no nie taki całkiem nowy, ale w miarę. :) on jest chyba na X(6)? chyba koło Lucka, z którym wychodzę.
nie wiem czy ktoś go wyprowadza, ja słyszałam tylko od paoiii, że to jest jeszcze totalny szczeniak, łapie za ubrania, skacze i jak Paulina mówiła - nie wie jakim cudem wyszła z tego boksu. :D no przez kraty wydaje się ok, ale nie wiem jaki jest dokładnie, paoiii u niego była to pewnie coś więcej nam powie. ;)