-
Posts
213 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by soniamalutka
-
Dziękuję z całego serca.Jak tylko pieniążki wpłyną to dam znać.Za te pieniążki zaszczepię dziewczyny .Dziś była zabawa zrobiliśmy grila oczywiście pod naszą nie uwagę te małe bandytki wywaliły gril i wszystko poszło musielismy się obejść smakiem za to dziewczyny się najadły ,że ho ho .Łobuzy jedne ile w nich życia ,nie można na chwile z oczu spuścić.:razz:
-
Dobry pomysł z bazarkiem a co do szczeniąt to wszyscy wiemy,że to dopiero początek suki się szczenią ,kotki kocą .Dziękuję WSZYSTKIM KTÓRZY ODWIEDZAJĄ WĄTEK SZCZENIAKÓW.Normalna załamka ,szczeniaki piszczą ,cały czas by chciały się bawić a teściowa to zejdzie przeze mnie na zawał .Ona nie cierpi wszystkiego co się rusza.
-
[B]Dzisiaj tuz przed Wyszkami w lesie znalazlam kolejne 3 male suczki. Moga miec z 2,5 miesiaca. Nie sa chude i chyba dlugo tam nie byly, bo nie znalazlam kleszczy. Byly bardzo spragnione i glodne. JEdna z nich lekko wystrzaszona i nie ma ogonka. Nie wiem co z nimi zrobic. Teraz jestem u pipi i zostaly odrobaczone i odpchlone. Pipi maz nie chcial nawet sluchac, a ona sama no niestety nie poradzi. Zabieram je do domu, ale nie wiem co to bedzie. Napisze pozniej. Pomozcie nam, proszę. Mysle, ze dopiero sie zaczelo tak jak przewidywalam widzac suki zimą biegajace w cieczce po polach. Tym razem pieski wywalono bez mamy. Bedzie rodzic kolejne i kolejne, a czlowiek wyrzuci i bedzie spac spokojnie. A ja wszystko wskazuje na to, ze pod most w koncu pojde z rodziną. Poki nie mieszkam na swoim, to nie mam nic do powiedzenia. suczka nr 1 [/B][URL="http://www.tinypic.pl/0vvpzbjmj3ws"][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00374/0vvpzbjmj3ws_t.jpg[/IMG][/URL] suczka nr 2 [URL="http://www.tinypic.pl/ew1ail47legy"][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00374/ew1ail47legy_t.jpg[/IMG][/URL] suczka nr 3 [URL="http://www.tinypic.pl/qs4lw7ad8hpk"][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00374/qs4lw7ad8hpk_t.jpg[/IMG][/URL] i razem [URL="http://www.tinypic.pl/ufe28pldyq6g"][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00374/ufe28pldyq6g_t.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziewczyny zadowolone.Mama miała chyba ze sto kleszczy ,nie wiem czy wszystkie zauważyłam i wyrwałam .Oby nie zachorowała.Obie lubią dzieci ,na koty w pierwszym momencie tylko szczekają ,z moimi psami zakumplowały się od pierwszej chwili.Jeździły dziś ze mną samochodem w trasę 20-to kilometrową ,obie grzeczne ,żadnych wymiotów ,rozłożyły się na tylnym siedzeniu i smacznie spały .Wstępnie umówilam się na poniedziałek z wetem na sterylkę mam nadzieję ,że pomożecie opłacić ten zabieg.