-
Posts
1700 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasiek.
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
kasiek. replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='docha'][B]kasiek[/B], nie rób ludziom wody z mózgu. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ cyt. post 1458 wątek hospicjum- wpisod kasiek: [B][COLOR=red]WAŻNE INFO [/COLOR][/B] "Uwaga! Po dzisiejszej kontroli lekarzy od powiatowego lek.wet. i fundacji Bernardyny: 1. ZAKAZ przyjmowania chorych i starszych zwierzat poniewaz jest brak cieplych pomieszczen dla nich. 2. Na dzisiejszy dzien psy wygladajace na zdrowe i są zabezpieczone budami, ktore moga(czasowo(?)) pozostac to: Kaja, Isia, Kasetka, Bey, Aron, Sokół, Homar. 3. Rafi ma 2 m-c czasu na znalezienie domu stalego. 4. pozostale psy NALEZY_ BEZWZGLEDNIE_ W CIAGU 7 DNI ODDAC ICH PRAWNYM WŁAŚCICIELOM. Jednakze, decyzje ostateczna co do losow WSZYSTKICH psow znajdujacych sie u CZ, podejmie Powiatowy Lekarz Weterynarii. (...) wklejam na szybko ,bo sytuacja sie zmieniła ,ale info szczegółowe bedzie poźniej ------------------------------------------------------------------------------------koniec cyt. Tutaj sama wymieniłaś 7 psów i dobrze wiesz, tak jak ja to wiem, że to info nie zmieniło się na tę chwilę. 8 psem jest Campari. w następnych wpisach tak jak powyżej w zacytowanym przez Lilka, operujecie- prywatne psy czarodziejki i dobrze wiesz dlaczego. wydaje Ci się, że jesteś cwana, ale kij ma dwa końce.[/QUOTE] Cwana jestem ,ale to nie ma teraz zadnego znaczenia ,to był raport pokontrolny Fundacji Bernardyn ,ale póxniej była kontrola PIW i te decyzje beda podjęte ,czyli trzeba zabrać psy oprócz Campari i prywatnychczarodziejki ,ja nie wiem ,ale te co tu są wymienione to nie są jej prywatne ...wiec te ogłaszam ... -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
kasiek. replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Event dla Homerka na FB [URL="https://www.facebook.com/events/196917457074922/"]https://www.facebook.com/events/196917457074922/[/URL] -
[quote name='bela51']Kasiek z najwieksza przyjemnoscia ! Bo dyskusja z Toba to zenada. Wpisuje Cie jako kolejna osobe, na lista ignorowanych i wypisuj sobie co chcesz. Ale jak sie dowiem, ze mi ublizasz, to nie skonczy sie na modzie.[/QUOTE] No własnie to samo chciałam ci powiedzieć ..... kto jest opiekunem psa ,jak mam robić event ,to musze miec kontakt,tekst do ogłoszenia i jak z deklaracjami macie konto fundacyjne...?
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
kasiek. replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
a imię Aga ..to Agnieszka ? -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
kasiek. replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
zadnej listy nie ma ,on nie moze zostac -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
kasiek. replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Nie mam pojęcia, do kogo podać kontakt... To anula42 powinna zabrać Homera stamtąd, zwłaszcza jeśli jest zagrożenie, że trafi do schroniska...[/QUOTE] dajcie jaki kolwiek i to szybko ,no jak ogłosic psa bez kontaktu......:crazyeye: -
Nie ma kto zrobic mu eventu na fb ......... bella zamilknij :crazyeye:
-
Piękna, starsza oneczka- AISZA ZA TM:(
kasiek. replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Alicja']Zofijo i inne osoby z Fundacji ... wstyd ...[/QUOTE] Info dla Dea od p. Anieli R P.Aniela R pisze ,że bardzo sie dziwi tym decyzjom i że przede wszystkim ustawę o ochronie zwierząt powinna przestrzegać sama organizacja -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
kasiek. replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jeśli dziś nie powstanie event na fb ,to zrobię sama ,bo obiecałam ..na razie czekam ,tylko ,ze ja nie bede w stanie go juz prowadzic tylko bedzie jako ogłoszony pies ,ze szuka domu .kontakt do kogo i czy tu z dogo ma ktos fb? -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
kasiek. replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Martika@Aischa']Misiu odebrany i już w drodze. Grzecznie wsiadł do auta :) kochany dziadziunia :) Dostał zapas lekarstw ...karmę ....kołderkę i kocyki :) Czekam na telefon myślę że za 4 godzinki przejmę razem z Myszą2 naszego Zgredzika i odwiozę do kliniki na badania. Potem będziemy szukały domowego DT dla staruszka.[/QUOTE] Na evencie FB w takim razie nie bedziemy zbierać pieniedzy tylko szukać mu domowego dt ,do sprawdzenia przez dogo ,my tylko proozycje i ewentualna pomoc w transporcie staram sie czytac wszystkie posty ,ale w tej chwili jest to niemozliwe ,event mu w niczym nie zaszkodzi. Bo on zmienia miejsce pobytu ,a czasu jest mało -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
kasiek. replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będzie event dla Misia na FB ,w zwiazku z tym ,ze nie wiadomo jakie zostana podjete decyzje ,a wszyskie musza zmienić miejsce pobytu -
Decyzja PIW: "- psy będące własnością p. Diany (zgodnie z oświadczeniem zawartym w protokole) mogą pozostać - pozostałe psy muszą w terminie 7 dni od dnia kontroli wrócić do właścicieli Dobrostan psów prywatnych p. Diany, które pozostają na posesji będzie podlegał kontrolom i miał charakter ciągły, w przyszłym tygodniu przewidziane 2-3. W tym tygodniu również należy się spodziewać. Zakaz przyjmowania na czasową opiekę jakichkolwiek psów, ponieważ nie ma zarejestrowanej działalności (hotel). Jeśli p. Diana w przyszłości chciałaby ubiegać się o taką rejestrację musi najpierw zwrócić się do piw o wskazania. Zakaz przebywania na terenie posesji większej ilości psów prywatnych niż określona w protokole, ponieważ tylko na tę ilość są spełnione warunki bytowe i piw wyraża zgodę. Na dzień kontroli nie ma odpowiednich warunków dla kolejnego psa. Na terenie posesji mogą przebywać jedynie zwierzęta bez widocznych oznak chorobowych (zdrowe), ponieważ nie ma możliwości na zapewnienie odpowiednich warunków (źródło ciepła i przy tej ilości zwierząt odpowiednia opieka). Jeśli warunki bytowe prywatnych psów p. Diany i opieka nad nimi podczas kontroli dobrostanu zostaną uznane za niewystarczające to psy zostaną odebrane bez wskazań do poprawy, bo takie już były i umieszczone w miejscu wskazanym przez wójta gminy Widawa. Ilość psów prywatnych 8 szt. Warunkowo może zostać Campari, jeśli natychmiast (do kolejnej kontroli) zostaną dla niej stworzone właściwe warunki (m.in musi dojść ósma buda, ocieplana, dostosowana dla psa). Campari zostanie natychmiast odebrana podczas kontroli, jeśli warunki zostaną uznane za niewystarczające. Zostało 6 dni. Prosimy właścicieli o odebranie psów." dajcie info na wątki tych psów !
-
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
kasiek. replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='magdyska25']Kopiuję z wątku Hospicjum Czarodziejki: http://www.dogomania.pl/threads/223247-Hospicjum-Czarodziejki/page69 Fundacja Bernardyn napisała: [I] Ilość psów prywatnych 8 szt. Warunkowo może zostać Campari, jeśli natychmiast (do kolejnej kontroli) zostaną dla niej stworzone właściwe warunki (m.in musi dojść ósma buda, ocieplana, dostosowana dla psa). Campari zostanie natychmiast odebrana podczas kontroli, jeśli warunki zostaną uznane za niewystarczające. Zostało 6 dni. Prosimy właścicieli o odebranie psów. . To jest oficjalne stanowisko PIW a tekstu dalej nie ma... -
[quote name='mal_2']Kasiek pisałam już dwa razy, napiszę raz jeszcze - nie mam możliwości już koordynować zabrania psa od Czarodziejki, szukanie pomocy przy transporcie, dogadywanie hotelu, zbieranie deklaracji. Nie każdy też ma przecież konto na FB - proszę, by wydarzenie koordynowała osoba, która je założyła. Mam już uzgodnione z hotelem, że będą czekać na Szarika w sobotę :) Pani Marta z FB chętna adoptować Szarego nie odbiera telefonu, więc sprawa ewentualnej adopcji schodzi na drugi plan. Najważniejsze w tej chwili psa zabrać w bezpieczne miejsce. Potem będzie czas na adopcje.[/QUOTE] Musi byc ktos z dogo...ja odpadam zupełnie ,dopiero miałam czas zajrzeć ,osoba ,która załozyła event na fb ,decyduje na evencie ,ale ktoś musi pomagac ..nikogo nie macie ? Foty z hotelu maja byc ,cena była dogadywana ,ale nikt nie był i nie sprawdzał warunków ,sa dwa wątki psów ,które tam są
-
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
kasiek. replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
skrzynka juz ma kilka miejsc ,wstrzymać sie juz nie moge z FB ,bo juz poszło ,jest udostepnione konto F Bernardyn czy to jest potwierdzone ?...bo sa juz wpłaty .... Tekst dla Campari na cito -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
kasiek. replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest event na fb nie ma tekstu do ogłoszenia ,dajcie tekst bo inaczej bedzie tylko stara ,chora onka ,nie mam czasu czytac całych watków.... -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
kasiek. replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zgłosiłam Campari do eventu na fB czyli dajcie opis psa taki jak do ogłoszenia ,numer strony z fotami i kontakt do opikuna ,opiekun musi współpracowac na fb ,jak nie ma fb to ma tel ,albo mail.... -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
kasiek. replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jest robiony dla niego event na FB ,ale jeszcze go nie mam -
[quote name='bela51']Jest tez inne info, ze Czarodziejka miała 8 kg ugotowanego miesa. Ale wygodniej podawac wszystkim tamto info.[/QUOTE] Ja podaje to info ,które ja mam,co w zwiazku z tym w sprawie psa ?
-
zapisuje Jest info ,ze karma jest potrzebna dla psów ,bo w czasie kontroli jej nie było...
-
zapisuję psy po przeprowadzonej kontroli są wychudzone ,nie stwierdzono karmy ... Opiekun prawny powinien zainteresować sie losem psa i uzupełnić karmę...
-
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
kasiek. replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Napisał Fundacja BERNARDYN "Campari została obejrzana przez lekarza, bała się i próbowała ugryźć. Podczas oglądania ogona zrobiła kupę pod siebie. Lekarz zauważył jakiś guz bądź narośl, nie słyszałam dokładnie. W jej przypadku jest nakaz zmiany warunków na lepsze i zdiagnozowanie, a jeśli nie ma takich możliwości to...inne humanitarne rozwiązanie." to jeszcze nie jest oficjalny raport ale jest napisane nakaz zmiany warunków na lepsze .....