[quote name='Matyk']mnie to pytają co to za rasa jak mówie że to grzywek to najcześciej słysze "Ale one łyse są"[/QUOTE]
hahaha u mnie tak samo i mówią jesczze że Bibi zarośnięta jest ;p
Jakie świetne szczeniaki <3
Niestety,na moim domowym komputerze fotki się nie pokazują,więc myślałam,że w galerii pustki,ale jak weszłam na kompa od babci całą galerię od pierwszej strony przejrzałam i jestem zahwycona wsyzstkii grzywkami :)
[quote name='Jaga.']o bidula :shake: a cóż to ona takiego robiła?[/QUOTE]
no właśnei to było tak,że zaczęła się drapać a tu nagle cała czerwona połowa twarzy (jeśli można tak to nazwać) i co jakiś czas sie drapie i znów cała czerwona... Nie wiem czemu,moze uczulenie na coś... I ma strupy a kasikach warg od drapania. I o wszystko się wyciera jak kot...
[quote name='mychaaaaa']No właśnie Maalwi! Gdzie fotki? :x[/QUOTE]
niedługo wstawie,tylko teraz bidulka sobie rozdrapała wargę i cześć pyska i nie wygląda zbyt fajnie :(
Oba psiaki genialne! :)
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Malwinka/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-7.png[/IMG]Nie mogę wyjść z pod wrażenia z uszu Lailuszki i włosa Uliska :)
Ps
Co robi na 4 zdjęciu od góry Laila?:diabloti:
[quote name='Dididka']jestem za :) wyślij proszę na [email][email protected][/email]
Dziękuję z góry!![/QUOTE]
Już wysłałam. A ma ktoś moze fotki Bibi? (grzywacz z avatara :))
[quote name='Dididka'][B]Maalwi [/B]bardzo dziękuję za fotkę z niufkiem, tak, to moje maleństwo :))))[/QUOTE]
Prosze bardzo,jak chcesz mogę w dużych rozmiarach wysłać na maila :)
[quote name='Jaga.']bardzo fajna jest w dotyku a u takiego zadbanego pp to jak puszek. a skórka u łysych mmmm pyszności :)[/QUOTE]
ja też,jak skórka niemowlaczka :D
[quote name='Jaga.']dziękuję :)
no właśnie mówię że mam ;)
uszka stoją. ma na imię Goldie.[/QUOTE]
powiedz coś więcej ;p od keidy dokładnie ją masz?to ona--> [B]ELLINOR GOLDERS?[/B]
[quote name='ania90']Bibi wyglada jak przytulanka:eviltong:[/QUOTE]
coś w sobie ma z przytulanki :0 Jak mój tata powiedizał "chłopakom" w pracy,ze ma psa i pokazał zdjęcie,to nie uwierzyli,że to pies i przyszłam dopiero z Bibi do firmy taty :p