Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. [url]http://uwaga.tvn.pl/48676,wideo,265514,pies_konal_z_glodu,pies_konal_z_glodu,reportaz.html[/url] bez komentarza.
  2. taaaaa, jak chodzi to się jej boczki ruszają :D :D :D i za jakieś 1,5/2 tyg. trzeba karmę zamawiać.....myślałam nad 2x12kg., oszczędzamy wtedy jakieś 35zł :)
  3. a jaki z niej grubas się zrobił :D waży ponad 30 kg. /31kg. ważyła jak dostawała zastrzyki, bo miała jakiegoś wirusa, to ciekawe ile teraz waży :D/ musimy się wybrać do lecznicy...., zrobiły to najprawdopodobniej jutro..., bo nie podoba mi się jej ucho....i jeszcze pazury trzeba obciąć...
  4. dostałam 10zł na szczeniaki /kundelki/ od Motylek1007 :) bardzo dziękujemy mam też 2 świetnie przedmioty decoupage :) od Brzoza wystawię je w weekend :)
  5. dostałam wpłatę od marakoty - deklaracja stała 20zł :) Dziękujemy :)
  6. ja też się pytałam w sobotę o niego i p. Kasia mówiła, że widziała bardzo podobnego, ale jednak to był jakiś psiak zgarnięty z os. Południe, więc na pewno to nie Max...:( miała się jeszcze rozejrzeć
  7. wow! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ależ ona piękna! jeszcze bardziej niż w schronie....:loveu::loveu::loveu: szybciorem znajdzie dom i można brać kolejnego z klatki..., a raczej 2, bo 1 nie wypada samego zostawić... :diabloti::diabloti::diabloti:
  8. taaaaaaaaaaaaki długi mam jęzor :D nie wiem jak się jej tam mieści :D
  9. zdjęcia z telefonu :/ gdyż zostałam pozbawiona aparatu na kilka godzin :banghead::banghead::banghead:
  10. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199873-Uratuj-psie-dziecko-daj-dt.-Mini-szczeniaki-do-adopcji.-POMOCY-w-OG%C5%81ASZANIU-pilnie!"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1558/banerszczyle.jpg[/IMG][/URL] banerek....jak ktoś ma miejsce.. ;)
  11. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144235-Lady-ju%C5%BC-dwa-lata-jest-na-lodzie......"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/936/banerlady.jpg[/IMG][/URL] zrobiłam banerek dla Lady :) taki wiosenno-letni :) /podlinkowany/
  12. [quote name='an-na']Szukamy kogoś kto zrobiłby wizytę przed adopcyjną dla Reksia we Włocławku!! W poniedziałek mam zadzwonić i umówić się. Cioteczki pomocy!![/QUOTE] super! od razu wiadomo, że taki psiak długo na dom nie poczeka :) zaraz zmieniam tytuł :)
  13. [quote name='Ammounie']Bardzo się cieszę! :-) Czyli widzimy się w środę Kinga? :-)[/QUOTE] tak :) o ile się nie zgubie w Wawie ;) i w sumie chyba tylko na takie "5min" wpadnę.... i przy okazji powiesz mi jak się dostać na imprezę :D
  14. [quote name='marerka']Lady (ta piaskowa) ma się świetnie, Loca (ciemka pręgowana) też super, ale Laska ciągle walczy. Już myślałam, że jest suuuper, to jak zwykle za szybko się cieszyłam. Przeziębiona + coś nagle na łapę zaczeła kuleć, a piszczy przy tym....BIdula, no 7 nieszczęść, jak Zojka. Chuda, ledwo na 4 łapach stała, to teraz tylko 3 ma do dyspozycji...ech...Cały czas ma biegunkę, i ciągle drży. Miała dziś kroplówkę podskórną(bo już szkoda łapek na welflon), i zastrzyki. Śpi sobie na foteliku bidul mój ukochany. Lady już jest od niej wyższa na tyle, że jak chce ją ominąć, to po prostu ją...przeskakuje, jak koń przeszkodę. Rachunek u weta wreszcie mały...30zł:) DOSTAŁAM WPŁATY OD NASTĘPUJĄCYCH OSÓB (PONIEWAŻ są to różne osoby, również z fb, zostawiam inicjały, wykropkuję resztę: P.... S...... 25 zł J..... C.......... 50 zł A........ K..... 150 zł M......... L..... – B....... 50 zł A.... A... M.... 20 zł A......... N.... 100 zł K.... W....... J.... 100 zł + 160 zł molosowate R...... P..... 40 zł M.... Ś........ KUNDELKOWA SKARBONKA 200 zł [B]Razem 895 zł [/B] [B] Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuję! Każdy z Was jest dawcą życia suniek. Bez Was wszystkich nie byłoby tych słodkich mordek z nami!!! Trzymajcie kciuki za sierotkę Laskę.[/B] [B]MOJE WYDATKI CZYSTO ZWIĄZANE Z LECZENIEM TO ŁĄCZNIE: 172+105+146+100+450+30+30(TRANSPORT SUROWICY)+100(SUROWICA) RAZEM 1133 zł ( no pomijając benzynę, ręczniki, papiery, żarcie itp itd...to i równieZ leczenie, chciałabym im zapewnić sama, ale niestety nie jestem bogata :(............ [/B][/QUOTE] Bardzo, bardzo się cieszę, że sunie o wiele lepiej :) Ło matko....a jak ja to napiszę w rozliczeniu....a nie ma jakichś nicków przy przelewach? jakieś charakterystyczne tytuły przelewów? (dla ludzi z molosów kazałam dać taki tytuł: szczeniaki - molosy) albo zaznaczysz mi którzy są ludzie z fb. ? będzie mi łatwiej rozpoznać.... K W J to ja...i: 60zł było od Luis /molosy/ 100zł - molosy anonim 100zł - aga1 /molosy/
  15. [quote name='malibo57']Czy dotarły moje wpłaty?[/QUOTE] tak, przelałam już (50zł) na konto Oli :) musiała chyba przez przypadek pominąć.....Bardzo dziękujemy :loveu: ------------------------------- mam dobrą wiadomość - dostaniemy szczepionki :) i to na grzyba :) wielkie dzięki dla schronu :)
  16. [quote name='marerka']U nas ok. Lady jak zawsze świetnie. Loca też ma się bardzo dobrze. Laska ciągle słaba, ma biegunkę, ale pije wodę i znowu zjadła symbolicznie, ale jak na jej zaciśnięty żołądek, to pewnie dużo! Cały czas drży. Całą noc spała ze mną pod kołderką :) Dziś jedziemy do weta...pewnie dostanie jeszcze kroplówkę, bo przez tą biegunkę odwodniona znowu...ech....Lady jest już gotowa do adopcji, tak więc możecie polecać znajomym :)[/QUOTE] super, na prawdę się cieszę :) a powiedz mi jeszcze, która to Lady? Ta jasno-pręgowana? Co jest na zdjęcia na rękach?
  17. [quote name='monika083']trzymam kciuki za maluszki! przelalam Wam 15zl.[/QUOTE] dziękujemy :) mam wpłatę :)
  18. [quote name='Anula']Jak mi wiadomo to Dotka zaproponowała TWIXOWI DS.Argumentowała to tym,że piesio już się przyzwyczaił do domu,do dzieci i otoczenia.Szkoda jej TWIXA aby przechodził traumę zmieniając dom i nowych opiekunów - argumentowała to jego ślepotą.I na tym stanęło.Dotka nie ma możliwości wejścia na wątek i stąd tak mało jest informacji odnośnie TWIXA.[/QUOTE] czyli u niej zostaje? byłoby fajnie :) czy decyzja już podjęta? :)
  19. ale ma lśniącą sierść! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  20. Czy ktoś go ogłasza???? Dolar jest u pracownika w DT /od świąt/, gdzie jest mnóstwo innych psów! Trzeba szybko znaleźć dobry DS! album: [url]http://s1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/do%20adopcji/DOLAR/[/url]
  21. Monika, ona jest taaaka piękna.......jak chcesz to mogę jej porobić nowe foty do ogłoszeń....i reszcie gromadki :)
  22. 1 czerwca jadę pociągiem do Wawy, mogę zabrać jakiegoś spokojnego zwierza :)
×
×
  • Create New...