Potwierdzam.
Rozmawialiśmy z Albańczykiem który powiedział:" gdybyście mieli wszystko w porządku to oni poproszą jeszcze i tak o taki papierek którego jeszcze nie ma w druku":angryy:
Pewnie to nie dotyczy TYLKO Polaków...
Spotkalismy się niejednokrotnie/nie zawsze/ na różnych przejściach serbskich z nieżyczliwością i nieuprzejmością, wręcz złośliwością. Tak jak Panbazyl wolę już UA.
Nie ryzykowałbym wyjazdu do Serbii bez paszportu. Wszystkie osoby które ze mną podróżują nie mogą podpierać sie dowodem. Przekraczałem granice Serbii wiele razy i ich "niechęć" do Polaków/ze względów politycznych/ jest ....:shake:
Jest to jedna z trudniejszych granic...
Każdy musi mieć wizę. Osoba która zgłasza psa otrzymuje potwierdzenie zgłoszenia i to jest tzw. zaproszenie które okazuje się przy składaniu wizy.
Jeżeli ktoś jedzie indywidualnie a chciałby mniej zapłacić niż jest na ich stronie to mogę Go dopisać do naszej listy wtedy bedzie taniej;)
Kontakt: [email][email protected][/email]
Witam
Organizujemy busem wyjazd na 3x Cacib w Bułgarii.
Nie ma jeszcze informacji n/t sędziów prześlę jak się pojawi.
Hotel zarezerwowany
Mamy jeszcze 3 wolne miejsca jeżeli ktoś zainteresowany proszę pisać na : [email][email protected][/email];)
Dziś zwolniło się u mnie w busie jedno miejsce.
Można jeszcze zgłaszać psy. Jeżeli ktos zainteresowany proszę pisać na : [email][email protected][/email]
Pozdrawiam:)
Ja też w tym roku nie jadę.W lipcu jedziemy busem na światówke , póżniej Kaliningrad, no i zaraz póżniej Albena. W końcu z domu mnie wypiszą:placz:
W zeszłym roku były tam tłumy, ale wystawa dobrze zorganizowana i miejsce ok;)
No właśnie, ja nie widziałem co Wy tam z tyłu robicie jak wracaliśmy z Mołdawii, ale takie wesołe wysiadałyście:evil_lol: No proszę wszystko wiadome....:cool3:
No to jak ktoś chętny to mamy jeszcze 4 wolne miejsca...
Panbazyl, Sandra- jakie bombki? Powiedzcie bo mam skojarzenia ale nie wiem czy dobre....:evil_lol:
Tak to prawda.
My wysyłamy zawsze wszystkie zgłoszenia grupowo i takie też do nas przychodza potwierdzenia. Potwierdzenie przyjęcia psa przez Kaliningrad= zaproszenie.
Mamy już zarezerwowany hotel, robimy to duzo wczesniej. Zmieniałem rezerwacje ponieważ ma nas być więcej niż w poprzednim założeniu;)
Mamy jeszcze wolne miejsca jakby ktoś potrzebował.
Właśnie wróciłem z wystaw w Luxemburgu.Masz rację SandraNatan;):evil_lol:Fajna ekipa.Planujemy jechać ale nie na wszystkie wystawy. My 31.07 jesteśmy jeszcze w Kaliningradzie. Kilku chętny już jest choć jeszcze wcześniej nie pisałem ,że na pewno jedziemy.
No to co rezerwować hotel też i dla Was?
Od 1-9.08 jest maraton w Bułgarii/Albena/ Prawdopodobnie pojedziemy ale nie na cały bo taką decyzję podjęli chętni.
Z resztą jesteśmy 31.07 w Kaliningradzie to trudno by było:)
Na maraton w kwietniu w Sofii od dawna nie mamy już wolnych miejsc.