Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. to jak już tam sobie chcesz :) dostaniesz na pocztę zdjęcia....robiłam dzisiaj trochę zdjęć.....a te amstaffowate to cudeńka!!! super są :) a tą białą w łatki na pyszczku i tą niby collie wyciągałam siłą z boksu :/ nie chciałby wyjść na zdjęcia...
  2. [quote name='anita_happy']mam dom dla tej!!! [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/szczeniaki%2010%20maja%202011/DSC09804.jpg[/IMG] dzis dzwoniłma do Kasi - mała markotna...cholera!!!!!! POTRZEBNY EXPRESOWY TRANSPORT SUNI DO WAWY - dom zwraca koszty!!!!! nie moze przyjechac bo niezmotoryzowany...z małymi dziećmi... jak ta mała zejdzie..tfu..tfu... nie bawie sie w adopcje szczyli...to nie ma sensu :([/QUOTE] transport będzie albo w niedzielę, ale do Brwinowa k.Wawy, albo w poniedziałek do Wawy :) mogą się zabrać razem z 2 innymi szczylami :) tamta co została uśpiona....dzisiaj widziałam jak miała padakę :( szkoda jej, a mieszka z takim jednym psiakiem....mniejszym, czarnym, podpalanym......oby jakieś choróbska na nią nie przeszły :(
  3. [quote name='skrzeli']Nie to nie Warszawa, ale transport to z reguły najmniejszy problem.[/QUOTE] teoretycznie tak...., ale dać na transport, dać na karmę, szczepienia itd.... wiem, że zrzędzę i wymagam nie wiadomo czego, ale jak zabraknie kasy? w ogóle nie mamy kasy z przeznaczeniem na szczyle......:( bo chcę w dużej części sfinansować te 3 chore...
  4. a to jest w Wawie? Ja nie dam rady i nie mam czasu żebrać o pieniądze...muszę ściągnąć tutaj Ammounie......te 3 szczyle to MASAKRA! ciągle chorują, a najgorzej ZOJKA /Zaja....:( Gabi najlepiej się trzyma
  5. [quote name='skrzeli']Piękne psie dzieci w takich klatkach ;/[/QUOTE] oj tak....tylko gdzie są te DT?????!!!
  6. [quote name='kasumi']u mnie jest na koncie 55zł z bazarku wierszykowego, a Anita ma na swoim 10zł z wierszykowego = 65zł[/QUOTE] ja znowu przypominam, że mamy jeszcze 65zł z bazarku wierszykowego
  7. u mnie jest na koncie 55zł z bazarku wierszykowego, a Anita ma na swoim 10zł z wierszykowego = 65zł
  8. [quote name='anita_happy']Kinga - trzeba je obfocic..sa boskie..oby uch zaraza nie dopadła..masakra[/QUOTE] no trzeba, trzeba, ale czy będą jeszcze w sobotę??? ja mogłabym ewentualnie wcześniej podjechać do schronu, tak na tygodniu dopiero w piątek...... a poza tym mamy jedno DT dla jakiejś małej suczynki - szczeniaka u marerka.....więc jakiegoś tam wpakujemy :)
  9. dobra, tytuł zmieniony, pierwsze posty uaktualnione :) a ile on może mieć lat?[B] potrzebujemy tekstu do ogłoszeń....![/B] aha, jak wpłyną już jakieś wpłaty, to pisz na wątku :)
  10. [quote name='anita_happy']w schronei byłam dzis - MASAKRA JEDNĄ SUNIE - szczeniorke - po 1,5 miesiąca oddali BO KICHA!!! no i klops...w schronie to juz tylko jedno ją czeka - infekcja sie rozwinie i doopa ..zejdzie..piękny białas!! szczyli full - wstawie zdjecia jak Kasia mi podesle... PIEKNE jest sunia w typie charcika włoskiego /biała z czarną głową!!CUDOOO/ jest sunia w typie collie smooth!!cudo!!! 3 amstaffo-boksery maluszki terirerek TRIkolor - 8 mc...boski[/QUOTE] amstaffo-bokseryy??? :loveu: łooo matko....a ja w schronie dopiero w sobotę będę....:(
  11. [quote name='fochu']głos oddany na radom[/QUOTE] fochuuu, jesteś nieoceniona :loveu::loveu::loveu: muszę wreszcie powstawiać trochę starych zdjęć Bubuchy jak przyjechała karma :)
  12. a bo ja ciągle podczytuje wątek, a mało się udzielam :D bardzo zapadła mi w pamięć XARA :)
  13. a jak się czuje po zabiegu?? :) pewnie mu lżej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a tymczasem.... Kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze radomskie schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla [B]RADOMIA[/B]... Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj%21[/url]
  14. bardzo dziękuję! :) im więcej nas zagłosuje, tym mamy większe szanse na wygraną (na dogo) więc jeśli możecie to reklamujcie :) dodatkowo Anita zrobiła piękny banerek (u niej w podpisie) proszę się częstować :) :) :)
  15. kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla RADOMIA A jak wiadomo Pepe jest z Radomia, on jest bezpieczny w DT, a inne - ponad 600 psów - czeka na swój domek, więc pomóż im napełnić miseczki! Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję :) http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj%21
  16. i jak z TWIXEM??? bo tu taka cisza od miesiąca....:( ciekawe co u niego...jeśli macie jakieś info to bardzo proszę.... a tymczasem.... kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla [B]RADOMIA[/B]...Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj%21[/url]
  17. podnosimy malutką...miejmy nadzieję, że stan się poprawi.... a tymczasem.... kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla [B]RADOMIA[/B]...Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj%21[/url]
  18. Bardzo się cieszę, że Ulka pojechała, ja tak po ciuchu jej kibicowałam, chociaż nie miałam okazji jej tak na żywo zobaczyć...:( a szkoda...... a tymczasem.... kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia...[B]A jak wiadomo nasza ULEŃKA była w radomskim schronie! Może pomożecie innym -600- psom napełnić brzuszki?[/B]Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj%21[/url]
  19. mam nadzieję, że Tusinka pojedzie do domku :) na prawdę - widać, że super dom :) a tymczasem.... Kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, radomskie schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia...Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj%21[/url]
  20. kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia...Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj%21[/url]
  21. [SIZE="6"]i przy okazji proszę o głosowanie na RADOM w wewnętrznej ankiecie dogo [url]http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj[/url][/SIZE]
  22. Bubcia została wczoraj wykąpana w Nizoralu, bo miała łupież....:( teraz ma piękniutką i miluśką sierść :) musimy wybrać się kiedyś na spacerek, żeby nowe zdjęcia porobić :) [SIZE="6"]EDIT: i przy okazji proszę o głosowanie na RADOM w wewnętrznej ankiecie dogo http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj
  23. podnosimy :) potrzebujemy wsparcia finansowego, bo szczeniaki, które pojechały na DT (te 3 z 20) ciągle chorują :( Zojka pod kroplówką, leci z niej woda....Bary robi kooope z krwią...:( już teraz koszty wyniosły ok.200zł.... jak przyjdzie na wątek Ammounie, to wszystko dokładniej opisze i poda wydatki.... jak na razie mamy 190zł w spadku od spaniela.....
  24. [quote name='tula']dziewczyny ruszyła wewnętrzna ankieta dogo do krakvetu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207492-Krakvet-pomóż-wyłonić-kanydata-na-maj[/URL]![/QUOTE] [B]RADOM ZGŁOSZONY!!![/B] tu jest właściwa ankieta, bo w tamtej dziewczyny źle ustawiły datę :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj[/url]
  25. [quote name='anita_happy']kdziewczyny - jak psy wymiotują i mają mocną biegunę - po doswiadczeniu z Tajfunem - nikt nie wyda psów tak chorych ...bez rokować i bez pewności, ze to nie parwo... życie... a to małe w kołnierzu - ma złamaną łapinę - gwoździowaną... raz wygryzł sobie grane..to drugi raz miał ją robioną... staje na niej..piszczy i płacze..gaduła potworna.. urooda niesamowita:) brac i kochać... Radom ma jedno DT w Radomiu!!!JEDNO! dla szczylka jednego...[/QUOTE] pytałam o tego z chorą nóżką, ale ma dom w Radomiu i bez sensu wozić go co kilka tyg..... chodzi o DT u ejnogoski? z tego co wiem, to na jakiś czas zawiesili "działalność" DT, bo pytałam się...:( SZKODA i to wielka. był jeden tel o szczyle - tel od debilki. jak wspomniałam o oświadczeniu o sterylizacji/kastracji to na chwilkę zamarła i powiedziała, że ona to chce mieć później szczeniaki. do widzenia. hahahaha i dzisiaj jeden telefon, w miarę sensowy, ludzie z Wawy, mają przyjść i zobaczyć szczylki EDIT: ten ostatni telefon - jednak beznadziejny, chcą psa na prezent komunijny /co prawda dla własnego dziecka, mieli już wcześniej psa itd./, ale chcą NA JUŻ!!! psiaki są chore i tak na już to nie ma mowy o wydaniu....
×
×
  • Create New...