Jump to content
Dogomania

an-na

Members
  • Posts

    278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by an-na

  1. [quote name='Julia84']Dziewczynki nie było mnie chyba ze 3 dni na dogo. Miałam taki zapiernicz (łącznie z tym ze nie spałam 38h). Dopiero jutro będę miała czas. Aneczko pieniążki doszły - spojrzałam na konto teraz. Czy to jest naprawdę deklaracja stała comiesięczna po 100 zł? (bo to też od razu uzupełnię) Uzupełnię wszsystko jutro.[/QUOTE] Tak jest to deklaracja stała po 100zł :)
  2. Julia84 doszła kaska ode mnie?? Wysłałam przedwczoraj to chyba powinna już być.
  3. Niestety łapa bezwładna :(. W środę w Olsztynie ma być wykonane badanie na przewodnictwo nerwowe. Trzymajcie kciuki.. Zdjęcia wysłałam do Pauliny.
  4. Ja się dorzucę 100zł na stałe na hotelik dla dziadunia. Poproszę nr konta na pw.
  5. Mam nowe wiadomości o Bogusiu:). Chłopak musi być codziennie rehabilitowany. Oprócz tego trzeba wykonać badanie przedniej łapy, które ma zostać wykonane najprawdopodobniej w Olsztynie. Pani Ewa, która opiekuje się Bogusiem wkłada w to całe serce ale również i siły.. Codziennie z Bogusiem rozmawia i czyta mu bajki:). Wstawiłabym zdjęcie, ale nie wiem jak. Dopiero tu raczkuję..
  6. Dzisiaj rozpoczęło się wysyłanie mailngu adopcyjnego dla Topiczka. Trzymajcie dziewczyny kciuki:)
×
×
  • Create New...