ja wpisuję do ogłoszeń 6 lat, ponieważ i tak w schronisku podadzą ten wiek. 8 lat to ludzie myślą, że pies nie wiadomo jaki stary, a 6 to jeszcze jakoś ujdzie... :D
Ariś przytulanka, nareszcie łapie jakiś kontakt poza piłeczką :loveu: reaguje na imię nadal, no ideał!!
wszystkie psiury piękne :D
i cudny Awgan! mokry, brudny, zmęczony i... szczęśliwy! :loveu:
a na kwarantannie nowe bulle.... Nero (ale do niego już przyjeżdża ten sam człowiek co do Lolka, będzie miał chyba chłopak DT), Tajga, no i Max.. a na boksach jest już Bodzio.
coraz bardziej lubię Ariola :) już się tak bardzo nie napala na piłkę, wczoraj byłam w wielkim szoku, oddał mi ją po kilku sekundach, bez warczenia, bez zapierania się, nagłego "głuchnięcia". robi postępy chłopak, jestem z niego dumna :loveu:
no to ćwiczcie :) pamiętaj, żeby zawsze nagradzać psa jak przyjdzie do Ciebie ;) i tak jak mówię, jeśli nie jesteś pewna to polecam zaopatrzyć się w długą linkę, naprawdę przydatne :)
Max jest w boksie L4.
ja ciągle nie mogę zrozumieć, dlaczego on wciąż czeka na dom... :( do ludzi wspaniały, nadaje się do dzieci, innych psów, przełagodny, wesoły, lubi biegać, ale nie jest nadpobudliwy... pecha ma chłopak strasznego :(
dziękujemy, kciuki sa bardzo potrzebne!! :D
a tu zdjęcia Karo z Marszy Azylanta :) śliczna mordka :
[IMG]http://i50.tinypic.com/23hojue.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/2zyv7sl.jpg[/IMG]
a jeszcze musimy się z Kubusiem pochwalić, że super idzie mu bieganie na naszym schroniskowym mini torze agility :D troszkę się jeszcze myli w slalomie, ale przez tyczkę świetnie przeskakuje, rewelacja po prostu, bardzo pojętny psiak i fajnie się do czegoś takiego nadaje! :loveu:
napisałam w tej sprawie pw do Karilki, ale niestety jak na razie mi nie odpisała... nie mam pomysłu, do kogo by jeszcze napisać, kto byłby zainteresowany... :/