Tak, tak... [B]Colinek[/B]:loveu: zawita do Żywca na dwutygodniowe wczasy do mojej przyjaciółki [B]Haneczki[/B]:loveu:, mam tylko nadzieję, że z kotem będą żyć w zgodzie:roll:.
Będą [B]dzieciaki[/B] więc [B]Colinkowi [/B]się nie będzie nudzić:evil_lol: