Masz rację canaverall-staff najczęściej aby konkurencji było brak:mad:
Najważniejsze aby na granicy być grzecznym i jak najmniej gadać,żadna próba sił nie zdaje egzaminu. Często to dużo kosztuje tak jak jednych naszych co jechali do Uzhorodu no i zaczęli pouczać wiadome kogo nie naszych, aby wjechać zostawili na granicy ......... a póżniej ponownie musieli siegnąć do kieszeni jak wracali.Oj duuużo:-( :shake:
Teraz już wiedzą:crazyeye: