[quote name='Avaloth']Mama Anki też całą drogę rozpaczała nad Carmen, że biedny piesek schudł, że śmierdzi rybą etc biedne te nasze pieski[COLOR=#0000ff]:diabloti:[/COLOR]
A ja nie wiem w ogóle co to za zlot, pojechałam na 3 dni i wróciłam przeziębiona, tylko wykończyć człowieka umiecie:roll:[/QUOTE]
dokładnie xd co z tego, że jeśli już, to Carmen przytyła a nie schudła ;)
ja też jestem przeziębiona, ale myślę, że to przez naszą nocną wyprawę nad zalew z Ewką, Talią i dwiema Ankami :loveu: jesteśmy zajebiste!! :D