Dziękuję, to bardzo miło że podoba się tylu osobom moja grafika:) i jak bede meic wolny czas to z przyjemnością coś naskrobię:)
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fQ_j4_l-_2o/T3ILDmCW-CI/AAAAAAAACRA/irx0PPDzU-Y/s640/DSC00794.jpg[/IMG]
Ogólnie, to w niedziele rwałam Dot (tak znowuu :evil_lol:) na dwie tury wyrwałam jej plecy najbardziej jak mogłam, skóra aż przeswituje :lol: nie ogólnie jest spoko, rodzina mnie gnębi o wykapanie jej.. no i bede musiala sie do tego przyczynic w weekend. Więc dobrze że już rwanie mam z głowy;)