-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vilena
-
[quote name='deer_1987']A kiedy sie dowiemy? :razz:[/QUOTE] Kiedy przyjdzie na to czas... :lol:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
No jak to, pozycja bardzo wygodna - siedzenie na dupci :)
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-a5vCwZ9I_6k/T2TLfplEt1I/AAAAAAAAAew/Ehp-j5-UWA8/s640/DSC_0085.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-U1EJ3Ctgo50/T2TLkg5_vUI/AAAAAAAAAfA/Rm0E6C5sU9k/s640/DSC_0089.jpg[/IMG] "leżeć" :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7cGiYX1epHc/T2TLpZkb5CI/AAAAAAAAAfI/zgdOu7qZyFc/s640/DSC_0095.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LwcZWltOD4I/T2TLquDEmrI/AAAAAAAAAfQ/qzjKVxZGuNg/s640/DSC_0096.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qK3vC7agizU/T2TLtLUnHTI/AAAAAAAAAfY/JhybiIgqsRY/s640/DSC_0103.jpg[/IMG] Na jutro mam planach wypad z rodzicami na działkę, więc przygotujcie się na kolejne zdjęcia :cool1:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KICk9WWzmNw/T2TLSkeK0dI/AAAAAAAAAeA/pE7CB_lUGaA/s602/DSC_0024.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BnuMtRfLX08/T2TLXSMEmVI/AAAAAAAAAeQ/AQ088FMuC3s/s640/DSC_0033.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EoWkHAqBSLc/T2TLZV-kNGI/AAAAAAAAAeY/d-iDboOYqj8/s604/DSC_0038.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DekLjpsGwzA/T2TLbSTmi-I/AAAAAAAAAeg/Qme7X7EcH2M/s640/DSC_0047.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QNV63lT4Vmc/T2TLdeLMtxI/AAAAAAAAAeo/wl-WAYMQKKw/s640/DSC_0075.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='Kaja10014']Ale kropciaste szaleją :loveu: Piękne macie tereny :)[/QUOTE] Na Podbeskidziu jest pieknie, zapraszamy! :) [quote name='magdabroy']Widzę, że Lostek w coraz lepszej formie ;)[/QUOTE] Już śmiga prawie jak nowy. W końcu wiosna! ;) [quote name='agrazka']Bardzo fajne te tereny spacerowe, Kropki szczęśliwe i wybiegane Lostek - z tym kloszem, ma utrudnione zadanie [/QUOTE] On już tak długo go nosi, że chyba już się przyzwyczaił :) [quote name='Maalwi']Jakie fajne fociszki suniek i Lostka :) kurde albo Twoje fotki są takie swietne albo sunie na nich genialne bo naprawdę w porównaniu do tego dalmata co na moim osiedlu sie prowadza to niebo a ziemia...[/QUOTE] U mnie na osiedlu też chodzi taka dalmatynka... żółta jakaś trochę dziwna, ale i tak śliczna. Nie tak jak moje oczywiście powiem nieskromnie :evil_lol: [quote name='Igiełka']Witamy się :) oo jaka wielka radośc tutaj, towarzystwo kropeczkowe szczęśliwe i zrelaksowane :) nawet Lostuś na fotkach zaabsorbowany piłką-super :)[/QUOTE] Dziewczyny szczęśliwe, że słonko już jest :) Chociaż jak zawsze boję się o Mię, jest co raz cieplej i coraz szybciej wymięka w zabawie z Bellą. Zeszłe lato było ciężkie... co nas czeka w tym roku? Myślę, że zapiszemy się na echo na mniej więcej lipiec. Dzisiaj musiałam zrobić dziewczynkom sesje na betonie... po co? Wkrótce się dowiecie :siara: Ramona, byłam koło Ciebie, miałam pisać sms, ale byliśmy tylko na chwilkę bo mało mieliśmy czasu. Najpierw były biegi :razz: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2JUd9s8voeY/T2TLHARo6XI/AAAAAAAAAdQ/2HQd68RoFVk/s640/DSC_0006.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4wEWeMlC3dc/T2TLImps7KI/AAAAAAAAAdY/I145MZFLVD4/s640/DSC_0008.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0Z3_jzKCFUw/T2TLNbJmeOI/AAAAAAAAAdo/-N1aO2Pskf0/s640/DSC_0012.jpg[/IMG] I pozujemy :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KXQgFMTkRgE/T2TLO0gWHOI/AAAAAAAAAdw/4lwsVHF80D4/s605/DSC_0019.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dH7D1YI8u38/T2TLRHbj_wI/AAAAAAAAAd4/tDsB08FEJb4/s640/DSC_0022.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Oj to dziewczyny mają teraz raj - wiosna w ogrodzie - super sprawa :) Gabi zdrowiej! :*
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[URL]http://i41.tinypic.com/351gx1y.jpg[/URL] Cudowne słoneczko :loveu:
-
"Mam kulkę!" [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3918/dsc0015rt.jpg[/IMG] "Qrde, uciekła!" [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/153/dsc0016yo.jpg[/IMG] "I tak będziesz moja!" :diabloti: [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7840/dsc0017pwt.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Jak się czuje ślicznotka?
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='monika&karol']Widzę, nowe zdjęcia :loveu: Na pewno Was odwiedzę, takie widoczki :roll: tylko pozazdrościć!!! Zdjęcia Belli przy rzeczce ukazują jaka jest chudzinka..badania wykazały, że nie ma żadnych robali??[/QUOTE] Moniczko, zapraszamy do nas :loveu: Kupa i krew są ok. Są niewielkie zmiany trzustkowe, ale Pani doktor powiedziała, żeby się tym nie przejmować... na razie tylko witaminy i więcej jedzenia, a potem zobaczymy. Nie chcę doszukiwać się czegoś na siłę... ;) [quote name=':: FiGa ::']Ja i Marcelasty nie mielibysmy nic przeciwko, by w naszym domu zamieszkal kolejny psiak ;) Ale jeszcze nie teraz ;) Moze z czasem sie sunia przekona. Figowa kiedys w ogole nie wchodzila, a teraz nawet brzuch moczy :evil_lol:[/QUOTE] Miałabyś 3 dalmatki :loveu: Super! :D Ja już więcej do łóżka nie upchnę :evil_lol: Mam nadzieje, że Bella będzie razem z Miową w lecie pływać! :loveu:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Ale śmigacie z tymi postami :lol: [quote name='deer_1987']I masz fotki/filmiki?[/QUOTE] Są fotki :smile: [quote name='magdabroy']U mnie słoneczko od wczoraj :eviltong: A gdzie zdjęcia z zabawy??[/QUOTE] Już wstawione :-D [quote name='magdabroy']Chyba muszę nawiedzić Bielko-Białą ;-) Świetne miejsce do zabaw i śliczne dziewczyny :loveu:[/QUOTE] Serdecznie zapraszamy! :) [quote name='deer_1987'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-_9E2dbvd0N8/T2Njl-ZL14I/AAAAAAAAAXM/1t1zBHughxQ/s640/DSC_0060.jpg[/URL] Jak tam pieknie :loveu:[/QUOTE] Taka nie daleka od nas miejscówka... dużo zdjęć w lecie wstawiałam jak Mia brodzi tam w wodzie :) [quote name=':: FiGa ::']Ech zazdroszcze Ci tego ze masz sunie w podobnym wieku :loveu: Beda wiecznie sie ze soba bawic :smile: A Marcelasty nie ma z kim, bo Figowa, jak to Figowa, ma ochote badz nie ma, zaleznie od jej obecnego "widzi mi sie" ;-) A u nas dzis bylo 35° w sloncu :diabloti:[/QUOTE] W takim razie musisz Marcelkowi rówieśnika do zabaw załatwić :D W słońcu się nie liczy :eviltong: [quote name=':: FiGa ::'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-bbL7A4U48Js/T2NkG6JGwfI/AAAAAAAAAYs/B5K6wjQAijs/s640/DSC_0099.jpg[/URL] Swietnie to uchwycilas :loveu: A Bella nie jest do wody przekonana jeszcze? ;)[/QUOTE] Ojej, dziękuję :loveu: Bella do wody nie wejdzie... ale chociaż mycie łapek w wannie nie jest już takie straszne. Na początku takie wygibasy robiła, żeby tylko wyskoczyć, że masakra, cała łazienka w wodzie, teraz już grzecznie stoi :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Zdecydowanie woli brzeg ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8xaAlWH4ryE/T2NkNILWfXI/AAAAAAAAAY8/aiHdzH6vENg/s640/DSC_0105.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fMNyadFlMvg/T2NkPAZLeYI/AAAAAAAAAZE/LkDFc0m4DFw/s640/DSC_0109.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--AY8lBrHq_g/T2NkTbT6bkI/AAAAAAAAAZM/olVQyckGrFU/s640/DSC_0114.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2GDx9Pv79UY/T2NkWQFNG8I/AAAAAAAAAZU/vlJAaBmWK0A/s640/DSC_0119.jpg[/IMG] Hoop! :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yGIOojTmnyM/T2NkZZ9RzrI/AAAAAAAAAZc/-NzB4lATDLc/s640/DSC_0120.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Mia od razu wskoczyła do wody :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ng2rS3O75qw/T2Njw_qbKiI/AAAAAAAAAXs/ZFWZc5kpreo/s640/DSC_0075.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EeO9AbccUAk/T2Nj-0isAJI/AAAAAAAAAYU/FJj6vkyTabo/s640/DSC_0093.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-peeWBv_3XJ4/T2NkBcDM-SI/AAAAAAAAAYc/NG1IiA1JCdo/s640/DSC_0096.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bbL7A4U48Js/T2NkG6JGwfI/AAAAAAAAAYs/B5K6wjQAijs/s640/DSC_0099.jpg[/IMG] Bella do wody nie wejdzie... na razie :diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4EFUbyyqpRI/T2NkKbP00NI/AAAAAAAAAY0/qzs50E3954k/s640/DSC_0102.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MwWBqzyAbDs/T2NjgNba0BI/AAAAAAAAAW8/iGHSIZcrsFg/s640/DSC_0052.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_9E2dbvd0N8/T2Njl-ZL14I/AAAAAAAAAXM/1t1zBHughxQ/s640/DSC_0060.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jvc1s7d0Oho/T2Njodyja5I/AAAAAAAAAXU/2y5_jV4jme4/s640/DSC_0069.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--2u_--r4VS4/T2NjrF_26FI/AAAAAAAAAXc/UVhPO3s_0tg/s640/DSC_0072.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TDqx2aPdAk0/T2NjuLhMcPI/AAAAAAAAAXk/AJkebrWlnYQ/s640/DSC_0074.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Ha ha, no to widzę, że Bielszczanki (Romi i Lili) wszystkie jakieś niestabilne :lol: U nas dzisiaj zaświeciło słoneczko :multi: W dzień zrobiło się całkiem ciepło, mimo tego, że rano jak jechałam do pracy było 0 stopni. Na momencik udało nam się zabrać dziewczynki nieopodal na zabawę :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UJU25NaV81s/T2NjNoxr97I/AAAAAAAAAWM/Zp-To6T_yRs/s640/DSC_0025.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rguG-_DjNIg/T2NjUA82WDI/AAAAAAAAAWc/JzIyp50Komc/s640/DSC_0040.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UPVWbmipBrs/T2NjXISD_EI/AAAAAAAAAWk/9YrSs1bJpVs/s640/DSC_0046.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fYPF8_NM41M/T2NjatUtHQI/AAAAAAAAAWs/BD4kqgHi4Q0/s640/DSC_0047.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DnKB6SYW9L0/T2Njd941dcI/AAAAAAAAAW0/1Ly6eNqbrVc/s640/DSC_0048.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='agrazka']no, no - pewnie ciotka premię dostałaś, bo tak Lostka chcesz przeprosić za te opatrunki ;) Fajna fota by była jak leżysz na chodniku z takimi dwiema kropkami :)[/QUOTE] No właśnie jeszcze nie dostałam w tym miesiącu :placz: Dzięki Ciotka, widzę, że i Ty chętnie byś się ze mnie pośmiała :diabloti:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Vilena replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL="http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3642.jpg"]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3642.jpg :crazyeye:[/URL] To jest ta sama kicia? :-o Rewelka!!! Ale piękna! :loveu: [URL="http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3642.jpg"][/URL] -
[quote name='magdabroy']Miseczka cudna :loveu: Kuweta też, choć ja gustuję w takich zabudowanych ;) E tam wiocha, ważne że ktoś się zainteresował ;) A co je tak zaciekawło, że Cię przewróciły?[/QUOTE] Śliczną biszkoptową sunię labka :lol: [quote name='kalyna']ale Pańcia obsypuje Lostka prezentami.... coby mu się (odpukać) nie spodobało chorować :shake::shake::shake: ale pewnie wszystko będzie dobrze i żadnych więcej chorób :razz::razz: to i tak dobrze, że ktoś Cie pozbierał... u mnie byłoby kazanie, że psów utrzymać nie mogę a skończyłoby się na głośnym śmiechu...a Ty babo radź sobie sama :-(:-( ehh na jakim odludziu społeczeństwa mieszkam :([/QUOTE] Ta kobita trochę się chichrała ukradkiem :diabloti: [quote name='agaciaaa'][URL]http://img441.imageshack.us/img441/6954/dsc0075tb.jpg[/URL] super ta wspólna fotka, taka wiosenna :) dawaj więcej![/QUOTE] Wolę zostać incognito 8) [quote name='Chiquita&DeeDee']Prezenciki pierwsza klasa:loveu: A co do spacerku... szkoda, że nie spacerujesz koło mnie - pośmiałabym się:diabloti::lol:[/QUOTE] No faktycznie jest się z czego śmiać! Mogłam sobie coś zrobić przecież! :motz: :lol: [quote name='FredziaFredzia'][URL]http://img201.imageshack.us/img201/24/dsc0003qw.jpg[/URL] najmodniejszy kolor teraz. :diabloti:[/QUOTE] Oooo! Nawet nie wiedziałam :cool2:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Vilena replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Ja mogę Ci fotki zrobić :D Wszystkich tatoo :evil_lol: -
[quote name='magdabroy']Czyli wraca do formy :multi:[/QUOTE] Tak! :D [quote name='WeronikaM']super, że już lepiej :multi: , oby teraz Wam się pogoda poprawiła, żeby porobić troche zdjęć :D :D[/QUOTE] Ooo, chciałabym już słoneczko. Na razie szaro i wszędzie pełno błota. [quote name=':: FiGa ::']U nas jest pieknie, wiec u was pewnie tez ;) Bierz aparat i cykaj fotki :) Witajcie :calus:[/QUOTE] Figa! A już myslałam, że do nas nie zajrzysz! I nic nie napiszesz, że mam dwie dalmatynki? :lol: U nas jest deszczowo i błotniaście, ale Twoje fotki chętnie pooglądam :) [quote name='Chiquita&DeeDee']Cieszę się, że Lostek lepiej:) Ja też czekam na fotki;)[/QUOTE] Lostek dostał dziś od Vilenki prezencik (kolejny już :lol:)za dzielną walkę z chorobą. Śliczną misiunię z koteczkiem :bigcool: [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2654/dsc0002ax.jpg[/IMG] I nowiuśki bordowy kibelek :megagrin: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/24/dsc0003qw.jpg[/IMG] Przed chwilą jak byłam z dziewuchami na spacerze to tak mnie pociągnęły, że fiknęłam koziołka z chodnika na trawnik, jakaś kobita mnie podnosiła "nic się pani nie stało?" Jaka wiocha :lol!:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
No cycuszki straszne ma :( Trzeba czekać... i zobaczycie co będzie, nim się obejrzysz, lada dzień się polepszy!
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='monika&karol']Jak Lostuś się czuje?? Dawno o nim nie pisałaś..[/QUOTE] Nie pisałam? Czuje się dobrze (chyba) :lol: Wygląda lepiej i duużo je ;)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Vilena replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No nie mogę, Figa wróciła :multi: Piękne zdjęcia jak zawsze! :loveu: Buziaki dla Was wszystkich! Jamnisia słodka! :loveu: -
[quote name='Chiquita&DeeDee']Mówiłam:D inny klimat;) Oj nie pamiętam, tak mi się kojarz coś, musiałabym zobaczyć z kim do klasy chodziłaś, bo chyba młodsza jesteś ode mnie? Wiesz ile razy ja tak mam... najgorzej jak ten ktoś w miarę kuma coś o mnie, a ja ni cholerę nie wiem kto to:D[/QUOTE] No chyba jestem młodsza... ;) Kojarzę tylko, że była "jakaś" Ramona w szkole, ale nie kojarzę tego imienia z Tobą... a przecież to niezbyt popularne imię ;) [quote name='Patisa']ale bajeczne zdjecie... :loveu: trzy piekne kobiety... jak Aniołki Charliego! :lol::cool3: i jakie fajne niebo na nim...mmmm.... a teraz tak ponuro :shake: Filmik pocieszny bardzo - Mia była takim słodkim, wesolutkim cętkowanym brzdącem... :loveu: pozdrawiam ;)[/QUOTE] Aniołki Charliego? Hie hie, dobre :evil_lol: Mia była takim małym ciapokiem :lol: [quote name='understandme']Ooo nawet Nergal u Was w galerii :evil_lol: Pozdrawiamy :)[/QUOTE] Jakoś tak się nawinął przypadkiem ;) Również pozdrawiamy :) [quote name='KASIA&TOSIA']my też tam bywamy choć ja osobiście wtedy gdy grają ciut lżejsze tematy zaś TZ ostatnio szalał tam na Eye for an Eye :)))[/QUOTE] Eye for an Eye to nie mój klimat ;) [quote name='Igiełka']Witamy i życzymy miłego popołudnia :)[/QUOTE] Witaj :) Dziękujemy i Wam życzymy miłego wieczorka, buziaki dla Dueciku :loveu:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Vilena replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Chiquita&DeeDee']No cóż... główka boli jeszcze do dzisiaj:D[/QUOTE] To musiało być grubo :evil_lol: