Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. Są jakieś wpłaty, podam w wolnej chwili, przepraszam, ale dzisiaj znowu padam.
  2. Przesłałam pieniążki za luty, wpisuję w ostatnim poście.
  3. Dziękuję z całego serca, pieniążki juz doszły. W pierwszym poście będe wpisywała wpłaty :)
  4. Wróciłyśmy od weta, specjalista od usg potwierdził, że na śledzionie jest guzek i kilka jeszcze drobnych w miąższu. Dostała kolejną kroplówkę od babeszjozy, kilka tabletek i nie wiem już ile zastrzyków :( Miała robioną morfologię, wyniki troszkę się pogorszyły, ale to najprawdopodobniej na skutek babeszjozy. W wolnej chwili wstawię tutaj wyniki, dzisiaj juz nie wiem jak się nazywam :(
  5. Dziekuję dziewczyny za ciepłe myśli :)
  6. Tak, zgadza się, pieniążki są już na koncie :) Dzięki :) Pani Ewa wysłała mi paragon za kolejne krople w wysokosci 71 zł. Wg życzenia mar.gajko uśmiecham się do niej w tej sprawie :) Robię przelew za luty. Deklaracje stałe od I 2015 roku: sharka - 20zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, elficzkowa -20zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, Beta1 - 60zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, bakusiowa - 20zł - I, II, III, IV-25 zł, V, VI,VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, Mattilu - 20zł - II, III, IV, V-22zł, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII -27zł. p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II TyŚka - 5zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, AlfaLS - 10zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, bric-a-brac - 10zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, teresaa118 - 40zł - II, III, IV, V, VI-50zł, VII-50zł, VIII-50zł,IX-50zł,X-50zl,XI-50zł,XII-50zł. 2016 I-50 zł, II-50zł, III-50zł, ika136 - 30zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, agat21 - 10zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, IV, V, ALMA2 - 5zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, haw5 - 20zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XI. 2016 I,II Radek - 10 zł - II, III, IV, V, VI, VII-20zł, VIII, IX-20zł, X-20zl, XI-20zł, XII-20zł. 2016 I-20zł, II-20zł, pani Ewa K. - 10 zł (od sierpnia 2015) - VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, --------------------------------------------------- Razem deklaracje: 320 zł Wpłaty jednorazowe ALMA2 - 10 zł moca35 - 20 zł MikAga z Mika - 50zł Agnieszka 103 - 10 zł czarna kafka - 30 zł zebrazebra - 15 zł Za pośrednictwem AgaG wpata od pani­ Kathariny dla Tyczki ­- 201 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...do-2000/page-1- 65 zł wpłata od skarpety im Talcott - 120 zł bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...e-do-10022015/- 35 zł bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...#entry16021558- 80 zł + 20 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-21022015r/-- - 28 zł ALMA2 - 30 zł Radek - 10 zł Monika z Katowic - 20 zł bakusiowa - 230 zł (na dług za operację) mar.gajko - 30 zł bazarek ALMA2 - 53 zł belcia - 100 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-2705-godz-21/ - 102 zł hazw5 - 50 zł (na spłatę długu za operację) bakusiowa - 80 zł (na spłatę długu za operację) ALMA2 - bazarek http://www.dogomania...6-godz21/page-4 - 28 zł kolejna kobietka - bazarek puzzlowy http://www.dogomania...my-o-pomoc/ - 173 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania....-zapraszamy/ - 80 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania.....i-maleństwa/ - 27 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania...o-18062-014/ - 36 zł bakusiowa - 30 zł (na spłatę długu za operację) Onaa - 30 zł Z BAZARKU DOGO0­ 7 ONAA­ ­ ­ http://www.dogomania...-do-1807/page-4 SHA - 210 zł (pieniądze zbierane dla Arona) (na koncie SHA) ALMA2 - bazarek http://www.dogomania...-bizu-do-0108/ - 79 zł Beta1 - 40 zł (na leczenie suni) Livka - ze skarbonki Misia od Oli K­ł. dla Tyczuni­ - 60 zł Mela Jakimiuk - 30 zł czarna kafka - 20 zł moca35 - 20 zł Livka - 10 zł bakusiowa - 20 zł (na spłatę długu za operację) ALMA2 - bazarek - http://www.dogomania.../#entry16328992- 150 zł bakusiowa - 10 zł na kropelki (14.10.15) Onaa - z bazarku Dogo07 - 75 zł http://www.dogomania...roznosci/page-5 Agata Balu - 20 zł (10.11.2015) bakusiowa - 10 zł na krople (13.11.2015) bakusiowa - 15 zł na krople (15.11.2015) bakusiowa - 20 zł na krople (20.01.2016) bakusiowa - 20 zł jednorazowa (17.02.20160 Wszystkie wpłaty razem: 7.201,- zł Wydatki: 50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :)) 142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 ) 20 zł - dopłata do transportu 147 zł - opłata za wizytę Tyczuni u okulisty (faktura w poście 573 ) 70 zł - kropelki do oczu 300 zł - opłata za dt za luty 8 zł - dopłata do kropli do oczu 67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 654) 67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 684) 143 zł - krople do oczu (paragony w poście 654 i 684) 126 zł - leki 300 zł - opłata za dt za marzec 67 zł - wizyta u weta 300 zł - opłata za kwiecień 37 zł - krople do oczu 30 zł - krople do oczu 300 zł - opłata za maj 47 zł - krople do oczu (dwa rodzaje) 42 zł - leki przeciwpasożytnicze 161 zł - wizyta i nowe krople do oczu 300 zł - opłata za czerwiec 50 zł - wizyta u weta 30 zł - krople do oczu (paragon post nr 1029) 84 zł - taxi i wizyta u weta (faktura na wizytę post 1041) 300 zł - opłata za lipiec 12 zł - krople do oczu ( paragon post 1062) 155 zł - krople do oczu (paragony w poście 1155) 52 zł - leki na odrobaczenie (faktura w poście 1191) z konta SHA 300 zł - opłata za sierpień 300 zł - opłata za wrzesień 42 zł - leki, za które zapłaciła nadwyzkowo SHA 158 zł - leki poszło z konta SHA (faktura w poście... 163 zł - krople dla Tyczki + dopłata pani Ewy do szczepienia Tyczki 248 zł - opłata za październik 43 zł - kropelki (paragon w poście 1308) 300 zł - opłata za listopad 58 zł - kropelki (paragon w poście 1325) 39 zł - kropelki (paragon w poście 1332) 101 zł - kropelki (paragon w poście 1359) 300 zł - opłata za grudzień 38 zł - kropelki 89 zł - kropelki 27.01.2016 300 zł - opłata za styczeń 01.02.2016 300 zł - opłata za luty Dług za operację - 866 zł (już spłacony :)) 1 rata - 300 zł - 22.05.2015 - zapłacone 2 rata - 400 zł - 17.06.2015 - zapłacone 3 rata - 166 zł - 07.08.2015 - zapłacone Wydatki razem: 7.052 zł Aktualnie na koncie Tyczki u mnie - 189 zł Na koncie SHA - 0 zł Razem - 189 zł :)
  7. Badanie rtg, z opisu wyszło super, czyli bez przerzutów. Ale ze względu na pogorszenie zdrowia, operacja w Lublinie zostaje przesunieta o dwa tygodnie. Kochana sunia, tak łagodnie poddawała się badaniom :( Jest przekochana....
  8. Kochane cioteczki, przez weekend działo się duzo, ale nie mogłam wczoraj wejśc na dogo i napisać. Sunia nam zachorowala, dostała prawdopodobnie babeszjozy, pomimo kropli i obroży, kleszcze chodzą po niej gromadami :( Wczoraj wieczorem sunia straciła apetyt i była słaba, pojechałysmy do weta z kudlataja. Tam sunia dostała leki, kroplówkę. Dzisiaj jakby deko lepiej było, ale nadal temperatura ponad 40 stopni :( Ponownie rano pojechałyśmy do weta, sunia przy okazji miała zrobione usg jamy brzusznej, niestety pani dr zobaczyła na obrazie guz śledzionie. :( jutro jedziemy ponownie, w gabinecie na być super specjalista od usg i zrobimy od nowa badanie całego brzucha i klatki piersiowej. Trzymajcie kciuki dziewczyny....
  9. Tak, Ząbek szuka nieustannie :) Na razie z marnym skutkiem... Kudlataja ma gotowy opis, jak wejdzie, to prześle :)
  10. Wpłynęło 30 zł od Ciebie dla suni :) Kupię za to obrożę Kiltix dla suni, ponieważ mimo zakrapiania preparatami, miała dzisiaj na sobie kilka kleszczy :( Dzięki serdeczne kochana!!! :)
  11. Już piszę :) Dzisiaj Misza miała robione zdjęcie rtg, płuca są w porządku, jednak wetkę zaniepokoiła uniesiona do góry tchawica, przy śródpiersiu...:( Może to wskazywać na powiększone węzły chłonne...:( Zdjęcie wysłałam do opisu na Głęboką w Lublinie, chcę jak najszybciej umówić jej zabieg.. Mam nadzieję, że obawy naszej wetki nie potwierdzą się... Sunia przybrała na wadze 2 kg, grzbiet ładnie się goi, ma więcej siły, jest jakby weselsza i uwielbia jeździć samochodem ;) Pięknie też poddawała się badaniu, które nie było dla niej przyjemne. Dziękuję bardzo w imieniu suni za przyznane nam pieniążki :)
  12. Elficzkowa :) na fb zbieram wpłaty na chełmską straż, ale poprosiłam wczesniej Alę, żeby napisała tutaj, że na razie na moje. Czekalam w międzyczasie na odp. od Chełmskiej Strazy, o udostepnienie konta. Jeśli wysłałaś na moje, to też bedzie wykorzystane na potrzeby suni :) Np. na paliwo, bo kudlataja jeździ w tą i z powrotem do niej i do weta i na karmę:) Zaraz sprawdzam wpłaty :) Ps. Sprawdziłam konto, na razie nie mam wpłaty :) Może jutro będzie :)
  13. Jutro jedziemy do naszej wetki na rtg, czy nie ma przerzutów...trzymajcie kciuki.
  14. Sunia ma założone wydarzenie na fb https://www.facebook.com/events/1715382995373985/
  15. Szukam pomocy dla porzuconej suni z wielkim guzem sutka. Kilka dni temu dostałam zgłoszenie od koleżanki o tej suczce, biedulka koczowała na pustkowiu pomiędzy wsiami (woj. lubelskie) W pobliżu nie ma zabudowań, ale dalsi sąsiedzi nie znają tej suni, zazwyczaj w tak małych miejscowościach ludzie znają psy sasiadów. Suczka siedziała w jednym miejscu kilka godzin, podejrzewamy, że sunia została po prostu wywalona z samochodu, bo stała się problemem dla swojego dotychczasowego pana..:( Koleżanka z chłopakiem pojechała zobaczyć co u niej i nakarmić :) Sunia weszła do ich samochodu i nie chciała wyjść :) Przywieźli ją do Zamościa :) Dzieki Iwonka ♥ Tymczasowo umieściliśmy ją w awaryjnym kojcu, jeździmy do weta, za kilka dni wieziemy ją do Lublina na zabieg usunięcia guza. Na razie chciałam prosić z całego serca o Waszą pomoc, nie damy rady same, w naszym regionie co chwila napotykamy takie sytuacje, bez Waszej pomocy nie podołamy temu. Podaję nr konta do ewentualnych wpłat... Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt ul. Hrubieszowska 66 22-100 Chełm Konto PKO BP o/Chełm 57 1020 1563 0000 5902 0099 5126 z dopiskiem "Misza z guzem - Zamość" Wpłaty na moje konto: 90 zł - Iwonka z Mateuszem (spoza dogo, oni znaleźli i zgłosili sunię) 30 zł - elficzkowa 18 zł - nadziejka z bazarku 5 zł - Xibalba 3 zł - Gabi79 10 zł - Elf i Mango 5 zł - anecik 30 zł - bakusiowa z bazarku Nadziejki 10 zł - Poker 10 zł - Radek 5 zł - bela52 (bazarek Nadziejki) 15 zł - Nadziejka i Pipisia (bazarek Nadziejki) 25 zł - Nadziejka 20 zł - koja (bazarek Nadziejki) 20 zł - Senanta (bazarek Nadziejki) 265 zł - spadek po Heniu, który znalazł domek :) 100 zł - gabrysia2424 10 zł - maruda666 - 10 zł (z bazarku Nadziejki) 210 zł - Pani Monika z Francji 21,25 zł - DONka (bazarek Nadziejki) 3,20 zł - b-b ( bazarek Nadziejki) 14 zł - Nadziejka 7,30 zł - Nadziejka Razem wpłaty - 927,30 zł wydatki 65 zł - obroża kiltix 50 zł - paliwo, dałam kudlatej ( bardzo dużo mi pomogła, jeździła do suni, kupowała karmę, kilka razy woziła do weta) To i tak mało bo spaliła dużo więcej paliwa na pewno. 25 zł - transport suni do Murki 30 zł - karma 243 zł - leczenie suni w gabinecie Vita - wet (paragony i opisy na wątku) 37 zł - hotelowanie u Murki 380 zł - leczenie suni w gabinecie Royal Vet Razem wydatki - 830 zł Zostaje - 100 zł Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy nam pomogli :)
  16. Bardzo, bardzo Wam dziękuję :) Już zakładam wątek, przepraszam, że tak późno, ale codziennie późno wracam i brakuje czasu :) Wątek
  17. Wiem, już tam się dziewczyny odezwały :) Dzięki serdeczne :) Założę dzisiaj wątek, tylko wieczorkiem, bo teraz uciekam do pracy :)
  18. Witam na wątku owczarkowym :) Chciałam zapytać, czy byłaby jakaś szansa na pomoc tej suni, została znaleziona na ulicy. suczka ma ogromnego wiszącego guza. Umieściłyśmy ją w awaryjnym kojcu i jutro jedziemy z nią do weta.
  19. Wpłynęło 20 zł od agat21 za IV i V oraz 40 zł od bakusiowej (20 stałej + 20 zł jednorazowej ) Dzięki dziewczyny :) Deklaracje stałe od I 2015 roku: sharka - 20zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, elficzkowa -20zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, Beta1 - 60zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, bakusiowa - 20zł - I, II, III, IV-25 zł, V, VI,VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, Mattilu - 20zł - II, III, IV, V-22zł, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII -27zł. p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II TyŚka - 5zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, AlfaLS - 10zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, bric-a-brac - 10zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, teresaa118 - 40zł - II, III, IV, V, VI-50zł, VII-50zł, VIII-50zł,IX-50zł,X-50zl,XI-50zł,XII-50zł. 2016 I-50 zł, II-50zł, ika136 - 30zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, agat21 - 10zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, IV, V, ALMA2 - 5zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, haw5 - 20zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XI. 2016 I,II Radek - 10 zł - II, III, IV, V, VI, VII-20zł, VIII, IX-20zł, X-20zl, XI-20zł, XII-20zł. 2016 I-20zł, II-20zł, pani Ewa K. - 10 zł (od sierpnia 2015) - VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, --------------------------------------------------- Razem deklaracje: 320 zł Wpłaty jednorazowe ALMA2 - 10 zł moca35 - 20 zł MikAga z Mika - 50zł Agnieszka 103 - 10 zł czarna kafka - 30 zł zebrazebra - 15 zł Za pośrednictwem AgaG wpata od pani­ Kathariny dla Tyczki ­- 201 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...do-2000/page-1- 65 zł wpłata od skarpety im Talcott - 120 zł bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...e-do-10022015/- 35 zł bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...#entry16021558- 80 zł + 20 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-21022015r/-- - 28 zł ALMA2 - 30 zł Radek - 10 zł Monika z Katowic - 20 zł bakusiowa - 230 zł (na dług za operację) mar.gajko - 30 zł bazarek ALMA2 - 53 zł belcia - 100 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-2705-godz-21/ - 102 zł hazw5 - 50 zł (na spłatę długu za operację) bakusiowa - 80 zł (na spłatę długu za operację) ALMA2 - bazarek http://www.dogomania...6-godz21/page-4 - 28 zł kolejna kobietka - bazarek puzzlowy http://www.dogomania...my-o-pomoc/ - 173 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania....-zapraszamy/ - 80 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania.....i-maleństwa/ - 27 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania...o-18062-014/ - 36 zł bakusiowa - 30 zł (na spłatę długu za operację) Onaa - 30 zł Z BAZARKU DOGO0­ 7 ONAA­ ­ ­ http://www.dogomania...-do-1807/page-4 SHA - 210 zł (pieniądze zbierane dla Arona) (na koncie SHA) ALMA2 - bazarek http://www.dogomania...-bizu-do-0108/ - 79 zł Beta1 - 40 zł (na leczenie suni) Livka - ze skarbonki Misia od Oli K­ł. dla Tyczuni­ - 60 zł Mela Jakimiuk - 30 zł czarna kafka - 20 zł moca35 - 20 zł Livka - 10 zł bakusiowa - 20 zł (na spłatę długu za operację) ALMA2 - bazarek - http://www.dogomania.../#entry16328992- 150 zł bakusiowa - 10 zł na kropelki (14.10.15) Onaa - z bazarku Dogo07 - 75 zł http://www.dogomania...roznosci/page-5 Agata Balu - 20 zł (10.11.2015) bakusiowa - 10 zł na krople (13.11.2015) bakusiowa - 15 zł na krople (15.11.2015) bakusiowa - 20 zł na krople (20.01.2016) bakusiowa - 20 zł jednorazowa (17.02.20160 Wszystkie wpłaty razem: 7.151,- zł Wydatki: 50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :)) 142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 ) 20 zł - dopłata do transportu 147 zł - opłata za wizytę Tyczuni u okulisty (faktura w poście 573 ) 70 zł - kropelki do oczu 300 zł - opłata za dt za luty 8 zł - dopłata do kropli do oczu 67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 654) 67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 684) 143 zł - krople do oczu (paragony w poście 654 i 684) 126 zł - leki 300 zł - opłata za dt za marzec 67 zł - wizyta u weta 300 zł - opłata za kwiecień 37 zł - krople do oczu 30 zł - krople do oczu 300 zł - opłata za maj 47 zł - krople do oczu (dwa rodzaje) 42 zł - leki przeciwpasożytnicze 161 zł - wizyta i nowe krople do oczu 300 zł - opłata za czerwiec 50 zł - wizyta u weta 30 zł - krople do oczu (paragon post nr 1029) 84 zł - taxi i wizyta u weta (faktura na wizytę post 1041) 300 zł - opłata za lipiec 12 zł - krople do oczu ( paragon post 1062) 155 zł - krople do oczu (paragony w poście 1155) 52 zł - leki na odrobaczenie (faktura w poście 1191) z konta SHA 300 zł - opłata za sierpień 300 zł - opłata za wrzesień 42 zł - leki, za które zapłaciła nadwyzkowo SHA 158 zł - leki poszło z konta SHA (faktura w poście... 163 zł - krople dla Tyczki + dopłata pani Ewy do szczepienia Tyczki 248 zł - opłata za październik 43 zł - kropelki (paragon w poście 1308) 300 zł - opłata za listopad 58 zł - kropelki (paragon w poście 1325) 39 zł - kropelki (paragon w poście 1332) 101 zł - kropelki (paragon w poście 1359) 300 zł - opłata za grudzień 38 zł - kropelki 89 zł - kropelki 27.01.2016 300 zł - opłata za styczeń 01.02.2016 Dług za operację - 866 zł (już spłacony :)) 1 rata - 300 zł - 22.05.2015 - zapłacone 2 rata - 400 zł - 17.06.2015 - zapłacone 3 rata - 166 zł - 07.08.2015 - zapłacone Wydatki razem: 6.752 zł Aktualnie na koncie Tyczki u mnie - 439 zł Na koncie SHA - 0 zł Razem - 439 zł :)
  20. Ja tez :) Wpłynęło 35 zł od M.P. :) Dzięki!!! Wielkie serdeczne dzięki :) Deklaracje od VI 2014: andegawenka - 30 zł - V (bonus),VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, IV, V - 750 Szarotka - 50 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II- 1.050 Ingrid44 - 40 zł - VI, VII, VII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, od II-50 zł II, III, IV, V, VI, VII, - 1.100 NusiaiJa - 20 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, - 440 Lida - 30 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II - 630 funia - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II - 210 martini77 - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII+10 zł. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 140 Akrum - 20 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II,III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 300 handzia - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 200 Pani Beata - 40 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II,III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 560 Lucyna - 30 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I - 580 M.P - 15 zł - VI-20zł, VII-20zł, VIII-20zł, IX-30zł, X-20zł, XI-25zł, XII-30zł. 2015 I-30zł, II-20 zł, III-25zł, IV-25zł, V-25zł, VI-25zł, VII-25zł, VIII-25zł, IX-25zł, X-25zł, XI-25zl, XII-25zł. 2016 I-25zł, II-35zł - 525 hodgelas - 25 zł (od września 2014 r ) - IX-50zł, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I-50zł, II-50zł- 525 Wpłaty jednorazowe: Ingrid44 - 10 zł (02.04.2015) M.P. - 50 zł (02.04.2015) andegawenka - 40 zł (07.04.2015) M.P. - 70 zł (14.04.2015) Szarotka - 50 zł (15.07.2015) Ingrid44 - 40 zł (15.09.2015) Szarotka - 100 zł (18.11.2015) Szarotka - 50 zł (30.11.2015) 23.11.2015 - Hodgelas - 100 zł 01.12.2015 - Hodgelas - 64 zł 30.12.2015 - bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/333906-mega-bazar-dla-zamojszczakow-zako%C5%84czony-rozliczamy/page-12- 50 zł 13.01.2016 - bonusik od andegawenki - 50 zł 19.01.2016 - bonusik od Szarotki - 150 zł 19.01.2016 - bonusik od M.P - 25 zł 01.02.2016 - bonusik od NusiaiJa - 10 zł 03.02.2016 - bonusik od elficzkowej - 30 zł 03.02.2016 - bonusik od Bjuty - 10 zł 04.02.2016 - bonusik od Ingrid - 30 zł Do tej pory wpłacone: 8.132,- zł Wydatki: 05.06.2014 - obroża foresto - 83,- zł 19.06.2014 - Josera Festiwal 15 kg - 117,- zł 19.06.2014 - Dehinel Plus - 14,- zł 27.06.2014 - opłata za czerwiec - 270 zł 15.07.2014 - szczepienie na wirusówki - 40 zł 31.07.2014 - opłata za lipiec - 310 zł 22.08.2014 - Josera Festival 15 kg - 117 zł 31.08.2014 - opłata za sierpień - 310 zł 30.09.2014 - opłata za wrzesień - 300 zł 03.11.2014 - oplata za październik - 310 zł 30.11.2014 - opłata za listopad - 300 zł 01.01.2015 - opłata za grudzień - 310 zł 21.01.2015 - Josera Festival 15 kg - 123,- zł 01.02.2015 - opłata za styczeń - 310 zł 10.02.2015 - opłata za fiprex - 20 zł 02.03.2015 - opłata za luty - 280 zł 20.03.2015 - obroża Foresto - 97 zł 31.03.2015 - opłata za marzec- 310 zł 06.04.2015 - Josera Festival 15 kg - 120 zł 03.05.2015 - opłata za kwiecień - 300 zł 03.05.2015 - szczepienie p-ko wściekliźnie - 20 zł 02.06.2015 - opłata za maj - 310 zł 11.06.2015 - Josera Festival - 127 zł 01.07.2015 - opłata za czerwiec - 300 zł 01.08.2015 - opłata za lipiec - 310 zł 30.08.2015 - Josera Festival - 119 zł 01.09.2015 - opłata za sierpień - 310 zł 20.09.2015 - Animonda 24 szt - 141 zł 01.10.2015 - opłata za wrzesień - 300 zł 01.10.2015 - badania krwi - 40 zł 06.11.2015 - opłata za październik - 310 zł 17.11.2015 - Josera Festival - 119 zł 01.12.2015 - opłata za listopad - 300 zł 30.12.2015 - opłata za grudzień - 310 zł 01.02.2016 - opłata za styczeń - 310 zł Wydatki razem: 7.367,- zł Stan konta na chwilę obecną: 765 zł
  21. Wpłynęło 20 zł od hazw5 za II. Wpisuję w ost post rozliczeniowy :) Dzieki!
  22. Dziękujemy serdecznie :) Pani Ewa potwierdziła, że pieniążki są już na jej koncie :)
  23. Ojej, już sprawdzam.... No tak, są, 20 zł stałej i 20 zł na kropelki, nie wiem jak mogłam przeoczyć, przepraszam, już uzupełniam :) Pani Ewa przesłała mi paragon na 38 zł za kropelki, wysyłam nr konta do mar.gajko :) Dzięki!!!! Dopisuje równiez wpłatę 20 zł od hazw5 za II. ps, są jakies nowe wpłaty ale podam jutro albo w poniedziałek, bo dzisiaj nie dam rady. Deklaracje stałe od I 2015 roku: sharka - 20zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, elficzkowa -20zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, Beta1 - 60zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, bakusiowa - 20zł - I, II, III, IV-25 zł, V, VI,VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, Mattilu - 20zł - II, III, IV, V-22zł, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII -27zł. p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II TyŚka - 5zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, AlfaLS - 10zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, bric-a-brac - 10zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, teresaa118 - 40zł - II, III, IV, V, VI-50zł, VII-50zł, VIII-50zł,IX-50zł,X-50zl,XI-50zł,XII-50zł. 2016 I-50 zł, II-50zł, ika136 - 30zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, agat21 - 10zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, ALMA2 - 5zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, haw5 - 20zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XI. 2016 I,II Radek - 10 zł - II, III, IV, V, VI, VII-20zł, VIII, IX-20zł, X-20zl, XI-20zł, XII-20zł. 2016 I-20zł, II-20zł, pani Ewa K. - 10 zł (od sierpnia 2015) - VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, --------------------------------------------------- Razem deklaracje: 320 zł Wpłaty jednorazowe ALMA2 - 10 zł moca35 - 20 zł MikAga z Mika - 50zł Agnieszka 103 - 10 zł czarna kafka - 30 zł zebrazebra - 15 zł Za pośrednictwem AgaG wpata od pani­ Kathariny dla Tyczki ­- 201 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...do-2000/page-1- 65 zł wpłata od skarpety im Talcott - 120 zł bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...e-do-10022015/- 35 zł bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...#entry16021558- 80 zł + 20 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-21022015r/-- - 28 zł ALMA2 - 30 zł Radek - 10 zł Monika z Katowic - 20 zł bakusiowa - 230 zł (na dług za operację) mar.gajko - 30 zł bazarek ALMA2 - 53 zł belcia - 100 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-2705-godz-21/ - 102 zł hazw5 - 50 zł (na spłatę długu za operację) bakusiowa - 80 zł (na spłatę długu za operację) ALMA2 - bazarek http://www.dogomania...6-godz21/page-4 - 28 zł kolejna kobietka - bazarek puzzlowy http://www.dogomania...my-o-pomoc/ - 173 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania....-zapraszamy/ - 80 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania.....i-maleństwa/ - 27 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania...o-18062-014/ - 36 zł bakusiowa - 30 zł (na spłatę długu za operację) Onaa - 30 zł Z BAZARKU DOGO0­ 7 ONAA­ ­ ­ http://www.dogomania...-do-1807/page-4 SHA - 210 zł (pieniądze zbierane dla Arona) (na koncie SHA) ALMA2 - bazarek http://www.dogomania...-bizu-do-0108/ - 79 zł Beta1 - 40 zł (na leczenie suni) Livka - ze skarbonki Misia od Oli K­ł. dla Tyczuni­ - 60 zł Mela Jakimiuk - 30 zł czarna kafka - 20 zł moca35 - 20 zł Livka - 10 zł bakusiowa - 20 zł (na spłatę długu za operację) ALMA2 - bazarek - http://www.dogomania.../#entry16328992- 150 zł bakusiowa - 10 zł na kropelki (14.10.15) Onaa - z bazarku Dogo07 - 75 zł http://www.dogomania...roznosci/page-5 Agata Balu - 20 zł (10.11.2015) bakusiowa - 10 zł na krople (13.11.2015) bakusiowa - 15 zł na krople (15.11.2015) bakusiowa - 20 zł na krople (20.01.2016) Wszystkie wpłaty razem: 7.091,- zł Wydatki: 50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :)) 142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 ) 20 zł - dopłata do transportu 147 zł - opłata za wizytę Tyczuni u okulisty (faktura w poście 573 ) 70 zł - kropelki do oczu 300 zł - opłata za dt za luty 8 zł - dopłata do kropli do oczu 67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 654) 67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 684) 143 zł - krople do oczu (paragony w poście 654 i 684) 126 zł - leki 300 zł - opłata za dt za marzec 67 zł - wizyta u weta 300 zł - opłata za kwiecień 37 zł - krople do oczu 30 zł - krople do oczu 300 zł - opłata za maj 47 zł - krople do oczu (dwa rodzaje) 42 zł - leki przeciwpasożytnicze 161 zł - wizyta i nowe krople do oczu 300 zł - opłata za czerwiec 50 zł - wizyta u weta 30 zł - krople do oczu (paragon post nr 1029) 84 zł - taxi i wizyta u weta (faktura na wizytę post 1041) 300 zł - opłata za lipiec 12 zł - krople do oczu ( paragon post 1062) 155 zł - krople do oczu (paragony w poście 1155) 52 zł - leki na odrobaczenie (faktura w poście 1191) z konta SHA 300 zł - opłata za sierpień 300 zł - opłata za wrzesień 42 zł - leki, za które zapłaciła nadwyzkowo SHA 158 zł - leki poszło z konta SHA (faktura w poście... 163 zł - krople dla Tyczki + dopłata pani Ewy do szczepienia Tyczki 248 zł - opłata za październik 43 zł - kropelki (paragon w poście 1308) 300 zł - opłata za listopad 58 zł - kropelki (paragon w poście 1325) 39 zł - kropelki (paragon w poście 1332) 101 zł - kropelki (paragon w poście 1359) 300 zł - opłata za grudzień 38 zł - kropelki 89 zł - kropelki 27.01.2016 300 zł - opłata za styczeń 01.02.2016 Dług za operację - 866 zł (już spłacony :)) 1 rata - 300 zł - 22.05.2015 - zapłacone 2 rata - 400 zł - 17.06.2015 - zapłacone 3 rata - 166 zł - 07.08.2015 - zapłacone Wydatki razem: 6.752 zł Aktualnie na koncie Tyczki u mnie - 379 zł Na koncie SHA - 0 zł Razem - 379 zł :)
  24. Pieniążki od Was są już na koncie :) Radek - 20 zł (II), teresaa118 - 50 zł (II), Ewa Kapa - 10 zł (I), ika136 - 30 zł (II) Dziękujemy pięknie :) Deklaracje stałe od I 2015 roku: sharka - 20zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, elficzkowa -20zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, Beta1 - 60zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, bakusiowa - 20zł - I, II, III, IV-25 zł, V, VI,VII, VIII, IX, X, XI, XII. Mattilu - 20zł - II, III, IV, V-22zł, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII -27zł. p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II TyŚka - 5zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, AlfaLS - 10zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, bric-a-brac - 10zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, teresaa118 - 40zł - II, III, IV, V, VI-50zł, VII-50zł, VIII-50zł,IX-50zł,X-50zl,XI-50zł,XII-50zł. 2016 I-50 zł, II-50zł, ika136 - 30zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, agat21 - 10zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, ALMA2 - 5zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, haw5 - 20zł - I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XI. 2016 I Radek - 10 zł - II, III, IV, V, VI, VII-20zł, VIII, IX-20zł, X-20zl, XI-20zł, XII-20zł. 2016 I-20zł, II-20zł, pani Ewa K. - 10 zł (od sierpnia 2015) - VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, --------------------------------------------------- Razem deklaracje: 320 zł Wpłaty jednorazowe ALMA2 - 10 zł moca35 - 20 zł MikAga z Mika - 50zł Agnieszka 103 - 10 zł czarna kafka - 30 zł zebrazebra - 15 zł Za pośrednictwem AgaG wpata od pani­ Kathariny dla Tyczki ­- 201 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...do-2000/page-1- 65 zł wpłata od skarpety im Talcott - 120 zł bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...e-do-10022015/- 35 zł bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...#entry16021558- 80 zł + 20 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-21022015r/-- - 28 zł ALMA2 - 30 zł Radek - 10 zł Monika z Katowic - 20 zł bakusiowa - 230 zł (na dług za operację) mar.gajko - 30 zł bazarek ALMA2 - 53 zł belcia - 100 zł bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-2705-godz-21/ - 102 zł hazw5 - 50 zł (na spłatę długu za operację) bakusiowa - 80 zł (na spłatę długu za operację) ALMA2 - bazarek http://www.dogomania...6-godz21/page-4 - 28 zł kolejna kobietka - bazarek puzzlowy http://www.dogomania...my-o-pomoc/ - 173 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania....-zapraszamy/ - 80 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania.....i-maleństwa/ - 27 zł Onaa - bazarek http://www.dogomania...o-18062-014/ - 36 zł bakusiowa - 30 zł (na spłatę długu za operację) Onaa - 30 zł Z BAZARKU DOGO0­ 7 ONAA­ ­ ­ http://www.dogomania...-do-1807/page-4 SHA - 210 zł (pieniądze zbierane dla Arona) (na koncie SHA) ALMA2 - bazarek http://www.dogomania...-bizu-do-0108/ - 79 zł Beta1 - 40 zł (na leczenie suni) Livka - ze skarbonki Misia od Oli K­ł. dla Tyczuni­ - 60 zł Mela Jakimiuk - 30 zł czarna kafka - 20 zł moca35 - 20 zł Livka - 10 zł bakusiowa - 20 zł (na spłatę długu za operację) ALMA2 - bazarek - http://www.dogomania.../#entry16328992- 150 zł bakusiowa - 10 zł na kropelki (14.10.15) Onaa - z bazarku Dogo07 - 75 zł http://www.dogomania...roznosci/page-5 Agata Balu - 20 zł (10.11.2015) bakusiowa - 10 zł na krople (13.11.2015) bakusiowa - 15 zł na krople (15.11.2015) Wszystkie wpłaty razem: 7.071,- zł Wydatki: 50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :)) 142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 ) 20 zł - dopłata do transportu 147 zł - opłata za wizytę Tyczuni u okulisty (faktura w poście 573 ) 70 zł - kropelki do oczu 300 zł - opłata za dt za luty 8 zł - dopłata do kropli do oczu 67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 654) 67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 684) 143 zł - krople do oczu (paragony w poście 654 i 684) 126 zł - leki 300 zł - opłata za dt za marzec 67 zł - wizyta u weta 300 zł - opłata za kwiecień 37 zł - krople do oczu 30 zł - krople do oczu 300 zł - opłata za maj 47 zł - krople do oczu (dwa rodzaje) 42 zł - leki przeciwpasożytnicze 161 zł - wizyta i nowe krople do oczu 300 zł - opłata za czerwiec 50 zł - wizyta u weta 30 zł - krople do oczu (paragon post nr 1029) 84 zł - taxi i wizyta u weta (faktura na wizytę post 1041) 300 zł - opłata za lipiec 12 zł - krople do oczu ( paragon post 1062) 155 zł - krople do oczu (paragony w poście 1155) 52 zł - leki na odrobaczenie (faktura w poście 1191) z konta SHA 300 zł - opłata za sierpień 300 zł - opłata za wrzesień 42 zł - leki, za które zapłaciła nadwyzkowo SHA 158 zł - leki poszło z konta SHA (faktura w poście... 163 zł - krople dla Tyczki + dopłata pani Ewy do szczepienia Tyczki 248 zł - opłata za październik 43 zł - kropelki (paragon w poście 1308) 300 zł - opłata za listopad 58 zł - kropelki (paragon w poście 1325) 39 zł - kropelki (paragon w poście 1332) 101 zł - kropelki (paragon w poście 1359) 300 zł - opłata za grudzień 38 zł - kropelki 89 zł - kropelki 27.01.2016 300 zł - opłata za styczeń 01.02.2016 Dług za operację - 866 zł (już spłacony :)) 1 rata - 300 zł - 22.05.2015 - zapłacone 2 rata - 400 zł - 17.06.2015 - zapłacone 3 rata - 166 zł - 07.08.2015 - zapłacone Wydatki razem: 6.752 zł Aktualnie na koncie Tyczki u mnie - 319 zł Na koncie SHA - 0 zł Razem - 319 zł :)
×
×
  • Create New...