Jump to content
Dogomania

Maalwi

Members
  • Posts

    2151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maalwi

  1. Maalwi

    ......

    Lucuś ma ogrrroooomniaste uchole ;p świetne fotki maluchów <3
  2. A m~ój ulubieniec to All My Love SensiAmore chętnie bym go zabrała <3
  3. Maalwi

    Jaguszkowo

    [quote name='Matyk']mnie to pytają co to za rasa jak mówie że to grzywek to najcześciej słysze "Ale one łyse są"[/QUOTE] hahaha u mnie tak samo i mówią jesczze że Bibi zarośnięta jest ;p
  4. Jakie świetne szczeniaki <3 Niestety,na moim domowym komputerze fotki się nie pokazują,więc myślałam,że w galerii pustki,ale jak weszłam na kompa od babci całą galerię od pierwszej strony przejrzałam i jestem zahwycona wsyzstkii grzywkami :)
  5. Może macie rację. Postara się z nią wybrć do weta...
  6. [quote name='Jaga.']o bidula :shake: a cóż to ona takiego robiła?[/QUOTE] no właśnei to było tak,że zaczęła się drapać a tu nagle cała czerwona połowa twarzy (jeśli można tak to nazwać) i co jakiś czas sie drapie i znów cała czerwona... Nie wiem czemu,moze uczulenie na coś... I ma strupy a kasikach warg od drapania. I o wszystko się wyciera jak kot...
  7. [quote name='mychaaaaa']No właśnie Maalwi! Gdzie fotki? :x[/QUOTE] niedługo wstawie,tylko teraz bidulka sobie rozdrapała wargę i cześć pyska i nie wygląda zbyt fajnie :(
  8. Maalwi

    Uli & Bee

    [quote name='mychaaaaa']Udaje zajączka! :roll: :diabloti:[/QUOTE] hahaha niezły z niej zajączek :)
  9. Maalwi

    Uli & Bee

    Oba psiaki genialne! :) [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Malwinka/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-7.png[/IMG]Nie mogę wyjść z pod wrażenia z uszu Lailuszki i włosa Uliska :) Ps Co robi na 4 zdjęciu od góry Laila?:diabloti:
  10. [quote name='Dididka']jestem za :) wyślij proszę na [email][email protected][/email] Dziękuję z góry!![/QUOTE] Już wysłałam. A ma ktoś moze fotki Bibi? (grzywacz z avatara :))
  11. Maalwi

    Jaguszkowo

    Jaka piękna Goldie! :) zjawiskowa jest. :)
  12. Ale słodki psiak :)
  13. [quote name='Dididka'][B]Maalwi [/B]bardzo dziękuję za fotkę z niufkiem, tak, to moje maleństwo :))))[/QUOTE] Prosze bardzo,jak chcesz mogę w dużych rozmiarach wysłać na maila :)
  14. Maalwi

    Jaguszkowo

    Ja też uwielbiam wąchać psie łapki :)
  15. [quote name='Jaga.']hahaha :D mnie ostatnio jakaś pani zapytała jak szłam z Goldie czy to pies czy kot :D[/QUOTE] hahaha fajna ta twoja grzyweczka :)
  16. Maalwi

    Jaguszkowo

    [quote name='Jaga.']bardzo fajna jest w dotyku a u takiego zadbanego pp to jak puszek. a skórka u łysych mmmm pyszności :)[/QUOTE] ja też,jak skórka niemowlaczka :D
  17. Maalwi

    Jaguszkowo

    [quote name='Jaga.']dziękuję :) no właśnie mówię że mam ;) uszka stoją. ma na imię Goldie.[/QUOTE] powiedz coś więcej ;p od keidy dokładnie ją masz?to ona--> [B]ELLINOR GOLDERS?[/B]
  18. Śliczny psiak,a jaki ma kolorowy nochalek :) też bardozz lubię tą rasę
  19. [quote name='ania90']Bibi wyglada jak przytulanka:eviltong:[/QUOTE] coś w sobie ma z przytulanki :0 Jak mój tata powiedizał "chłopakom" w pracy,ze ma psa i pokazał zdjęcie,to nie uwierzyli,że to pies i przyszłam dopiero z Bibi do firmy taty :p
  20. Jaaaki bydlak :D pewnie fajnie się do takiego niedźwiadka przytulić :)
  21. Dziękuję wszystkim! Jaga,dobiłaś mnie:diabloti:
  22. Maalwi

    Uli & Bee

    Piękne fotki :) słyszałam ,ze zamknęłaś Haniego w kennelu! ty niedobra ty :p
  23. Maalwi

    Jaguszkowo

    Jaga,masz grzywka i nic nie mówisz? :D Piękna jest (a jak ma na imię?) bardzo podoba mi się jej kolor,a uszka chyba jej stoją?
  24. [quote name='Saththa']pewnie pójdę obaczyć;)[/QUOTE] ale jako widz,czy bezies zbrała udizał? ja będę ;]
  25. [quote name='Jaga.'] zdrówka życzę! to co, jutro balujemy? ;)[/QUOTE] dzięki,balujemy! :)
×
×
  • Create New...