-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vilena
-
8.04.12r. Relaks Lostusia :D [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8949/dsc3941k.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2781/dsc3943pg.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1205/dsc3945u.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/7248/dsc3948k.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Oswajanie z konikami :) [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9615/dsc3926o.jpg[/IMG] [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/4183/dsc3932.jpg[/IMG] [video=youtube;oQROeV3KL1o]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oQROeV3KL1o[/video]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[B]Niech to gęś kopnie! Co jest z tą dogomanią; gdzie posty, gdzie zdjęcia? :angryy: :angryy: :angryy: Grrr!!! No to wstawiam jeszcze raz te foty, które zniknęły... ale nie chce mi się kolejny raz ich opisywać... :lol:[/B] 4.04.12r. Krótki spacer przed pracą :) [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/5266/dsc0006uu.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2614/dsc0017cm.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7648/dsc0019om.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2964/dsc0023un.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/4148/dsc3913.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[url]http://images10.fotosik.pl/1197/3c068c6ccf9c47f5.jpg[/url] Jaka figurka zgrabna!!! :loveu::loveu:
-
Czyli, że już się rozgościła w domku :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Vilena replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jakie fajny mały kudłaty :) [URL]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_5483.jpg[/URL] Chyba próbuje podszczypać Torcię :evil_lol: -
Jak słodko :loveu: Śmietana 18-tka, tłuściutka :evil_lol: Gabiśka zdrowiej już!
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
Vilena replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam na bieżąco, tylko rzadko piszę ;) -
Jaka z Ciebie fotoreporterka! :D Kurcze z tym wypalaniem traw to jakiś dramat :( [attachment=1457:8222.attach]
-
No no, mądrze to napisałaś ;) Chyba faktycznie masz rację, ja nie mam dzieci więc trudno mi się wypowiadać w tym temacie. Ale Dagga się władowała na Antosia :loveu: Bez skrupułów :evil_lol: A czemu ona ma takie uszy w plastrach?
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Vilena replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Chiquita&DeeDee']u nas śnieg:placz::placz::placz: a ja nie chce!!!:placz:[/QUOTE] Nie marudź, jeszcze będziesz narzekać na upał :evil_lol: -
[quote name='blackgerl']czy szpital domowy przemienia sie już w normalny domek? ;-)[/QUOTE] To się jeszcze okaże - u nas to zawsze coś musi się dziać :lol: [quote name='blackgerl']też chciałam mieszkać nad morzem i mieszkałam przez 3 lata, było fajnie ;-) ale ja w okolicach łodzi nie mam takich pieknych rejonów jak u ciebie ;-) całe szczęście są lasy, uwielbiam je :smile: co prawda zwykłe mieszane i iglaste, ale takie bardzo lubie :smile: a tak poza tym to płasko i sucho....[/QUOTE] Z jednej strony to fajnie bo tutaj jest wszędzie pod górkę :evil_lol: Ja nie wiem co to znaczy płasko. Otaczają nas góry, od urodzenia u rodziców wyglądając przez okno widziałam góry. Teraz też, tylko z innej strony ;-) Z balkonu widzę to (oczywiście najpierw są bloki, domy, itd, a góry dopiero dalej ;-) ) [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4223/dsc0002fc.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7990/dsc0003mf.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/73/dsc0009vx.jpg[/IMG] [quote name='Maalwi'] Po prostu chodzi mi o to,ze Bibi jak durna biegnie do każdej spotkanej osoby i psa jak jest luzem do ludzi z zamiarem oszczekania i nie da się jej wtedy odwołać a do psow z zamiarem zabawy, ale juz mnie spotkały nieprzyjemne sytuacje z tego powodu więc musże mieć zawsze oczy dookoła głowy,zeby w porę załować i zapiąć Bibową[/QUOTE] Jak Rudek :diabloti: Każdego musi oszczekać ;-) [quote name='deer_1987']Jaki piekny Lotosik :loveu:[/QUOTE] Hi hi :loveu: [quote name='daguerrotype']Cudny kocio, ja też mam kocią rekonwalescencję teraz w domu, ale my siedzimy w kubraczku :smile:[/QUOTE] A co dolega kici? Lostkowi na ropnia kubraczek nie wiele by się zdał ;-) Jakoś tak dziwnie mi się pisze w tym nowym okienku :lol: Jeszcze sobie trochę ponarzekam... pogoda u nas do kitu, leje, wieje, zimno, brrr! Ale mam to w nosie bo cały weekend jestem w pracy i przynajmniej nie mam czego żałować :evil_lol: A wczoraj sypał śnieg!
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Melduję się u Inki, urocza z niej dama! :)
-
Ja ostatnio robiłam mojej suczy takie badania bo jest chuda jak patyk. Krew, kupa i próby trzustkowe. No i wyszło, że trzustka działa niepoprawnie i pokarm nie jest przyswajany przez organizm. Na razie dostałam receptę na taki preparat, który pomaga w trawieniu, może Grafitowi też by pomógł?
-
Grażynko napisz nam jak się miewa Twoja kropciasta córcia! Czy wciąż ma takie duże cycusie?
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Będzie nosił aż całkowicie się zagoi. Jest jeszcze strupek.
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='Maalwi']A ja zazdroszcze takich wypadów! i ,ze mozesz puscić suczki luzem żeby biegały ja bym musiała miec oczy dookoła głowy,zeby uwazać, czy parzypadkiem nie ma innego psa/człowieka[/QUOTE] A Ty nie możesz puścić Bibi luzem?? Ja zawsze staram się, żeby moje psy miały kontakt z innymi psami i ludźmi, nigdy nie ograniczam ich tylko do nas. Nawet Bella powoli zaczyna zachowywać się jak pies jak widzi innego psa, a nie jak dzikus :lol: Chcę powiedzieć, że kastracja to fantastyczna rzecz! Bella ma cieczkę, a Rudiś ma to głęboko gdzieś :multi: Szkoda, że nie zrobiłam tego wcześniej bo chłopak nie musiałby się frustrować przez 5 lat, ale lepiej późno niż wcale, prawda? :) Mam dla Was tego mojego desantowca :kociak: Czasami już ściągam mu klosz tak na godzinę i cały czas go pilnuję, żeby nie drapał, od razu wtedy zabiera się za kąpiel i czyści futerko dopóki z powrotem nie ubiorę mu kołnierza :loveu: [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7046/dsc0003awy.jpg[/IMG] Na szyi odrasta już sierść :klacz: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4231/dsc0004lv.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6125/dsc0005kle.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/1450/dsc0009cp.jpg[/IMG] Wszystkim Cioteczkom, które trzymały kciuki za mojego synusia, żeby wyszedł z choroby, ślemy buziaka :Rose: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3057/dsc0011ef.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Jestem tutaj po raz pierwszy :) Fantastyczna sunia!!! Cudowna, piękna i mądra! Miodzio! :loveu:
-
[url]http://s001.radikal.ru/i196/1203/be/3e73f5d0705b.jpg[/url] "Nie oddam smaczka!" :evil_lol:
-
[URL]http://i922.photobucket.com/albums/ad63/lucawer/DSC_2767.jpg[/URL] Gratulacje dla koleżanki za spacerowanie z psami w takich butach :evil_lol: Ja po 5 min, miałabym obcasy połamane :lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mika to ma kondycję, tylko pozazdrościć! Pańcia zresztą też ;)
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dopiero teraz czytam o nowiuśkiej suni :loveu: Gratuluję kolejnego małego cudeńka! I na prawdę podziwiam Cię, tyle jest przypadków oddania psa, gdy pojawia się dziecko, a Ty bierzesz kolejnego :multi: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-njgvj-YL5TE/T27qjC0ysJI/AAAAAAAAABU/fa3AFNWM6pg/w474-h356-k/106_0334.JPG[/URL] Cudowna mordeczka, a bym ją chętnie wycałowała! :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Vilena replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zdjęcie Tory na banerku wymiata :diabloti: Z resztą, Lumpek też ma niezłe ząbki :evil_lol: -
[quote name='king91'][url]http://psitulmnie.pl/galeria.php?pid=852&statusid=1&animaltype=8&virtual=0&senior=0[/url] znalazłam siostre Rudiego ;D[/QUOTE] Już ktoś mi ją tutaj pokazywał :) Jakby przeszperać cała galerię to gdzieś to tutaj będzie ;) [quote name='Dorin91']Dobry wieczór po długim czasie! ;) O raju jak mnie tu dawno nie było :oops: Wstyd! A tu takie zdjęcia :loveu: Przepiękne te widoki! A to zdjęcie: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-oJOL-iJeTvE/T29mLqtgvtI/AAAAAAAAArw/Is106xYJZDM/s640/DSC_0060.jpg[/URL] mega mi się podoba, świetne :)[/QUOTE] Hej :) Fajnie, że wpadłaś! Dziękuję za komplement :loveu: [quote name='blackgerl']ech, to sie nazywa mieć gdzie pojśc na wycieczkę z psiakami! rewelacyjne miejsce ;) pozdrawiam kropeczki!![/QUOTE] I pomyśleć, że jak byłam młodsza, marzyło mi się mieszkać nad morzem, a tutaj tyle pięknych miejsc [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Beskid_%C5%9Al%C4%85ski#Schroniska"]http://pl.wikipedia.org/wiki/Beskid_%C5%9Al%C4%85ski#Schroniska[/URL] :loveu:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/--7J2eVZ1H08/T2tt64xfDjI/AAAAAAAABoQ/qEQaiaSD4OA/s640/DSC_0377%2520kopia.jpg[/URL] Słodki widok :loveu: