Jump to content
Dogomania

Zosia123

Members
  • Posts

    17600
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Zosia123

  1. [quote name='piescofajnyjest']jak to chorujesz????[/QUOTE] No w sumie to nie wiem, co mi jest, jestem w trakcie różnorakich badań. Niewykluczone że to po prostu stres i przepracowanie :)
  2. No w sumie masz rację, Paula. Czekamy nadal...
  3. Podziękuj proszę pani Magdzie od nas wszystkich!
  4. Ja też jestem za tym, żeby mu pomóc odejść, jeśli by miał cierpieć. Pies, który tylko leży i go boli, nic nie ma z życia. A i Lilu jest mi żal, bo sama musi się opiekować takim trudnym pacjentem.
  5. Wpłaty majowe wyglądają całkiem ładnie :loveu: [COLOR=#800080]30 egradska i maggie 100 Zosia123 133 z bazarków sunia2000 12 Kocurek 10 Mysza2 20 brzośka 10 od Brunka 25 ania> 60 piescofajnyjest[B] Razem w maju: 400 zł[/B][/COLOR] Bardzo dziękuję w imieniu Kłapolca :multi:
  6. [quote name='Doda_']Ale tu sie dzieje :) ciesze sie bardzo, ze Sylwkowi sie uda! Teraz rozumiem ze juz zastanawiacie się nad terminem transportu??[/QUOTE] Na razie trochę choruję, ale nad terminem też myślę :)
  7. [quote name='Doda_']Wiedziałam, że coś mu leci, ale zeby aż tak.. operacja będzie ?[/QUOTE] Marta Kozica dzisiaj się odezwała, wróciła dzisiaj z wyjazdu i obiecała zająć się wynikami Belgy'ego. Szkoda że nie wiedziałam, że wyjeżdża, to bym komu innemu to pokazała.
  8. [quote name='sunia2000']Zapraszam na bazarek w 1/3 dla Ramzia:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252960-Ubierz-się-na-lato-za-groszę-)-Ubrania-i-nie-tylko-dla-3-psiaków-do-24-05-14do-20-00?p=22125989#post22125989[/URL][/QUOTE] Dziekuję w imieniu Kłapouchego :D
  9. Mamy 37 zł ze słoniowego bazarku :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252357-Du%C5%BCy-i-ci%C4%99%C5%BCki-S%C5%81O%C5%83-na-szcz%C4%99%C5%9Bcie-bez-k%C5%82%C3%B3w-dla-Belgy-ego-do-15-kwietnia-%29[/url]
  10. Zefirek był dzisiaj u weterynarza, dostał nowy lek plus lek przeciwbólowy.
  11. Niedobrze.. :( podobnie było z Emką... :(
  12. Szkoda też, że tak trudno "współpracuje się" z panami ze schr... a zdjęcia przez kraty nie bardzo są ładne, bo boksy są szare...
  13. [quote name='kolejna kobietka']Juz ma wyroznione :), jak bedzie juz w hoteliku to edytuje opis: [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/843/ogbc.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziękuję! :D Ja w ten weekend na pewno nie pojadę, bo pracuję jutro i pojutrze. Zobaczę jak w następny.
  14. [quote name='Poker']Zosia123 ma sunię swojej mamy , która potrzebuje nowego DS.Trzeba jej o tym powiedzieć.[/QUOTE] Dziękuję Poker :) Tutaj jest ogłoszenie Myszki: [url]http://olx.pl/oferta/oddam-mala-suczke-w-srednim-wieku-CID103-ID4zN2Z.html[/url]
  15. A u Beldżusia oprócz cieknącej pupy wszystko dobrze; państwo chcieli go dać do oddzielnego kojca, żeby nie brudził wszystkiego, ale podobno posmutniał, więc panu zrobiło się go żal i znowu biega z innymi psami i jest wesoły :) Tylko na noc idzie "do siebie" :)
  16. U Zefirka nie za dobrze, od wczoraj dostaje zastrzyki, oby to coś pomogło... :(
  17. [quote name='sunia2000']Dziejsze wpłaty: stałe: Magda Ć. 10zł bazarkowe: Mila-ada - 18zł Dziękujemy:loveu:[/QUOTE] Bardzo dziękujemy! :loveu::loveu:
  18. [quote name='sunia2000']A dzis wpłaty od beta 100zł i bazarkowe: Gruba Berta15zł rozi 15zł Dziękujemy:loveu:[/QUOTE] Ślicznie dziękujemy! :loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='aronkowa']Witam się u Sylwusia :-) i swoją deklarację 10zł z Olusia/Owenka przenoszę na na kolejnego staruszka[/QUOTE] Super, bardzo dziękuję! :loveu: [quote name='kikou']a ja do mojej piątki dodaję 3 złotóweczki żeby było równo i mamy komplet :)[/QUOTE] kikou :buzi: [quote name='Figunia']Potwierdzam, to będzie stała.:lol:[/QUOTE] Dziękuję :multi: To co, mówicie że mam szukać wolnego dnia na kolejną podróż pod Częstochowę ;)
  20. Dotarły do mnie wpłaty dla Olusia/Onka - na razie dopisuję je nadal na jego koncie, żeby mi się nie pomyliło: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234041-Olu%C5%9B-vel-Onek-a-w%C5%82a%C5%9Bciwie-Owen-%29-zamieszka%C5%82-w-K%C5%82odzku!-%29?p=19860669#post19860669[/url] Jak Sylwek pojedzie do hoteliku, to wszystko będzie dla niego.
  21. Doszły nowe wpłaty zaadresowane do Olusia. Na razie dopisuję je tutaj, żeby mi się nie pomyliło. Jak wyciągnięmy Sylwestra, to wszystko będzie dla niego: 20 zł Maruda 10 zł brzośka 50 zł od Małgosi Bardzo dziękuję! :loveu:
×
×
  • Create New...