-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
[SIZE="5"]ROZLICZENIE: wpłaty: :loveu: 50zł - Monika K. (molosy) 209,5zł - bazarek /dogo/ 122.05zł - bazarek /dogo/ 60zł - bazarek /dogo/ 50zł - Monika K. 50zł - zusa_k 13,5zł - bazarek /dogo/ 105zł - bazarek /dogo/ 100zł - bazarek /dogo/ 200zl - Sylwia z allegro 100zł - Juona 160zł - bazarek /dogo/ (brakuje jeszcze 20zł) 96zł - nika&lola /molosy/ 200zł - bazarek /molosy/ 10zł - moni12 38.77zł (10euro) - Monika R. /fb/ 40zł - Magda Cz. /fb/ 50zł - Marta S. /fb/ 100zł - aga4 50zł - spadek po TOYI 50zł - Roofi /molosy/ [SIZE="4"]RAZEM: 1854.82zł wydatki: :( 50zł - karma Brit/5kg 209zł - karma Hills i/d/ 12kg 5zł - karma Brit/500g 10zł - zastrzyki 18zł - full wypas allegro 18zł - odnowione full wypas allegro 10zł - smyczka kupiona u taks 65zł - obroża Bayer 24,5zl - kaganiec 2,8zł - adresówka 7,7zł - czopki 83zł - antybiotyki, badania itp. na babejszjozę 45zł - antybiotyk na babejszjozę 31zł - j.w. 18zł - wznowione allegro 6zł - pakiet ogłoszeń 150zł - Brit Care 12kg 40zł - karma ACANA 2,5 kg 42zł - zastrzyki 30zł - zastrzyki 32zł - zastrzyki 50zł - ACANA 2,5 kg 16zł - allegro 84zł - zastrzyk + maść na zapaleniu ucha 259zł - 2x12kg Brita 6zł - luminal 35zł - wizyta u weta, podanie zastrzyków na padaczkę 25zł - Relsed (5 szt.) 15zł - pakiet ogłoszeń 18zł - 3 opakowania luminalu 50zł - morfologia i biochemia 20zł - leki moczopędne 110zł - 30kg. karmy 30zł - powtórzone badania mocznika i kreatyniny 3,75zł - opłata za przesłanie 2 op. luminalu 18zł - 3 op. luminalu 52zł - wizyta u wet. 151.05zł - 37,5kg. Brita [SIZE="4"]RAZEM: 1829,8zł [SIZE="5"]SALDO +25,02zł [SIZE="1"]była jeszcze kupowana miska (1szt.) i kostka do gryzienia (1szt.), ale mama podarowała w prezencie :) [SIZE="5"]DZIĘKUJEMY!!!
-
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
prosiłam, żeby mnie informowała na bieżąco co i jak :) mam nadzieję, że wszystko ok :) *robi kupę w domu, poradziłam, żeby na noc odizolowały ją od tego miejsca. u mnie czasami posikiwała, ale jak zamykałam drzwi to było ok. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
(...)moja opinia bardzo pozytywna. (...) Przygotowani na przyjecie szczeniaka, wszystko mają już kupione, karma, miceczki, zabawki, itp. Czekaja tylko na zamówione legowiski. Bardzo czekają na psinkę, są świadomi konsekwencji posiadania szczeniora w domu, tzn. wiedzą że może coś pogryżć, że będzie lał na podłogę itp., ale ich to nie zniechęca, wiedzą że to normalne. Pani miała psa 15 lat. Ogólnie mili, świadomi i bardzo dobre wrażenie zrobili na mnie. (...) Pani obecnie dużo w domu, więc będzie miała czas dla psinki. (...) dom gotowy do adopcji. (...) jeszcze raz dzięki wielkie :) -
suczka już ok, nawet czasami zamerda ogonkiem :) przywiązała się do mojej mamy i chodzi za nią prawie krok w krok, a jak wyszła do kościoła to sunia stała pod drzwiami i czekała (potem trochę się położyła...). ona jest dobra do pilnowania mieszkania, jak rodzice przyszli z kościoła to od razu przy zaczęła (donośnie) szczekać, dopiero po chwili zorientowała się, że to oni. tak to wszystko ok zostało tylko skontaktować się z facetem z molosów i wstępnie ustalić co i jak.
-
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
mam nowe wiadomości: TOYA ostatnio nie bardzo chciała jeść i wymiotowała...były zrobione testy na parwo - całe szczęście, okazało się, że to nie to. W poniedziałek idą na badania kontrolne, jeśli wszystko będzie ok, to w środę będzie sterylizacja. Teraz już jje, ale robi kupę w nocy...:( mam nowe zdjęcia, wieczorem wstawię... -
suczka jest już u mnie....strasznie wystraszona, biega od pokoju do pokoju..., cały czas ogon oklapnięty (trochę podkulony) kupiłam już karmę w lecznicy, powiedzieli, że może być Brit, no i kupiłam 5kg
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
kasa jak na razie idzie na konto prywatne..., jak coś to będę pisać :) myślę, że wydarzenia nie trzeba tworzyć... aha, sunia już u mnie...strasznie wystraszona...biegała od pokoju do pokoju...masakra...teraz już spokojniej -
dziewczyny, biorę sunię na dt, ale potrzebna jest kasa na karmę...kupię jej 7,5 kg royala, bo u innych nie znalazłam mniej niż 10/12 kg.
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
na razie to odpoczywam i wypoczywam :) biorę jakiś nasivin na katar i te w saszetkach :) pomagają... aha, a z dobrych wiadomości dzisiaj jadę po suczkę ca de bou do lecznicy i zabieram na dt :jupi: ale potrzebna jest kasa na karmę..., ktoś może się dołożyć? -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
mnie dzisiaj zaczęło gardło boleć i potem głowa, i byłam cały czas rozdrażniona, a teraz doszło do tego smarkanie >.< jak ja nienawidzę kataru! ale wykuruje się, dla 'mojego' Korala :) Anita, jak coś to będziemy w kontakcie (jakby 'coś' mnie rozłożyło tfu, tfu, odpukać w niemalowane) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
mnie dzisiaj zaczęło gardło boleć i potem głowa, i byłam cały czas rozdrażniona, a teraz doszło do tego smarkanie >.< jak ja nienawidzę kataru! ale wykuruje się, dla 'mojego' Korala :) Anita, jak coś to będziemy w kontakcie (jakby 'coś' mnie rozłożyło tfu, tfu, odpukać w niemalowane) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Anita jak mnie nie rozłoży to w niedzielę mogę jechać :) rozpoczynam akcję - kurację i jadę do 'moich' psich śliczności :) (w szczególności do Habcia i koleżanki, i Korala również z koleżaneczką) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
cholera...ja tak wcześnie się nie wyrwę do schronu...:( a tak to byśmy zrobiły więcej, bo w soboty czasami jest mnóstwo wolontariuszy, a czasami wogóle...zobaczę co da się zrobić, bo mnie dzisiaj jakaś grypka wzięła wrr... napisałam do moda, to przeniósł na mnie tylko pierwszy post >.< napisała drugi raz i na razie czekam na odpowiedź i na zmiany... -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
cholera...ja tak wcześnie się nie wyrwę do schronu...:( a tak to byśmy zrobiły więcej, bo w soboty czasami jest mnóstwo wolontariuszy, a czasami wogóle...zobaczę co da się zrobić, bo mnie dzisiaj jakaś grypka wzięła wrr... napisałam do moda, to przeniósł na mnie tylko pierwszy post >.< napisała drugi raz i na razie czekam na odpowiedź i na zmiany... -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy'][B]nie zdejmuj - jeszcze są dwa w typie JTR - podobne...malusie[/B] w niedziele jade foty robic...kto się pisze na pomocnika[/QUOTE] a o której w niedziele? bo tak to MOŻE przełożyłabym... -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
ktoś rozmawiał z tą osobą, która oferowała DT dla szczeniaka? -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
ja trochę z innej beczki....jeśli ktoś jechałby na trasie Warszawa-Radom to prosiłabym PW :) -
w sobotę będę się kontaktować z facetem zainteresowanym sunią (molosy), dowiedziałam się, że mieszka w Krakowie :) całe szczęście :) bo bałabym się wywozić ją za granicę....
-
szukam onka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
kasumi replied to wilczka's topic in Owczarek niemiecki
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193842-2-miesi%C4%99czny-szczeniak-znaleziony-na-przystanku-DOM-NA-JU%C5%BB-Radom[/url] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/63235b3c240850fdba04847f8431b4be,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4e379a8754e279b031286396f18165e8,10,19,0.jpg[/IMG] -
ja nie wiem jaki ma przydomek hodowca, w tej sprawie, raczej kontaktuj się z anita_happy, bo też nie mam wszystkich informacji, ja tylko pomagam w tej akcji...
-
a może wykupić jej pakiet ogłoszeń? albo wydrukować kilka plakatów i porozwieszać w lecznicach?
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
miałam telefon w sprawie TOYI (już w DS), pan szuka owczarka (nie miniaturki) do 2 lat, mam jego maila. dom z ogrodem, do towarzystwa drugi owczarek (oczywiście zaznaczyłam, że suka po sterylce będzie). jak coś będziecie miały to proszę na PW -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201695-Dom-dla-niedu%C5%BCej-suczki-Bielsko-Bia%C5%82a[/url] tu ktoś poszukuje psiaka, może poszczęści się jej?