeko... co innego modelki - od razu widać, że zawodowe :loveu:
  5. [quote name='Chiquita&DeeDee']Jak ja się cieszę, że mam Vilenkę tak blisko:multi: ale obiecuję tego nie wykorzystywać za często:evil_lol::cool3:[/QUOTE] Ja też się cieszę, że mam Ciebie blisko :loveu: Możesz wykorzystywać kiedy chcesz i ile chcesz :evil_lol:
  6. [quote name='magdabroy']Dostałam chorobowe do końca następnego tygodnia :multi:[/QUOTE] Zazdroszczę :D
  7. Ale fajowy tatoo! :D Kurcze co jest z tym Grafitem... może ma jakiegoś robala? :/
  8. Vilena

    Diana :)

    [url]http://i922.photobucket.com/albums/ad63/lucawer/DSC_9988.jpg[/url] Ekstra zdjęcie! Ładnie Dianie w zielonym :)
  9. [url]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Spacer%2026022012/_DSC6903.jpg[/url] Ale fajnie miejsce, tyle piasku! Mięciutko do biegania :D
  10. [quote name='agrazka']Ja też jestem fanką, ale nie twoją - tylko Bella Mia ;) Twoja też trochę, bo foty fantastyczne :)[/QUOTE] Dziękuję Kochana :loveu: [quote name='Igiełka']Cioteczko wiem że jak byś tylko mogła to pomogłabyś nam w zdjęciach i za to Ci dziękuje :lol: tylko żartowałam by pominąć odległość bo mieszkam prawie na końcu świata :eviltong: woj. kujawsko-pomorskim niedaleko Brodnicy- dzieli nas 420 km- szkoda że jest to taki kawał drogi :oops:[/QUOTE] Ach, to rzeczywiście dosyć daleko... ale może kiedyś się uda, kto wie :D
  11. Grażynka, ale Ty przecież robisz ładne zdjęcia! :) Ja mam nadzieję, że się kiedyś w końcu spotkamy, może w lecie uda się coś zorganizować? :)
  12. [quote name='Artemida']Vilena to czemu ich nie ma :( myślała że sobie poglądam piękne czi z pięknymi właścicielkami :loveu:[/QUOTE] Wolę nie ryzykować :diabloti: Mogłabym wtedy zginąć śmiercią zupełnie NIE naturalną :evil_lol:
  13. [quote name='Igiełka']Serdecznie Witamy :loveu: Przyleciałam z galerii Romi teraz tutaj podziwiam dziewczynki:cool3:-dalmatynki piękne jak zawsze i rozpływam się nad fotkami :Cool!: teraz już wiem Kogo po molestuję o fotki dla dueciku:loveu: :eviltong:- Vilenko pomińmy już odległość :evil_lol:[/QUOTE] A skąd Ty jesteś Igiełko? Bo ja nawet nie wiem :oops: Fotki zawsze chętnie robię, a duecikowi to już w ogóle! :loveu:
  14. [quote name='Artemida']Śliczne zdj :)a jak fajnie w tych ubrankach wyglądają <3 szkoda że nie ma zdj z Pańciami:diabloti:[/QUOTE] Ja mam! :siara: Nie mogłam nie zrobić! :siara:
  15. [quote name='Chiquita&DeeDee']Też czekam na lato:loveu: Dziękujemy jeszcze raz za spotkanie i zdjęcia:multi::multi:[/QUOTE] Ja również dziękuję :loveu:
  16. Tylko ostrożnie z tą socjalizacją, żebym potem odszkodowania nie musiała płacić :diabloti: Krówki akurat takie brudasy były, nie zbyt ładnie się prezentowały :evil_lol: Zaraz wszystko Ci wyślę :)
  17. [quote name='magdabroy']Śliczne dziewczyny :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :) [quote name='Chiquita&DeeDee']Ale piękne zdjęcia:) z kamieniołomu?[/QUOTE] A no z kamieniołomu. Tak jak pisałam nic ciekawego tam nie ma, oprócz kamieni :evil_lol: Zimno tam było, wiało, śniegu dużo i ślisko bo lód co kawałek. Lepszy jest ten kamieniołom w Kozach. A w ogóle to mogłoby być już lato bo nad jezioro chciałabym pojechać :D [quote name='monika&karol']Bella sierotko Ty :lol::lol: woda jest fajna ;) Vil jestem Twoją fanką :eviltong: chce więcej zdjęć!!! :mad:[/QUOTE] Ho ho, fankę mam, no proszę :lol: Uważaj bo jeszcze nie nadążysz oglądać jak przyjdzie lato to będę cały dzień cykać foty :D Wiecie co? Nie wiedziałam, że chiłki są takie słodkie na żywo :loveu: Maluszki Romi (Chiquita&DeeDee) :) [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9033/dsc0138gk.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4695/dsc0144yad.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3624/dsc0155h.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3711/dsc0139vv.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4632/dsc0128yh.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1694/dsc0149zb.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2861/dsc0150pu.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/262/dsc0152vp.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7623/dsc0154hp.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3624/dsc0155h.jpg[/IMG] Musimy się zgadać jak już będzie ładnie zielono :) Towarzystwo jak widać nieźle się dogadało, widzisz jakie moje krówki przyjazne :loveu: Mam jeszcze Ciebie i Twoją Mami :) Wyślę Ci na @ bo jak dam tutaj to mnie jeszcze zamordujesz czy coś :evil_lol:
  19. [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9033/dsc0138gk.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3711/dsc0139vv.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/9029/dsc0142l.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4695/dsc0144yad.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1039/dsc0146vi.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Chiquita&DeeDee']Pewnie, że możesz:multi::multi: Czekam:cool3:[/QUOTE] Hi hi :evil_lol: Mam nadzieję, że się nie gniewasz, że się doczepiliśmy do Was :oops: Te zdjęcia to tak na szybko były... nie było czasu na staranie się, więc szału nie ma... ale modelki ekstra :loveu: Malutkie śliczności :loveu: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4632/dsc0128yh.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/60/dsc0129mm.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8889/dsc0130wp.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5654/dsc0133kj.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5854/dsc0135cmo.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2770/dsc0096tv.jpg[/IMG] :loveu::loveu: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9489/dsc0107ku.jpg[/IMG] :loveu::loveu: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6392/dsc0110fql.jpg[/IMG] Tak tak, tyle śniegu jeszcze w "górach" :p [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8480/dsc0119ye.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2994/dsc0124yc.jpg[/IMG]
  22. Pierwsza na górze :) [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8144/dsc0032sr.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3125/dsc0036yg.jpg[/IMG] Zanim dojdą do mnie, zdążę zbiec na dół i wybiec z powrotem :cool3: [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3810/dsc0039kl.jpg[/IMG] Ja też tak chcę! :D [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1204/dsc0043i.jpg[/IMG] Ale ten świat wielki :loveu: [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1043/dsc0089sa.jpg[/IMG]
  23. Mam małe co nieco :cool1: Bella była tak niegrzeczna, że więcej trzeba było się denerwować niż spacerować więc szybko wróciliśmy do domu :evil_lol: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4557/dsc0003ckz.jpg[/IMG] Uwielbiam to, że Mia tak uwielbia wodę :loveu: Jeszcze z dwa miesiące i pójdziemy pływać :loveu: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1209/dsc0013qq.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2332/dsc0014wp.jpg[/IMG] Bella zastanawia się co to jest takir zimne, mokre, płynie i szumi, w wannie jest inaczej :lol: [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/3236/dsc0015ym.jpg[/IMG] Weszła! Tzn.trochę ją popchnąć trzeba było :diabloti: I tak stała sierota, dopóki jej nie wyciągnęliśmy. Poczekaj Belciu, aż pojedziemy na głęboką wodę :evil_lol: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/2939/dsc0026fl.jpg[/IMG]
  24. Mam coś dla Was :cool3: Romi, mogę tutaj wrzucić? I podaj mi proszę swojego @ :)
×
×
  • Create New...