-
Posts
17600 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zosia123
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Sylwek dziękuje za odwiedzinki :) -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']jak to chorujesz????[/QUOTE] No w sumie to nie wiem, co mi jest, jestem w trakcie różnorakich badań. Niewykluczone że to po prostu stres i przepracowanie :) -
Podziękuj proszę pani Magdzie od nas wszystkich!
-
Ja też jestem za tym, żeby mu pomóc odejść, jeśli by miał cierpieć. Pies, który tylko leży i go boli, nic nie ma z życia. A i Lilu jest mi żal, bo sama musi się opiekować takim trudnym pacjentem.
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Ale tu sie dzieje :) ciesze sie bardzo, ze Sylwkowi sie uda! Teraz rozumiem ze juz zastanawiacie się nad terminem transportu??[/QUOTE] Na razie trochę choruję, ale nad terminem też myślę :) -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Sylwek dziękuje za odwiedziny :) -
Zefirek był dzisiaj u weterynarza, dostał nowy lek plus lek przeciwbólowy.
-
Niedobrze.. :( podobnie było z Emką... :(
-
Zwykłe, czarne, stare - Blacky w DT, Jackie w DS:)
Zosia123 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Szkoda też, że tak trudno "współpracuje się" z panami ze schr... a zdjęcia przez kraty nie bardzo są ładne, bo boksy są szare... -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Juz ma wyroznione :), jak bedzie juz w hoteliku to edytuje opis: [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/843/ogbc.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziękuję! :D Ja w ten weekend na pewno nie pojadę, bo pracuję jutro i pojutrze. Zobaczę jak w następny. -
Poszukuje 7-8letniego psa dla starszej osoby z Wrocławia.
Zosia123 replied to Entropia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Zosia123 ma sunię swojej mamy , która potrzebuje nowego DS.Trzeba jej o tym powiedzieć.[/QUOTE] Dziękuję Poker :) Tutaj jest ogłoszenie Myszki: [url]http://olx.pl/oferta/oddam-mala-suczke-w-srednim-wieku-CID103-ID4zN2Z.html[/url] -
U Zefirka nie za dobrze, od wczoraj dostaje zastrzyki, oby to coś pomogło... :(
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='aronkowa']Witam się u Sylwusia :-) i swoją deklarację 10zł z Olusia/Owenka przenoszę na na kolejnego staruszka[/QUOTE] Super, bardzo dziękuję! :loveu: [quote name='kikou']a ja do mojej piątki dodaję 3 złotóweczki żeby było równo i mamy komplet :)[/QUOTE] kikou :buzi: [quote name='Figunia']Potwierdzam, to będzie stała.:lol:[/QUOTE] Dziękuję :multi: To co, mówicie że mam szukać wolnego dnia na kolejną podróż pod Częstochowę ;) -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Dotarły do mnie wpłaty dla Olusia/Onka - na razie dopisuję je nadal na jego koncie, żeby mi się nie pomyliło: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234041-Olu%C5%9B-vel-Onek-a-w%C5%82a%C5%9Bciwie-Owen-%29-zamieszka%C5%82-w-K%C5%82odzku!-%29?p=19860669#post19860669[/url] Jak Sylwek pojedzie do hoteliku, to wszystko będzie dla niego. -
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Doszły nowe wpłaty zaadresowane do Olusia. Na razie dopisuję je tutaj, żeby mi się nie pomyliło. Jak wyciągnięmy Sylwestra, to wszystko będzie dla niego: 20 zł Maruda 10 zł brzośka 50 zł od Małgosi Bardzo dziękuję! :loveu: