-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Wszystki oki. :p[/QUOTE] to dobrze :) jutro odwiedzę naszego Metrusia :) może wyjdziemy na spacerek :) -
a Bubek od wczoraj zagościł u weta...jakiegoś wirusa złapała :angryy::angryy::angryy: straciła apetyt, zwymiotowała...ech... jutro ostatni dzień do weta... wydatki: 42zł - zastrzyki 30zł - zastrzyki
-
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Asia, zobacz w 1 poście, czy wszystko się zgadza co do wpłat :) -
słuchajcie, ja trochę z innej beki :D może by rozreklamować Pepsinkę? :) tu jest super bazarek banerkowy :) jeden banerek to tylko 5zł :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/206232-Bazarek-Banerkowy-dla-staruszki-NUTY-do-30.04-ZAPRASZAM[/url]!
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
a ja zapraszam na 2 bazarki dla Nutki: [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/73/dsc09009.jpg[/IMG] KOLCZYKOWY: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206200-Niepotrzebne-KOLCZYKI-na-niepotrzebn%C4%85-nikomu-..-NUTK%C4%98-..-do-30.04[/url] i BANERKOWY: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206232-Bazarek-Banerkowy-dla-staruszki-NUTY-do-30.04-ZAPRASZAM[/url]! -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Karma jest do odebrania na [B]WOLI, początek ul. Górczewskiej[/B] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='moni12'][B]POTRZEBUJE TRANSPORTU WAWA-RADOM!!!!!![/B] DO PRZETRANSPORTOWANIA OK. 30 KG. KARMY DLA PSÓW (m.in. Dog chow, pro plan)[/QUOTE] Kinia a gdzie w Wawie ta karma do odebrania, mam kilku przedstawicieli z Wawy to moze by ją odebrali a maż juz podrzuci do schroniska[/QUOTE] dowiem się :) już napisałam PW do tej dziewczyny -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']moi rodzice będą jechac po świętach jak chesz wczesniej - Kasia /ma kontakt do transportowca 50zł za dwie str. to jak za darmo/[/QUOTE] to jakby Twoi rodzice mogli...:D :loveu: psiaki dostałyby lepszą karmę za darmo :) -
3 mies.Tara znaleziona w kanale (Radom) już w dt. Pomocy w ogłoszeniach!
kasumi replied to red's topic in Już w nowym domu
ma 1 obserwatora :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Monday - napisałam do dziewczyn co jadą na trasie śląsk - wawa i z powrotem, może będzie po drodze... [B]POTRZEBUJE TRANSPORTU WAWA-RADOM!!!!!![/B] DO PRZETRANSPORTOWANIA OK. 30 KG. KARMY DLA PSÓW (m.in. Dog chow, pro plan) -
3 mies.Tara znaleziona w kanale (Radom) już w dt. Pomocy w ogłoszeniach!
kasumi replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']Anita - większa Mania i też z tych okolic :( kasumi, a rozmawiałaś już z tą dziewczyną?[/QUOTE] jeszcze nie dzwonilam, bo mi nie bardzo pasuje za zwrot kosztow dla schroniskowych bid, nie wyrobie w zebraniu -
3 mies.Tara znaleziona w kanale (Radom) już w dt. Pomocy w ogłoszeniach!
kasumi replied to red's topic in Już w nowym domu
Dorka prosiła mnie o wyróżnione allegro...zrobiłam takie, innego nie umiem [url]http://allegro.pl/3-msc-szczeniak-biszkoptowy-cudoo-adopcja-i1572352091.html[/url] -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Tak tak, wiem, że Ty wpłacałaś, poznałam po nazwisku, bo wcześniej wpłacałaś mi pieniążki od Cleo2008 z Paypala. Ale chciałam tylko napisać potwierdzenie, że kasiurka już jest na koncie. [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/205850-Stara-wyniszczona-spanielka-z-pochwą-na-wierzchu!-błagamy-o-pieniądze-na-karmę/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] to ok :) Dostałam info od Marleny, że Metruś może do niej pojechać po świętach..., co do łączonego transportu, to lepiej, żeby stara spanielka pojechała przed świętami (o ile weci pozwolą, dzisiaj chyba będą zdejmowane szwy po sterylce i jutro mam mieć info kiedy może jechać) -
3 mies.Tara znaleziona w kanale (Radom) już w dt. Pomocy w ogłoszeniach!
kasumi replied to red's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, jeżeli mała jest zdrowa, to mam dla niej tymczas w Łodzi za zwrot kosztów... jeżeli coś takiego pasuje, to mam numer telefonu -
[quote name='Asia & Ginger']Dotarła wpłata: 25 zł - OD MASUIMI33 (KASA MIAŁABYĆ NA 'JEJ' PSA, ALE PRZEKAZAŁA NA NASZE SPANIELE)[/QUOTE] kasę wpłacałam ja :D bo był mój bazarek na Bubę i psiaki oborowe - od Arktyki , przekazałam 25% bazarkowych na psa z obory, który jest u niej na DT, ale powiedziała, że kasę na razie mają i przekazuje na nasze spaniele :) wyjaśnienia dla tych, co nie w temacie :)
-
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Dotarła wpłata: 30 zł - OD MASUIMI33 (KASA MIAŁABYĆ NA 'JEJ' PSA, ALE PRZEKAZAŁA NA NASZE SPANIELE)[/QUOTE] kasę wpłacałam ja :D bo był mój bazarek na Bubę i psiaki oborowe - od Arktyki , przekazałam 25% bazarkowych na psa z obory, który jest u niej na DT, ale powiedziała, że kasę na razie mają i przekazuje na nasze spaniele :) wyjaśnienia dla tych, co nie w temacie :) -
[quote name='Asia & Ginger']Ha! Czyli dobrą mam pamięć wzrokową. :p Feniks vel Oskar miał na forum spanielowym swój wątek. :cool3: A co z jego nóżką? Operacja przyniosła efekty? I jak oczka, bo miał chyba entropium? Było coś z tym robione? Tak wiem, ale gdyby Figu jechała i mogła zabrać 3 psiaki na raz, to nie trzeba by było fatygować Dog, bo z tego co wiem, to Figu i tak regularnie jeździ na tej trasie. ;)[/QUOTE] no to ok :)
-
"trochę" tego macie... tu są te nasze: [url]http://allegro.pl/schroniskowy-amstaff-bull-do-adopcji-i1555452882.html[/url] i oprócz tych są może jeszcze 2/3
-
a tak, zapomniałam dodać, że u nas oczywiście po krawantannie :) akurat teraz zajęłam się bullowatymi i będą obowiązkowo przeprowadzane wizyty p.a. i po a. :) wraz z tymi wszystkimi formalnościami :)
-
to w Radomiu wszystkie psy są kastrowane/sterylizowane (chyba, że trafi jakiś bardzo stary...) :) i całe szczęście, bo w typie rasy, to jest trochę astów..."idealnych" do rozmnażania