Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1208/dsc07597b.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1944/dsc07600d.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6373/dsc07602b.jpg[/IMG] siedzi razem z Haborem, na d.kwarantannie boks (chyba) 14. Imię: Bila Wiek: ok.2 lat Płeć: Suczka Nie ciągnie na smyczy, łagodna. Trochę taka nieśmiała...Ona chyba jest mixem jakiejś rasy..., tak mi się wydaje... może ktoś napisać tekst to ogłoszeń? zależy mi na tym...zdjęcia będą lepsze, ale za tydzień. te tak roboczo
  2. [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4901/dsc07628y.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8076/dsc07623s.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9646/dsc07625s.jpg[/IMG] i jeszcze takie coś siedzi na małej kwarantannie, na samym końcu
  3. [quote name='anita_happy']BO SĄ ZAPISANE NA MNIE aby ich nikomu nie wydano...bez mojej wiedzy - JESLI PRZYJDZIE ktos sensowyny - bedą wydane... TO SA psy z mojego allegro taka była umowa - ja je ogłaszam i szukam domów, ale inforumjemy sie ze schroniskiem na bieżąco[/QUOTE] no chyba, że tak ;)
  4. jak będą lepsze zdjęcia to allegro koniecznie...na poprzedniej stronie ktoś oferował, że opłaci hotel, rozmawiałyście o tym? dla niej to będzie duża szansa, w schronisku będzie 'przytłumiona' przez ponad 650 psów, będą małe szanse, że ktoś ją zobaczy. a poza tym domu się nie sprawdzi....
  5. Anita - to ja wiem, ale dlaczego była wywieszona kartka, że mają dom? ktoś z dogo to załatwił, czy jacyś ludzie przyjechali do schronu i chcą wziąć 5 szt.? [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs256.snc6/180456_137797462951851_100001647945860_233852_2017407_n.jpg[/IMG] <---- o te chodzi EDIT: już wiem :)
  6. te szczeniaki (tam gdzie Tamara, Tosia itp.) mają wywieszoną kartkę, że mają dom i czekają na transport. gdzieś jadą? do DT?
  7. [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8112/dsc07640x.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/7523/dsc07641y.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1859/dsc07644j.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3852/dsc07634t.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2552/dsc07620v.jpg[/IMG]
  8. a będziesz mogła wziąć jednego, czy więcej szczeniaków? [url]http://www.dogomania.pl/threads/199873-Uratuj-psie-dziecko-daj-dt.-Mini-szczeniaki-do-adopcji.-POMOCY-w-OG%C5%81ASZANIU-pilnie[/url]!
  9. C.D. [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6837/dsc07578f.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9092/dsc07579a.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2926/dsc07582j.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7092/dsc07586y.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4043/dsc07587r.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8517/dsc07591.jpg[/IMG] była wywieszka, że któreś są zarezerwowane (nie mogłam dojść, które)
  10. znowu wysyp szczeniaków...jak weszłam do budynku myślałam, że padnę... 2 mioty, Fabio i jakiegoś białego do towarzystwa mu dali 1.3 chłopców i 1 dziewczynka (brązowa) [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6372/dsc07569u.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6254/dsc07571an.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/763/dsc07574ap.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2561/dsc07575g.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1200/dsc07576u.jpg[/IMG]
  11. jak wklejam link na molosy, to się strona gwiazkuje...=.= wejdźcie na forum. molosy. pl i suwakiem przewińcie na Ca de bou mamy chętnych, żeby wpłacać kasę, ale na razie wstrzymujemy się bo nie wiadomo co z hodowczynią i tym facetem z molosów...
  12. jest bardzo smutna..., odwiedzam ją co jakiś czas, bo mam po drodze lecznicę :) http://www.forum.**********/showthread.php?p=1160460#post1160460 wątek na molosach. ktoś jest zainteresowany sunią, ale bez sterylizacji nigdzie NIE będzie wydana! i ta osoba mieszka za granicą..., za tydzień będzie w Polsce. zobaczymy co z tego wyniknie, czekam na odpowiedź z jego strony...
  13. na pewno znajdzie się szczeniak, który potrzebuje DT :) a w szczególności suczki (jeszcze te niesterylizowane) @Monday ja jestem w schronie tak jak zwykle, co sobotę od 12 do 15/16, wcześniej nie dam rady, bo mam godzinę dojazdu
  14. [quote name='aga4']Mogę prosić numer konta, na które należy przelać pieniążki dla tej bidulki?[/QUOTE] aga4 na razie wstrzymaj się, ponieważ nawiązałyśmy kontakt z hodowcą i prowadzone są rozmowy na jej temat :) może coś z tego wyjdzie (nic pewnego). dziękuję za odzew :)
  15. [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/5996/zdjcie0908f.jpg[/IMG] ulubiona pozycja do leżenia ;) TOYKA wszystkich pozdrawia i całuje! :loveu:
  16. nowe zdjęcia :D [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5084/zdjcie0907.jpg[/IMG] wśród nowych siostrzyczek (przyrodnich :D) [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6810/zdjcie0903.jpg[/IMG] i z kocim lokatorem :)
  17. na stronie krakvetu mają 14kg. za 241 zł cena ok. tylko [B]kasa, kasa![/B] tego nie mamy... ma ktoś jakieś rzeczy na bazarek? w najbliższym czasie zorganizuję coś takiego :) aha, sunia jest na molosach /na razie żadnego odzewu...:(
  18. [quote name='beataczl']kasumi- ani link ani Twoj podpis nie przekierowuje na watek... a Toyeczka piekna, fajny domek sie trafil!!![/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/200945-w-lecznicy-jest-Ca-de-Bou-oddana-do-u%C5%9Bpienia-zrzeczenie-w%C5%82.JEST-wet-da%C5%82-szanse?p=16180778#post16180778[/url] ten powinien działać :) cholerka, nie wiem czemu się tak dzieje, ale jak reklamuje jakiś wątek to link nie działa :/ (tak samo było z TOYĄ) nie mam pojęcia skąd ja te złe linki kopiuje
  19. [B]to ja jeszcze raz zareklamuje Ca De Bou![/B] Ciotki mamy w potrzebie Ca de bou! Właściciele oddali suczkę do uśpienia(wet jeszcze tego nie zrobił), bo podobno miała ataki padaczki (w lecznicy nic nie zaobserwowano). Ma rodowód, tatuaż itp. mamy zrzeczenie właścicieli. Proszę o pomoc, sprawa jest pilna! [url]http://www.dogomania.pl/threads/200945-w-lecznicy-jest-Ca-de-Bou-oddana-do-u%C5%9Bpienia-zrzeczenie-w%C5%82.JEST-wet-da%C5%82-szanse?p=16180778#post16180778[/url]
  20. aha, psiak dostał od mojej TOYI (już adoptowana) spadek 50zł :) pieniądze u mnie na koncie, która z ciotek dołoży się? chociaż 10zł... wyliczając i przeliczając to, którąkolwiek karmę byśmy kupiły to wyjdzie na to samo (14kg kosztuje 239zł, obliczając proporcją, więc mogą być +- złotówki, w zależności w jakim worku kupimy) więc, EUKANUBA odpada, bo ma 10% tłuszczyku, RC również, bo cholernie droga... PURINA (14kg/239zł) , czy HILLS (12kg/209zł)?
  21. pytałam weta i mogą być te dwie i jeszcze przypomniało mi się, że Purina też :) [url]http://allegro.pl/purina-pvd-pies-en-intestinal-14kg-kurier-i1428444580.html[/url] to teraz trzeba zbierać kasę, bo trzeba za coś kupić...
  22. mogą być jeszcze te karmy :) [url]http://allegro.pl/eukanuba-intestinal-10kg-super-okazja-i1426135633.html[/url] +kurier gratis | EUKANUBA [url]http://allegro.pl/hill-s-hills-i-d-12kg-intestinal-od-kar-ma-i1424179936.html[/url] +kurier gratis | HILLS EUKANUBA jest tańsza od Hillsa
  23. [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=148704081851159&set=a.111685675553000.20414.110264465695121&pid=245742&id=110264465695121[/url] Karolina Kwatek - "wydaje mi się, że to moja suczka, która zgubiła się 22 grudnia. Jutro to sprawdzimy :)" piątek o 23:36 może dlatego jej nie widziałam? oby to była prawda :)
×
×
  • Create New...