Ladies... Pamietajcie też o tych 2 maluchach...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191346-Dwa-kilku-miesi%C4%99czne-szczeniaczki-na-%C5%82a%C5%84cuchu-Ich-mama-zosta%C5%82a-zabita-rodze%C5%84stwo-te%C5%BC/page6#top[/url]
Też założyłam wątek na fb...ale zero odzewu... Mam za mało znajomych:razz: