Jump to content
Dogomania

paulina02

Members
  • Posts

    1909
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paulina02

  1. To jest ich teraz jego schronienie.
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/zdjcie0708e.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5817/zdjcie0708e.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/dscf7549a.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2121/dscf7549a.jpg[/IMG][/URL]
  4. Dziewczyny jade też nieraz ze znajomą ona ma auto i jest do dyspozycji ....Więc nie jest tak źle , szczeniak dziś dostanie jedzenie od ciotki bo jedzie tamtedy a jej pokazałam gdzie on jest jak bedzie nieraz przejeżdźać to mu da papu ....Szczeniak niestety nie dał się dziś złapać nie podchodzi w ogóle jak jest coś w pobliżu misek. Więc po niedzieli klatke odsyłam .Bardzo by pasowało dziś jego złapanie bo jutro jade do hoteliku do Lipki Wielkiej po amstafke co dałam tam na wiosne ktoś ją wyrzucił w lesie przywiazując tam ...Przywioze ją tu bo jest domek i myślałam po drodze bym zrobiła wymianke jak by się szczeniak złapał ale niestety nie złapał się szkoda ...Już teraz nie będziemy nic kąbinować dopiero na wiosne spróbujemy go łapać .Może troche się uspokoi i da rade go tak się złapać jak mamuśke .Dziś jade do weta z kotem na sterylke i pogadam z wetem czy w poniedziałek mogła bym z sunią podjechac na usg a gdy by wyszło ze jest ciężarna to będzie miała zabieg .Zobaczymy jak wetowi będzie pasować....Pies ma tam beczkę i duży karton ocieplony styropianem.
  5. Więc jutro jade po Kasie do poludnia i przejedziemy tam i z powrotem do domu 460 km.
  6. Po przemyśleniu tego co dziewczyny piszecie postanawiam dać Kasie na BDT żeby zobaczyc jak się wszystko potoczy i jak Kasieńka się odnajdzie w nowym domku .Mam nadzieje że jednak będzie wszystko ok i Kasia zostanie tam na stałe ale czas pokaże ...
  7. [quote name='baster i lusi']myślę ,że z kasą nie będzie problemu bo będzie zwrot za hotelik bo zapłacony za miesiąc a Kasia wykorzysta kilka dni.ma te na plusie.Tylko nie rozumiem jak bedzie z kasa potem na karme.[/QUOTE] Dziweczyny jakoś sobie dam rade musze spróbować , kupie coś moim córa zaniesie Kasi też .Mysle że mimo wszystko to dla niej szansa bo ona może nigdy domku nie znaleźć , hotelik jest ok ale to wybieg i boks , ma spacery miłość .Ale dom to dom a tam będzie w domu i na zewnątrz.
  8. Co znaczy BDT ,,, domek na Kasie zdecydowany i myśle że będzie ok , w sobote po nią jade do hoteliku tylko że musze mieć na transport 250zł ;( ......i tu jest problem.
  9. [quote name='ewu']Co z tą sunią ze szczeniaczkiem spod choinki?[/QUOTE] Byłam w lesie 3h szukałam zmarzłam jak diabli nie było ich ...Nie wiem co się stało może w nocy były dziki albo lisy i psy uciekły wystraszone w las ;(
  10. Dziewczyny myśle że co do weta to ja mam swojego i daje mi zniżki nie będzie źle ...Kasia to co najważniejsze ma sterylke i operacje oka i na chorą nie wyglada ...Jutro będe z nimi rozmawiała osobiście dam znać , nieraz ktoś że biedny nie znaczy że nie może kochac , bo może kochac bardziej tego psa jak ten co ma kase i ładną wille .Takie moje zdanie.
  11. Też tak myśle a wiemy ze inny domek moze się nie znaleźć , ja jak będe szła do miasta będe praktycznie obok niej przechodzic....
  12. Dziwczyny chyba mam coś dla Kasi u siebie na miejscu ...znajoma córy ....Maja chatkę i podwórko duże , sunia była by w domu i na zewnatrz .....Oboje lubią psy dziewczyne znam od małego a chłopake mame znam też bardzo dobrze oni też siedzą w zwierzakach to znaczy zawsze mieli psy do starosci ...Myśle że to szansa dla Kasi bo jak widac może domku nie znaleźć ...co myslicie ....oni mieszkają nie daleko mnie moge miec na nia wzgląd ...........tylko jedno im się nie przelewa więc może by dało rade skąbinować im worek karmy zawsze na miesiąc ......bo warunki ok , nie ma psa , nie ma kota a będzie miała ich miłość i spacery ......Co myślicie... Jutro bede z nimi gadała osobiście ....bo teraz przez telefon..
  13. Byłam w lesie szczeniak jest szczeka je ale ucieka w ;las.... Co do onki to nie bede nic robić tam , jest szczupła ale nie przewraca się jak ktos mi mówił .Byłam i widziałam osobiście ją , ma duże podwórko bude , kojec chodzi luzem , facet wychodzi żadko bo chory ....Doskonale wiem że to 20kg to na moment ale ciotka moja też zaoferowała pomoc i ma im coś podrzucać ....Sunia będzie pod naszym okiem bo właścicielka zadowolona z pomocy i zupełnie inaczej gada , ma też mój tel i w razie problemu , choroby da mi znać ...Więc wybaczcie nie będe brała na siebie następnego psa do hoteliku skoro nie jest aż tak źle ...Bo ona może innego domu nie znaleźć albo mieć jeszcze gorzej...Nie jestem małolatą w zierzakach siedze od dawna więc umie ocenić sytuacje.
  14. [quote name='pikola']Jaka Ona cudna..:loveu:A oczy ma jak moja Pikola.. [INDENT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/341/zdjcie046c.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1575/zdjcie046c.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT] [/QUOTE] Chcesz ją ;))))
  15. [quote name='ewu']Paulina potwierdź tylko ,że dostałaś tą karmę [B]PURINA DOG CHOW Adult Chicken 2x15 kg + GRATIS!!![/B] Cena Kup Teraz [B]175 zł [/B][/QUOTE] Dziewczyny potwierdzam dostarczenie karmy do mnie PURINA DOG CHOW ADULT CHIKEN 2razy po 15 kg.plus gratisy były ciasteczka ale pokruszone ;), kwota tego to 175zł .....Córa odebrała poszukam paragonu to wstawi , ja mam troszkę zamieszania z kotami i robieniu im domków bo idą mrozy ,,,,,
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/zdjcie046c.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1575/zdjcie046c.jpg[/IMG][/URL]
  17. Dowiedziałam się dziś jak byłam u siebie na działce , nie wiem czy będzie tam jutro , czy znajde , pod jaką choinką są gdybym wiedziała to dziś wcześniej to bym już tam była ;( .nie znam wielkości nic ....może ktoś je zabierze a może sama gdzieś pujdzie martwie się o malucha bo samochody ;( jutro o 10 jade chyba że by była zawieja czy coś .......I tak musze szczeniakowi zawieźć karme ...Nie pisałam dziś mamuśka jak weszłam do altany aż piszcza tak się cieszyła , ale nie odważyła się do mnie zejść ale już ją głaskam spoko i pod brzuszkiem też ;)
  18. Dziewczyny tamten temat zamknięty dałam im 20kg suchego , pies ma całe podwórko do swojej dyspozycji ...Jest karmiona ale ma za mało jedzenie .....Jak by co jakiś problem pani ma mój tel. znajoma ma też im zawsze coś podrzucić .....Więc myśle że nie będzie źle ma bude , otwarty kojec warunki dobre , tylko dostawała za mało jeść ....nie jest aż tak wylękniona , oblizała mnie cieszyła się na mnie ...... A ja mam doła wiem że niedaleko miejsca gdzie złapałam sunie jest wyrzucona sunia z maluchami , jednego ktoś zabrał ma jeszcze jednego leżą pod choinką ;( nie wiem jakie duże nic .....jutro podjade jak nie będzie walił snieg bo musze rowerem , jak będą zadzwonie na straż bo co zrobie ale wiem że nie ma miejsca u nas .....dołuje mnie to wszystko ......;((((((((((
  19. Dziękuje również za opieke nad Kasią ;)
  20. Dziewczyny gdzie mam potwierdzic otrzymanie karmy .....sunia bez zmian .....mysle o wecie ale nie moge jej tak zabrać pod pachą bo oszaleje albo mnie pogryzie....;(
  21. Dziekujemy za każdą wpłatę ;)
  22. [quote name='asiuniab']a w mrozy ma się gdzie schować?? ps. a mama może być w ciąży ze swoim synkiem:([/QUOTE] Mama nie jest w ciąży ze swoim synem , bo był inny pies a wtedy szczeniak trzymał się z daleka .. Sunia dziś jak do niej poszłam zamerdała ogonkiem , głaskałam ją a ona miała takie aczka mokre jak by płakała a ja jej je wycierałam .Zaczęłam głaskać ja po brzuszku to sie położyła i chyba wydaje mi się że na pewno jest ciężarna , musiała miec już ciągle szczeniaki bo cycki ma powyciągane ....Zobacze jak bedzie z dnia na dzień to może na piątek bym ja umówiła na sterylke , ale nie wiem musze pogadać z wetem czy dać jej coś na uspokojenie zobaczymy.....Nie moge jej znów wlec na siłe , nie mam takiego kontenerka dużego żeby ją w razie co do niego włożyć i kocem przykryć żeby ludzi nie widziała nie wiem ........wole tak spokojnie bo nie chcę jej do siebie zrazić ........szczeniak jest głęboko w lesie , spróbuje jeszcze raz na klatke spróbować jak nie wyjdzie to za tydzień Pipi klatkę odeśle bo ją potrzebuje ,,,,,Córa będzie to wstawi mamuśki zdjęcie , jaką ona ma długą grzywkę i miękką sierść ,,,a łapki takie króciutkie ;)
  23. KLatke przykrywam gałęziami i do środka kilka cieńszych , ale to i tak takie pudło nie każdy się odważy wejść ....
  24. Nie oddałam klatki byłam dziś ale mały gorszy ucieka w las do klatki nie podchodzi , marne szanse będzie bardzo ciężko ;( a mamusi podawalam dziś parówke z ręki kładłam na tapczan i brała jadła , ona bardzo boi się rąk tak na nie patrzy ;(
×
×
  • Create New...