[quote name='darii_iia']3 lata ? :o ale masz starucha w domu. :evil_lol:[/QUOTE]
ranisz moje uczucia :(:lol:
[quote name='bianka19']bez przesady ? są cudowne, czym focisz? :cool3:
hihi, 3 lata a wygląda jakby miała rok:eviltong:[/QUOTE]
sony alfa 100 + 2 obiektywy;)
[quote name='HexaWHWT']Westy nie są fajne? :mad:
Nie ma to jak mieć psa, który wygląda jak szczenior![/QUOTE]
:diabloti:
[quote name='Ty$ka']Po innych galeriach łazi, a do swojej nie zajrzy :diabloti: :mad:[/QUOTE]
No cóż.... :evil_lol: Zamówiłam kliker normalniejszy, może ktos pamieta ale miałyśmy soft, i on sie nie nadaje :lol: więc mamy juz normalny i jest gites. Myślę coby nagrać jakiś filmik ale nie mam pomysłu z czym :hmmmm: oczywiscie niema nagrań z obozu bo nikt nas nie lubi i nikt nas nie nagrywał :evil_lol: