Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. Kochane dziewczynki :) Mam opis, nie męczymy Murki, ona ma co robić :) Ta sunia jest pod moja opieką i zaraz wysyłam do Ciebie opis :) Bardzo serdecznie Ci dziękuję :) !!!!!!! I za wyróżnienia sharce <3
  2. Jeśli nikt się nie zgłosi, to ja mogę :) Mam sunię onkę z guzem i szukam dla niej pieniędzy, bo leczenie będzie bardzo drogie... zapraszam na wątek :)
  3. Rozmawiałam z Panią Ewą w sprawie paragonu, bo zdjęcie wyszło niewyraźne. Pani Ewa miała problem a aparatem. Jesli ktoś chce, to spróbujemy zrobić ponownie, wszystkie paragony sa odkładane w razie czego :) Przy okazji dowiedziałam się, że u Tyczeńki jest wszystko w najlepszym porządku, Pani Ewa jedzie z nią na wizytę kontrolna zaraz po Świętach.
  4. Przelewam z wątku Henia dla Kseni 150 zł :) Proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą :)
  5. Robię ostatnie rozliczenie :) 150 zł przelewam do SHA dla Kseni Pozostałe 65 zł przeznaczam, dla Miszy Deklaracje od VI 2014: andegawenka - 30 zł - V (bonus),VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, IV, V - 750 Szarotka - 50 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II- 1.050 Ingrid44 - 40 zł - VI, VII, VII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, od II-50 zł II, III, IV, V, VI, VII, - 1.100 NusiaiJa - 20 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, - 440 Lida - 30 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III - 660 funia - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II - 210 martini77 - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII+10 zł. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 140 Akrum - 20 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II,III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 300 handzia - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II - 210 Pani Beata - 40 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II,III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 560 Lucyna - 30 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I - 580 M.P - 15 zł - VI-20zł, VII-20zł, VIII-20zł, IX-30zł, X-20zł, XI-25zł, XII-30zł. 2015 I-30zł, II-20 zł, III-25zł, IV-25zł, V-25zł, VI-25zł, VII-25zł, VIII-25zł, IX-25zł, X-25zł, XI-25zl, XII-25zł. 2016 I-25zł, II-35zł - 525 hodgelas - 25 zł (od września 2014 r ) - IX-50zł, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I-50zł, II-50zł- 525 Bjuta - 10 zł (od lutego 2016) - II, III - 20 zł Wpłaty jednorazowe: Ingrid44 - 10 zł (02.04.2015) M.P. - 50 zł (02.04.2015) andegawenka - 40 zł (07.04.2015) M.P. - 70 zł (14.04.2015) Szarotka - 50 zł (15.07.2015) Ingrid44 - 40 zł (15.09.2015) Szarotka - 100 zł (18.11.2015) Szarotka - 50 zł (30.11.2015) 23.11.2015 - Hodgelas - 100 zł 01.12.2015 - Hodgelas - 64 zł 30.12.2015 - bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/333906-mega-bazar-dla-zamojszczakow-zako%C5%84czony-rozliczamy/page-12- 50 zł 13.01.2016 - bonusik od andegawenki - 50 zł 19.01.2016 - bonusik od Szarotki - 150 zł 19.01.2016 - bonusik od M.P - 25 zł 01.02.2016 - bonusik od NusiaiJa - 10 zł 03.02.2016 - bonusik od elficzkowej - 30 zł 04.02.2016 - bonusik od Ingrid - 30 zł Do tej pory wpłacone: 8.182,- zł Wydatki: 05.06.2014 - obroża foresto - 83,- zł 19.06.2014 - Josera Festiwal 15 kg - 117,- zł 19.06.2014 - Dehinel Plus - 14,- zł 27.06.2014 - opłata za czerwiec - 270 zł 15.07.2014 - szczepienie na wirusówki - 40 zł 31.07.2014 - opłata za lipiec - 310 zł 22.08.2014 - Josera Festival 15 kg - 117 zł 31.08.2014 - opłata za sierpień - 310 zł 30.09.2014 - opłata za wrzesień - 300 zł 03.11.2014 - oplata za październik - 310 zł 30.11.2014 - opłata za listopad - 300 zł 01.01.2015 - opłata za grudzień - 310 zł 21.01.2015 - Josera Festival 15 kg - 123,- zł 01.02.2015 - opłata za styczeń - 310 zł 10.02.2015 - opłata za fiprex - 20 zł 02.03.2015 - opłata za luty - 280 zł 20.03.2015 - obroża Foresto - 97 zł 31.03.2015 - opłata za marzec- 310 zł 06.04.2015 - Josera Festival 15 kg - 120 zł 03.05.2015 - opłata za kwiecień - 300 zł 03.05.2015 - szczepienie p-ko wściekliźnie - 20 zł 02.06.2015 - opłata za maj - 310 zł 11.06.2015 - Josera Festival - 127 zł 01.07.2015 - opłata za czerwiec - 300 zł 01.08.2015 - opłata za lipiec - 310 zł 30.08.2015 - Josera Festival - 119 zł 01.09.2015 - opłata za sierpień - 310 zł 20.09.2015 - Animonda 24 szt - 141 zł 01.10.2015 - opłata za wrzesień - 300 zł 01.10.2015 - badania krwi - 40 zł 06.11.2015 - opłata za październik - 310 zł 17.11.2015 - Josera Festival - 119 zł 01.12.2015 - opłata za listopad - 300 zł 30.12.2015 - opłata za grudzień - 310 zł 01.02.2016 - opłata za styczeń - 310 zł 01.02.2016 - opłata za luty - 350 zł 10.03.2016 - wpłata dla Brysia ze Szczebrzeszyna (część spadku po Heniutku :)) 11.03.2016 - opłata za 6 dni marca - 50 zł 12.03.2016 - wpłata dla Kseni - 150 zł (cześć spadku po Heniutku) :) 12.03.2016 - wpłata dla Miszy, onki z guzem - 65 zł :) Wydatki razem: 8.182,- zł Stan konta na chwilę obecną: 0 zł
  6. Kasiu :) Bardzo dziękuję :) Jutro opiszę wrażenia z wizyty u Was, bo dzisiaj już padam :) Zdjęcia są wspaniałe :) !!!
  7. Nie ripostuję, tylko próbuję odpowiedzieć na pytania, które zadajesz :) Ja założyłam wątek, próbuję jej pomóc, byłam z nią na każdej wizycie u weta, więc czuję się wywołana do odpowiedzi.... Widzę sunię często, zajmuję się nią i myślę, że znam odpowiedzi na te pytania najlepiej :) Jeśli chcesz, przejrzyj wątek od początku i wydarzenie na fb. Tam jest więcej zdjęć :) Pozdrawiam :)
  8. A tak jeszcze na marginesie, to nie są zrozpaczone oczyska, tylko raczej lekki stres przed aparatem albo tęsknota za byłymi "właścicielami", którzy tak właśnie ją urządzili..... Byłam tam ze znajomymi, którzy ją znaleźli, sunia zachowywała się normalnie, pomimo guza, biegała i węszyła w zakamarkach... Nam pozostaje pomóc jej w jak najlepiej umiemy. Podobno owczarki tak bardzo się przywiązują...:(
  9. Nie wiemy dokładnie, sunia w chwili znalezienia była bardzo zaniedbana, stąd te zmiany na skórze. N razie skupiamy się, jak poleciła nasza wetka na najważniejszej rzeczy, czyli na nowotworze na sutku i na śledzionie. Kręgosłupem i skórą zajmiemy się potem dokładniej. Grzbiet wygoliła nam wetka na pierwszej wizycie, smarowałyśmy maścią i ładnie się zagoiło.
  10. Dzięki Kasiu :) Na tyle ma wygolony kawałek skóry, bo sunia miała zapalenie skóry, teraz się goi, ale trochę potrwa, dopóki sierść nie odrośnie. Są zdjęcia z wcześniej jeśli ktoś jest zainteresowany i całe wydarzenie na fb, może tam jest więcej, bo ciężko ogarnąć oba wątki... https://www.facebook.com/events/1715382995373985/?active_tab=posts
  11. Sunia w tym tygodniu jedzie na operację, która niestety została przesunięta ze względu na babeszjozę. Wcześniejsza operacja by ją zabila. To i tak najkrótszy termin. Na żywo wydaje się całkiem żwawa, biega. Nie wydaje się, żeby ją bolało, może bardziej przeszkadzało, Sunia to staruszka ok 10 lat, kręgosłup też doskwiera.
  12. Dzisiaj pojechaliśmy do naszej kochanej Miszeńki :) Murka, właścicielka hoteliku dla psiaków zajmuje się nią znakomicie :) Sunia jest zadowolona, biega po posesji, czuje się jak u siebie :) Jest o wiele bardziej szczęśliwa niż pozostawiana sama sobie w naszym awaryjnym kojcu :) Tylko ten guz jej przeszkadza, widać że jej ciąży. Napisałam do pani dr Różańskiej z Głębokiej o umówienie terminu, w następnym tygodniu powinniśmy ją tam zawieźć.... Ps :) Kasiu, bardzo Ci dziękuję :) naprawdę wspaniale się opiekujesz naszą Miszeńką :)
  13. Ja nie uważam, tylko pytam, czy tak może być :) Wg mnie Miszka też potrzebuje pomocy, znalazła się w beznadziejnej sytuacji, stara, wyrzucona na ulicę z nowotworem. Na chwilę trafiła do hotelu przed operacją a potem nie wiem co z nią zrobię...mam nadzieje na pomoc od ludzi, bo nie dam rady sama jej pomóc...
  14. Nadziejko kochana :) Są już prawie wszystkie pieniążki :) Od Ciebie 25 zł, od Senanty 20 zł i od Koi też 20 zł :) I jeszcze z wątku Henia, który znalazł dom :) 265 zł :) Dziewczyny, jestem Wam tak wdzięczna, że tak pomagacie mi pomóc tej biednej suni :) Zaraz wpisuję w pierwszy post :)
  15. Mam teraz propozycję. Zostało po Heniutku 215 zł. Jak wiadomo wszystkie psiaki bardzo potrzebują naszego wsparcia i pomocy. Czy możemy podzielić następująco? 65 zł pójdzie dla Miszy, a 150 dla Kseni? Oczywiście to tylko propozycja :) Jak uważacie?
  16. A teraz troszkę przyziemnych spraw :) Przelałam Pani Kasi za ostatnie marcowe dni 50 zł. Jesteśmy już rozliczone :) Pani Kasiu proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą. Może to być dopiero w poniedziałek, bo wysłałam dzisiaj :) Deklaracje od VI 2014: andegawenka - 30 zł - V (bonus),VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, IV, V - 750 Szarotka - 50 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II- 1.050 Ingrid44 - 40 zł - VI, VII, VII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, od II-50 zł II, III, IV, V, VI, VII, - 1.100 NusiaiJa - 20 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, - 440 Lida - 30 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III - 660 funia - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II - 210 martini77 - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII+10 zł. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 140 Akrum - 20 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II,III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 300 handzia - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II - 210 Pani Beata - 40 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II,III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 560 Lucyna - 30 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I - 580 M.P - 15 zł - VI-20zł, VII-20zł, VIII-20zł, IX-30zł, X-20zł, XI-25zł, XII-30zł. 2015 I-30zł, II-20 zł, III-25zł, IV-25zł, V-25zł, VI-25zł, VII-25zł, VIII-25zł, IX-25zł, X-25zł, XI-25zl, XII-25zł. 2016 I-25zł, II-35zł - 525 hodgelas - 25 zł (od września 2014 r ) - IX-50zł, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I-50zł, II-50zł- 525 Bjuta - 10 zł (od lutego 2016) - II, III - 20 zł Wpłaty jednorazowe: Ingrid44 - 10 zł (02.04.2015) M.P. - 50 zł (02.04.2015) andegawenka - 40 zł (07.04.2015) M.P. - 70 zł (14.04.2015) Szarotka - 50 zł (15.07.2015) Ingrid44 - 40 zł (15.09.2015) Szarotka - 100 zł (18.11.2015) Szarotka - 50 zł (30.11.2015) 23.11.2015 - Hodgelas - 100 zł 01.12.2015 - Hodgelas - 64 zł 30.12.2015 - bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/333906-mega-bazar-dla-zamojszczakow-zako%C5%84czony-rozliczamy/page-12- 50 zł 13.01.2016 - bonusik od andegawenki - 50 zł 19.01.2016 - bonusik od Szarotki - 150 zł 19.01.2016 - bonusik od M.P - 25 zł 01.02.2016 - bonusik od NusiaiJa - 10 zł 03.02.2016 - bonusik od elficzkowej - 30 zł 04.02.2016 - bonusik od Ingrid - 30 zł Do tej pory wpłacone: 8.182,- zł Wydatki: 05.06.2014 - obroża foresto - 83,- zł 19.06.2014 - Josera Festiwal 15 kg - 117,- zł 19.06.2014 - Dehinel Plus - 14,- zł 27.06.2014 - opłata za czerwiec - 270 zł 15.07.2014 - szczepienie na wirusówki - 40 zł 31.07.2014 - opłata za lipiec - 310 zł 22.08.2014 - Josera Festival 15 kg - 117 zł 31.08.2014 - opłata za sierpień - 310 zł 30.09.2014 - opłata za wrzesień - 300 zł 03.11.2014 - oplata za październik - 310 zł 30.11.2014 - opłata za listopad - 300 zł 01.01.2015 - opłata za grudzień - 310 zł 21.01.2015 - Josera Festival 15 kg - 123,- zł 01.02.2015 - opłata za styczeń - 310 zł 10.02.2015 - opłata za fiprex - 20 zł 02.03.2015 - opłata za luty - 280 zł 20.03.2015 - obroża Foresto - 97 zł 31.03.2015 - opłata za marzec- 310 zł 06.04.2015 - Josera Festival 15 kg - 120 zł 03.05.2015 - opłata za kwiecień - 300 zł 03.05.2015 - szczepienie p-ko wściekliźnie - 20 zł 02.06.2015 - opłata za maj - 310 zł 11.06.2015 - Josera Festival - 127 zł 01.07.2015 - opłata za czerwiec - 300 zł 01.08.2015 - opłata za lipiec - 310 zł 30.08.2015 - Josera Festival - 119 zł 01.09.2015 - opłata za sierpień - 310 zł 20.09.2015 - Animonda 24 szt - 141 zł 01.10.2015 - opłata za wrzesień - 300 zł 01.10.2015 - badania krwi - 40 zł 06.11.2015 - opłata za październik - 310 zł 17.11.2015 - Josera Festival - 119 zł 01.12.2015 - opłata za listopad - 300 zł 30.12.2015 - opłata za grudzień - 310 zł 01.02.2016 - opłata za styczeń - 310 zł 01.02.2016 - opłata za luty - 350 zł 10.03.2016 - wpłata dla Brysia ze Szczebrzeszyna (część spadku po Heniutku :)) 11.03.2016 - opłata za 6 dni marca - 50 zł Wydatki razem: 7.967,- zł Stan konta na chwilę obecną: 215 zł
  17. No faktycznie :) Cudna i taka magiczna :)
  18. Ja już przelałam, to może za następne przelejesz, jeśli zechcesz. Jeśli już wysłałaś, to odliczymy od następnych.
  19. Przelałam 200 zł na konto Brysia ze Szczebrzeszyna :) Zaraz napiszę do Kasi, bo chciałabym już przesłać pieniądze za marzec. :) Zobaczymy ile zostanie i wtedy może do końca zadecydujemy, gdzie przeznaczamy, czy dla Kseni resztę, czy dzielimy jak reszta zadecuduje. Ja podporządkowuję się i zgadzam się na to co zadecydujecie. Mało wpłacałam, więc nie czuję odwagi, by o coś prosić :) Deklaracje od VI 2014: andegawenka - 30 zł - V (bonus),VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, IV, V - 750 Szarotka - 50 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II- 1.050 Ingrid44 - 40 zł - VI, VII, VII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, od II-50 zł II, III, IV, V, VI, VII, - 1.100 NusiaiJa - 20 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III, - 440 Lida - 30 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II, III - 660 funia - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II - 210 martini77 - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII+10 zł. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 140 Akrum - 20 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II,III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 300 handzia - 10 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, II - 210 Pani Beata - 40 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II,III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I, - 560 Lucyna - 30 zł - VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I - 580 M.P - 15 zł - VI-20zł, VII-20zł, VIII-20zł, IX-30zł, X-20zł, XI-25zł, XII-30zł. 2015 I-30zł, II-20 zł, III-25zł, IV-25zł, V-25zł, VI-25zł, VII-25zł, VIII-25zł, IX-25zł, X-25zł, XI-25zl, XII-25zł. 2016 I-25zł, II-35zł - 525 hodgelas - 25 zł (od września 2014 r ) - IX-50zł, X, XI, XII. 2015 I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. 2016 I-50zł, II-50zł- 525 Bjuta - 10 zł (od lutego 2016) - II, III - 20 zł Wpłaty jednorazowe: Ingrid44 - 10 zł (02.04.2015) M.P. - 50 zł (02.04.2015) andegawenka - 40 zł (07.04.2015) M.P. - 70 zł (14.04.2015) Szarotka - 50 zł (15.07.2015) Ingrid44 - 40 zł (15.09.2015) Szarotka - 100 zł (18.11.2015) Szarotka - 50 zł (30.11.2015) 23.11.2015 - Hodgelas - 100 zł 01.12.2015 - Hodgelas - 64 zł 30.12.2015 - bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/333906-mega-bazar-dla-zamojszczakow-zako%C5%84czony-rozliczamy/page-12- 50 zł 13.01.2016 - bonusik od andegawenki - 50 zł 19.01.2016 - bonusik od Szarotki - 150 zł 19.01.2016 - bonusik od M.P - 25 zł 01.02.2016 - bonusik od NusiaiJa - 10 zł 03.02.2016 - bonusik od elficzkowej - 30 zł 04.02.2016 - bonusik od Ingrid - 30 zł Do tej pory wpłacone: 8.182,- zł Wydatki: 05.06.2014 - obroża foresto - 83,- zł 19.06.2014 - Josera Festiwal 15 kg - 117,- zł 19.06.2014 - Dehinel Plus - 14,- zł 27.06.2014 - opłata za czerwiec - 270 zł 15.07.2014 - szczepienie na wirusówki - 40 zł 31.07.2014 - opłata za lipiec - 310 zł 22.08.2014 - Josera Festival 15 kg - 117 zł 31.08.2014 - opłata za sierpień - 310 zł 30.09.2014 - opłata za wrzesień - 300 zł 03.11.2014 - oplata za październik - 310 zł 30.11.2014 - opłata za listopad - 300 zł 01.01.2015 - opłata za grudzień - 310 zł 21.01.2015 - Josera Festival 15 kg - 123,- zł 01.02.2015 - opłata za styczeń - 310 zł 10.02.2015 - opłata za fiprex - 20 zł 02.03.2015 - opłata za luty - 280 zł 20.03.2015 - obroża Foresto - 97 zł 31.03.2015 - opłata za marzec- 310 zł 06.04.2015 - Josera Festival 15 kg - 120 zł 03.05.2015 - opłata za kwiecień - 300 zł 03.05.2015 - szczepienie p-ko wściekliźnie - 20 zł 02.06.2015 - opłata za maj - 310 zł 11.06.2015 - Josera Festival - 127 zł 01.07.2015 - opłata za czerwiec - 300 zł 01.08.2015 - opłata za lipiec - 310 zł 30.08.2015 - Josera Festival - 119 zł 01.09.2015 - opłata za sierpień - 310 zł 20.09.2015 - Animonda 24 szt - 141 zł 01.10.2015 - opłata za wrzesień - 300 zł 01.10.2015 - badania krwi - 40 zł 06.11.2015 - opłata za październik - 310 zł 17.11.2015 - Josera Festival - 119 zł 01.12.2015 - opłata za listopad - 300 zł 30.12.2015 - opłata za grudzień - 310 zł 01.02.2016 - opłata za styczeń - 310 zł 01.02.2016 - opłata za luty - 350 zł 10.03.2016 - wpłata dla Brysia ze Szczebrzeszyna (część spadku po Heniutku :)) Wydatki razem: 7.917,- zł Stan konta na chwilę obecną: 265 zł
  20. Szarotko, jeśli chodzi o mnie, to reszta, czyli ok 200 zł może przejść na Ksenie.
  21. To cwaniaczek :) Do dobrego szybciutko się przyzwyczaja :)
  22. Nie śmiałyśmy nawet marzyc o takim domu....Ale się do Heniusia los uśmiechnął.
×
×
  • Create New...