Jump to content
Dogomania

Talucha

Members
  • Posts

    1398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talucha

  1. No i po wykładzie z panią Zofią :) Trafiłam bez problemów na szczęście ;) Wykład ciekawy, mogłabym jeszcze posłuchac :P Generalnie było i savoir vivre psim i o psim ratownictwie. Mi się bardzo podobało i jeśli jeszcze będzie okazja na jakiś wykład z nią, to ja bardzo chętnie. [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r033.jpg[/IMG] [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r036.jpg[/IMG]
  2. [quote name='paulaa.'][B]Talucha [/B]dużo zapłaciłaś ?[/QUOTE] Dostałam wycenę na 68-74zł, teraz czekam na dokładną cenę.
  3. Poczta to masakra :mad: A ja zamówiłam szelki z AD na nowym podkładzie :loveu:
  4. Tak, zdecydowałam się ostatecznie na AD :) Jutro zamawiam. Dzięki za pomoc :P
  5. [quote name='Naklejka']Jak dla mnie DS ma większy wybór taśm... są szersze i grubsze... Jakbyś wybrała np. rock na fiolecie i turkusowej eco... fiolet ma szer. 4cm, jak i 2,5cm ;) Tylko tasiemka na tak szerokiej taśmie nie wygląda tak fajnie...[/QUOTE] Ale nie mają tasiemki rock :( Szukałam na allegro... Nie mają też tego fajnego podszycia dla psów pływający, które mnie tak skusiło w AD. A eko mi popękała dlatego chciałam to nowe podszycie.
  6. [quote name='wikikoniki']Nagraj na dyktafon :D[/QUOTE] Nie mam dyktafonu :P W telefonie mi za szybko bateria padnie :D Tak się zastanawiam... Dostałam wycenę tych szelek z AD. I mam dylemat :diabloti: Nie lepiej kupic norwegi z DS i obróżkę Furkidz? Chociaż z AD skusił mnie ten nowy podkład, którego DS nie ma. Ech... [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r020.jpg[/IMG] [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r022.jpg[/IMG] [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r023.jpg[/IMG] [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r024.jpg[/IMG] [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r026.jpg[/IMG]
  7. [quote name='dogomanka_']też bym chciała, żeby tata mi tak mówił, bo póki co to z jego ust odnośnie prawka słysze tylko "nie mam pieniędzy, a potem i tak nie będziesz miałą czym jeździć bo ja ci samochodu nie dam mojego, a poza tym zanim zdasz to wydasz na same egzaminy tyle kasy co na cały kurs" nie ma to jak wsparcie w rodzinie. :diabloti: [/QUOTE] Haha, nie no tatę mam fajnego. On sam jeździ już od baaaardzo dawna i natrzaskał już tyle kilometrów, że głowa mała :crazyeye: (taka praca ;) ). Ostatnio byliśmy u dziadka na urodzinach, zjechała się częśc rodziny i tak właśnie rozmawialiśmy na temat prawka, ja wspomniałam, że w sumie dobrze by było sobie zrobic. Tata wtedy zaczął o tym gadac z moją kuzynką, która ostatnio sobie zrobiła prawko a teraz tata pojechał do pracy (pracuje za granicą) i zadzwonił nagle, że mam sobie załatwiac :lol: Szkoda tylko, że nie jest tak fajny w kwestii drugiego psa :diabloti::diabloti: Jak mu powiedziałam, że chcę drugiego psa to tata mi powiedział: a ja chcę drugi samochód a też nie mogę miec. :lol:
  8. [quote name='Naklejka']3cm, ciemna zieleń ;)[/QUOTE] To dobrze, dziękuję bardzo :loveu: Biorę pierwsze ;) [quote name='kalyna']a to zong.... od dłuższego czasu też na klatę się czaiłam, ale czekam i czytam co dogomaniacy na to, którzy ją wprowadzają... bo wiadomo co innego jak pies umie tam odpoczywać itp, a co innego dopiero to wprowadzać :roll: no i czy wielkość tej klatki ma znaczenie? chodzi mi, ze jak za duża to nie spełni oczekiwanych zadań... a co do wyboru taśm i kolorów to dla mnie za dużo i nie mam bladego pojęcia co Lastiemu pasowałoby, raczej większość, ale żeby na jedną się zdecydować... ale idź na oba wykłady i rób notatki :D prawie jak na studiach i potem nam streścisz :)[/QUOTE] My rozmiar chyba dobraliśmy dobrze, nie jest za mała i nie jest ogromna. U nas z wprowadzaniem ten problem, że Lasti na początku się wystraszył strasznie tej ruchomej tacki i teraz tak ostrożnie wchodzi. Ostatnio też nie mam zbyt wiele czasu żeby nad tym siedziec i pracowac :roll: Szczerze powiem, że nie lubię sama robic notatek, wolę jak nam nauczyciele dyktują, albo jak mamy sobie streścic z książki-to tak, ale tak ze słuchu to średnio mi to idzie :lol: W każdym razie na pewno zapamiętam o czym był wykład i coś napiszę :) Napisałam wczoraj wieczorem maila do activdog o wycenę szelek, dzisiaj rano już dostałam odpowiedz także nie jest tak źle z kontaktem z firmą, a tego się bałam.
  9. Jęzory świetne takie łaciate :D :loveu: Co do prawka to mi tata mówi, że mam się iśc jak najszybciej zapisac, a ja nie wiem co gdzie i jak :lol:
  10. Oooo super :loveu: Dzięki wielkie :D Podobają mi się oba :lol: A muszę wybrac jedno :P Powiedz mi jeszcze tylko na 1 połączeniu taśma podkładowa to jaka szerokośc? I to jest ta taśma ciemna zieleń? :)
  11. [quote name='Naklejka']Rock wygląda fajnie w połączeniu czerni i czerwieni... tfu co ja piszę :D nie myślę już- fiolet i turkus miałam na myśli :lol: Chwilka, zaraz się na PSie pobawię :P[/QUOTE] O jak by Ci się chciało to bym była mega wdzięczna! [quote name='wikikoniki']Napisz do nich to mogą zrobić zdjęcie.[/QUOTE] Słyszałam opinie, że trochę ciężko się z nimi skontaktowac i tego się obawiam :lol: Ale i tak muszę napisac o wycenę. A teraz tak myślę nad połączeniem wiewiórek+żółta taśma (2,5cm)+pomarańczowy albo zielony podkład (zielony [1] czy [2] ?!) a może jeszcze fioletowa? i do tego jakaś kolorowa nitka (jaka?!) :lol::lol::lol:
  12. [quote name='wikikoniki']Wzorek nr 47 mi się meeega podoba.[/QUOTE] Też jest fajna ale raczej nie dla nas :) [quote name='Naklejka']Ptaszki, zielona limonka, granat Ale nie mam pojęcia czy to będzie Lastiemu pasować :lol:[/QUOTE] Nie ma to jak problem z wyborem szelek dla psa :diabloti: :lol: Teraz się tak zastanawiam czy nie wziąc mu czegoś męskiego... bo wszystkie akcesoria ma takie trochę jak na suczkę :lol: A te ptaszki też trochę dziewczęce :D Pytałam mamy i koleżanki w szkole, to koleżanka też obstawia tasiemkę rock, mamie też się podoba rock i trampki. Ale trampek raczej nie chcę. A jak myślicie, będzie pasowało takie połączenie? tasiemka rock+żółta taśma podkładowa (przód chcę jak najszerszy a podkładowej 3cm jest mało kolorów :()+zieleń [1] Szkoda, że nie umiem tego ponakładac na siebie w jakimś programie to bym wiedziała jak ty wygląda... Jakieś propozycje jeszcze co do połączeń z tasiemką rock? :lol: Albo z tasiemką czachy :D
  13. Tori świetnie się prezentuje w bluzie i nowej obróżce :D Iwan dziadek :loveu:
  14. [quote name='Jean']a ja nie dostałam jeszcze :([/QUOTE] Pewnie miejsc już zabrakło :( [quote name='Onomato-Peja']A te będziesz chciała sprzedać? Czy zostawiasz na czarną godzinę? Bo jeśli pasowałyby na Leczo to chętnie je kupię, nawet z tą zdezelowaną eko skórką.[/QUOTE] Raczej sprzedam ;) Na czarną godzinę mam jeszcze obroże no i szelki Pimpek-Styl [quote name='Ty$ka']--- och i ach nie mam słów na tego psa :loveu:[/QUOTE] :):) [quote name='kalyna']łoooo ale zazdroszczę wykładu z p. Zofią. a ten drugi to bym nie poszła :D to potem jak będziecie to napiszcie jak było :) a jak klatka się sprawuje? ps. p. Zofia jest na forum owczarków :)[/QUOTE] Wyjaśniło się, że wykłady będą 19 tak jak zapowiadali na szczęście :D Mnie kręci szkolenie psów dlatego idę też na Gałuszkę, jestem ciekawa o czym będzie mówił. Ja i tak mam swoje zdanie na temat szkolenia, Gałuszka nie jest moim hero :P Aaaa klatka słaaabo :< Lasti przekonuje się do niej bardzo powoli [quote name='Jean']No i juz chyba nie dostanę.. Więc Talucha czekamy na obszerną relację..[/QUOTE] Coś oczywiście naskrobię po wykładach :) Dziewczyny pomóżcie! Chcę kupic Lastiemu szelki z Activdog z tym nowym podszyciem ale kompletnie nie wiem jakie... Pomożecie wybrac tasiemkę+taśmę podkładową+nowe podszycie? Tu są tasiemki i taśmy podkładowe: [url]http://www.activdog.pl/?page_id=7[/url] A tu nowe podszycia: [url]http://www.activdog.pl/?page_id=663[/url] Zastanawiałam się nad tasiemką: 9.rock i podoba mi się podszycie zielone [1]. Ale nie wiem czy to do by do siebie pasowało i jaka taśma podkładowa? Podobają mi się też te tasiemki: 2.gałązki 5.ptaszki 6.wschód 7.czachy 9.rock 10.superbohater 37.biedronka i lisek 40.robaki 62.wiewióreczki Przyjmę też inne propozycje :D Pomóżcie, bo na obrożowym dwa razy zostałam brutalnie olana :lol: Zdjęcia później
  15. [quote name='Talucha']No dobra. Wpadam po pomoc :lol: Namówiłam mamę na szelki norweskie :loveu: Tym razem a AD, to będzie nasze pierwsze zamówienie u nich. Na pewno chcę tasiemka ozdobna+taśma podkładowa+to nowe podszycie. Problem jest taki, że nie mam pojęcia, które wzorki i jakie kolory... W 'kolekcji' mamy już kolor niebieski, czerwony, fioletowy, zółty, zielony (ale chyba się go pozbędę), zielonkawy w czerwone kwiatuszki. No i najlepiej chciałabym jakiś kolor którego jeszcze nie mamy ale inne propozycje też chętnie przyjmę :) Muszę się zastanowic, której tasiemki na pewno nie chcę, to będzie prościej wybrac :lol: Dla tego psa: [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/wiosna040.jpg[/IMG] edit. Przeglądam te tasiemki i przeglądam i wybrałam kilka (sporo:evil_lol:), które najbardziej mi się podobają :) 2.gałązki 5.ptaszki 6.wschód 7.czachy 9.rock 10.superbohater 37.biedronka i lisek 40.robaki 62.wiewióreczki Pomocy :mdleje:[/QUOTE] Ja się przypomnę :oops: Pomóżcie mi dobrac jakieś zestawienie :D [B]sugarr[/B] bardzo fajne te obróżki :)
  16. No dobra. Wpadam po pomoc :lol: Namówiłam mamę na szelki norweskie :loveu: Tym razem a AD, to będzie nasze pierwsze zamówienie u nich. Na pewno chcę tasiemka ozdobna+taśma podkładowa+to nowe podszycie. Problem jest taki, że nie mam pojęcia, które wzorki i jakie kolory... W 'kolekcji' mamy już kolor niebieski, czerwony, fioletowy, zółty, zielony (ale chyba się go pozbędę), zielonkawy w czerwone kwiatuszki. No i najlepiej chciałabym jakiś kolor którego jeszcze nie mamy ale inne propozycje też chętnie przyjmę :) Muszę się zastanowic, której tasiemki na pewno nie chcę, to będzie prościej wybrac :lol: Dla tego psa: [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/wiosna040.jpg[/IMG] edit. Przeglądam te tasiemki i przeglądam i wybrałam kilka (sporo:evil_lol:), które najbardziej mi się podobają :) 2.gałązki 5.ptaszki 6.wschód 7.czachy 9.rock 10.superbohater 37.biedronka i lisek 40.robaki 62.wiewióreczki Pomocy :mdleje:
  17. Ja czytałam na innej stronie, że od lipca ;) W Gdyni są co jakiś czas organizowane festyny "Pies w Wielkim Mieście". W tym roku jeszcze żadnego nie było, więc zastanawiałam się czy nie zrobią go razem z otwarciem plaży ;) O, już mam: [QUOTE]Planowany termin otwarcia strefy dla psów to lipiec 2012, a z psami na plażę wejdziemy już od 1 maja.[/QUOTE] Ja w mailu potwierdzającym wykłady dostałam, że z Zofią Mrzewińską spotkanie jest 18.04 a na stronie jest, że 19.04 więc już nie wiem...
  18. [quote name='a_niusia'] powaznie boje sie, ze te obroze zesztywnieja i pozniej popekaja czy tam zgnija. a one sa naprawde bardzo ladne.[/QUOTE] Zesztywniec nie powinno, mi się w każdym razie nic takiego nie stało a mój pies wodę kocha ;) Ale właśnie nam popękała eko-zastanawiam się tylko czy to nie od tego, że mama często wieszała mokre szelki na grzejniku?
  19. Ja słyszałam, że otwarcie na początku lipca ;) I tak sobie myślę, czy nie zrobią otwarcia od razu z festynem Pies w Wielkim Mieście. [B]Doginka[/B]-wystawa w sierpniu, to powinien tor z plażą już byc :)
  20. Dostałam maila potwierdzającego, załapałam się na wykłady :) Na obrożowym dziewczyny zrobiły mi smaka na nowe szelki norweskie. Tym bardziej, że nasze są tak średnio dopasowane i popękała nam eko skórka :( Może uda mi się namówic mamę :diabloti: Ja sama niestety nie mam na to pieniędzy, mam masę innych wydatków. A nowe podszycie z AD wydaje się byc fajne :) [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r015.jpg[/IMG] [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r016.jpg[/IMG] [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r017.jpg[/IMG] [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r018.jpg[/IMG] [IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/130412r019.jpg[/IMG]
  21. No nie, teraz mam smaka na nowe norwegi... Tym bardziej, że stare są średnio dopasowane i popękała nam eko skórka :( To nowe podszycie było by dla nas super. Szkoda tylko, że kompletnie nie mam kasy a wydatków mnóstwo :shake:
  22. Na polance zawsze sporo ludzi z psami się kręci :) Ja chyba zacznę częściej tam jeździc z moim żeby cwiczyc w rozproszeniach... Przydałoby się :)
  23. Buuu, ja nie dostałam żadnej wiadomości, nie widziałam wydarzenia ani nic :(
  24. A wczoraj był organizowany spacer TTB? Na wątku nic nie było. Chyba, że krótko przed akcją zniknięcia postów... Fajne macie te tereny :) U nas wszystkie pola zabudowują ;/
×
×
  • Create New...