Tak byli dzisiaj ludzie z ogłoszenia, lecz muszą się zastanowić i oni woleli sunię itp. raczej nic z tego nie będzie, w tym tygodniu jeszcze jedna osoba przyjdzie zobaczyć go. A co do spanielki to nie widziałam jej bo akurat trafiłam na porę karmienia w szpitalu, lecz jest to sunia 9 letnia, po zmarłym właścicielu i ma problemy z sercem, w przyszłym tygodniu jak będę to zobaczę ją i zrobię jej jakieś zdjęcia