Jump to content
Dogomania

badmonique

Members
  • Posts

    901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by badmonique

  1. [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00478DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00442DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00440DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00457DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00455DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00429DVDPAL.jpg[/IMG] Nawet całkiem ładna sesja dziś wyszła:):):) Psiaki przeszczęsliwe dziś były:) Ide spać, bo PADAM:)
  2. [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00468DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00467DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00464DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/KopiaDSC00443DVDPAL.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00498DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00491DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00486DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00480DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00477DVDPAL.jpg[/IMG]
  4. Porcja fotek z dzisiejszego spaceru:) [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/KopiaDSC00441DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/KopiaDSC00430DVDPAL.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/KopiaDSC00444DVDPAL.jpg[/IMG]
  5. [B][FONT=Arial][SIZE=2][U]Linia nr 7(dzień roboczy)[/U][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red]JELENIOGÓRSKA[/COLOR]- KAROLA MIARKI-[COLOR=red]CHROBREGO[/COLOR] - SĄDOWA - DWORZEC PKS - DOLNE MŁYNY - WRÓBLEWSKIEGO - STASZICA - GÓRALSKA -[COLOR=red] K[/COLOR][COLOR=red]OŚCIUSZKI[/COLOR] - ŁĄKA[/SIZE][/FONT][/B] Z ul. Chrobrego autobus odjeżdza o 10:39 oraz 11:48. Z ul. Jeleniogórskiej odjeżdza o 10:34 i 11:43 Ja proponuję jechać tym przed 11. Czyli P.Ania wsiada sobie na Jeleniogórskiej, a my dołączamy na Chrobrego.Może być?:) I jesczcze Lila miała być, prawda? To ona ma najbliżej do przystanku na Chrobrego.
  6. W czwartek ją ponawyściskam za wszystkie czasy!:)
  7. Fajnie fajnie było, wszystko sprawnie poszło:) Chociaż w połowie drogi powrotnej myslałam, ze mi plecy odpadną:P zachciało mi się iść na piechote:) A ten Owczarek to jak na mnie patrzył to jakby cos go opetało:/ Musiał być w te pierwsze dni na jakis lekach...
  8. W czwartek też porobimy jakieś fotki, może tez coś ciekawego z tego wyjdzie:) Może się skupie własnie na Cezarku, bo on nie ma fajnych zdjęć w ogóle chyba.
  9. Mikę już wrzuciłam na bolec.info, strasznie się łasiła dzisiaj i jak Gośka pieszczochała Borysa to nawet zazdrosna była:) Troszkę płakała jak została sama w kojcu:( Ale miała dziś szczescie bo była 2 razy na spacerku:) Boryska zaraz wrzucę na bolec.info też.
  10. I jeszcze czarna sunia-ja na nią mówię Mika:) [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00416-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00418d.jpg[/IMG][IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00419d.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00417.jpg[/IMG]
  11. Troszkę zdjęć zrobiłysmy, w końcu borysek kochany jakos wyszedł:) Namęczyłysmy się strasznie, bo aż 4 tury chodziłysmy z psiakami, i wszyscy wyszli oprócz Owczarka, Demona, nawet Tygrys:) Najpierw filmik, który zrobiłyśmy:) He h Borysek nie do poznania:) I jeszcze tutaj, jakoś kiepska, bo komórką nagrywane ale popatrzcie jaka radość:) [URL]http://patrz.pl?1144066[/URL] I fotki: [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00414d.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00410.jpg[/IMG] [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/DSC00411g.jpg[/IMG]
  12. No to jakoś się z Pania musimy umówić.Bo Pani też bedzie jechać tym autobusem mam nadzieje:)
  13. Niunia do góry szybciutko:)
  14. ok, napiszę ale jak już ze mnie zejdzie stres związany ze zmiana pracy, rozmowa juz jutro, także cos tam wygramole:) We wtorek mam w końcu wolne to mogę być z gochą tylko nie wiem jakie autobusy tam jezdzą. Dziewczyny które dojezdzałyście autobusami, poradzcie coś:)
  15. Ja jeszcze muszę zostać w domu doleczyc sie do końca. cały dzień dogomania nie działała dziś:/ Super ,ze Astek bedzie miał ciepełko!:)
  16. Może Pani podac swój nr tel:) A zdrówko- no niby lepiej ale znowu nie doleczyłam do końca i nie wiadomo ile tak się będzie ciagnąć:/
  17. Ok, już poprawiłam:) ja tez od 3 nocy nie mogę spać także może to właśnie przez pogodę:/ To co napisałam w poście poprzednim można by skopiować i wrzucić do pierwszego posta na pierwszej str. To chyba Kasia musi edytować:)
  18. Coś skleciłam, może się nada do tych ogłoszeń:) Cyrkówka-urocza suczka, około 5-letnia. Na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżniająca, zbyt pospolita by zwrócić na siebie uwagę... Ale w środku ma wielkie serducho! Niewiele wymaga, ułożona, grzeczna, wpatrzona w człowieka. Uwielbia pieszczoty, pięknie chodzi na smyczy. Najprawdopodobniej miała dom, w którym czuła się kochana... Co się stało potem możemy się tylko domyślać. Historia jak widać nie skończyła się happy-endem:( Ale Sunia cierpliwie czeka na swojego człowieka! Będzie cudownym przyjacielem! Może właśnie ty jesteś w stanie ofiarować jej ciepły kąt i odrobinę serca?! Przed nią jeszcze sporo życia! Jest najprawdopodobniej wysterylizowana. A imię zawdzięcza temu, że załatwia się w przezabawny sposób, stojąc tylko na dwóch przednich łapkach:) Bardzo prosimy o kochający dom dla niej! Jesli bedzie trzeba pomożemy w transporcie!
  19. Przed chwila trafiłam na azart-sacie na materiał zachęcający do adopcji psiaków z dłużyny i z naszej przechowalni, pewnie będa teraz to powtarzac co godzinę. Super sprawa, więcej osób sie dowie. Podawali namiary, telefony do strazy itd. nawet kilka razy o wolontariuszach wspominali:)
  20. Od nas jutro jedzie cała trójka-czyli Ja,Gocha i Patryk:) Kto jeszcze? Bo trzeba obmyślić jak się tam dostać w tyle osób:)
  21. Mama miała sklerozę i płytka bedzie jutro, bo wzięła nie tę torebkę:) Właśnie co z P.Basią?Dalej chora?
  22. Przynajmniej się na coś przydaję tutaj:)
  23. [IMG]http://i266.photobucket.com/albums/ii250/badmonique84/ZNALEZIONOPSA.jpg[/IMG] Mozna już drukować:)
  24. ja mogę zrobić to ogłoszenie, tylko dajcie jakiś tekst:) Na kolorowo będzie drukowane?
×
×
  • Create New...