Jump to content
Dogomania

wilczka

Members
  • Posts

    2508
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wilczka

  1. zaraz wstawie foksia-teraz opis.jesli ktos cos wymysli to mozna go w kazdym momencie odebrac.rasowy-chyba z pseudo.4 latek,chlopak.mieszkal w bloku teraz na lancuchu,gania kury wiec systematycznie lany-wybity kiel,rana od udezenia na calej glowie,tak przestraszony juz ze z budy trzeba go wyciagac za lancuch.zakoltuniony zarosniety,nawet pysk ma zbity rzepami i nie moze otworzyc calej buzki.na zdjeciach tak to tragicznie nie wyglada-iwona jak poszla mu robic fotki to wrocila roztrzesiona i zaplakana....:-(oto foks [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/dscf4986x.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img833/5820/dscf4986x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/138/dscf4986q.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img138/2832/dscf4986q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/254/dscf4988p.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img254/6567/dscf4988p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/dscf4989o.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img716/2412/dscf4989o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/dscf4990w.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img29/5527/dscf4990w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/594/dscf4991l.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img594/8862/dscf4991l.jpg[/IMG][/URL]
  2. zaraz wstawie foksia-teraz opis.jesli ktos cos wymysli to mozna go w kazdym momencie odebrac.rasowy-chyba z pseudo.4 latek,chlopak.mieszkal w bloku teraz na lancuchu,gania kury wiec systematycznie lany-wybity kiel,rana od udezenia na calej glowie,tak przestraszony juz ze z budy trzeba go wyciagac za lancuch.zakoltuniony zarosniety,nawet pysk ma zbity rzepami i nie moze otworzyc calej buzki.na zdjeciach tak to tragicznie nie wyglada-iwona jak poszla mu robic fotki to wrocila roztrzesiona i zaplakana....:(oto foks [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/dscf4986x.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img833/5820/dscf4986x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/dscf4986q.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img138/2832/dscf4986q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/dscf4988p.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img254/6567/dscf4988p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/dscf4989o.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img716/2412/dscf4989o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/dscf4990w.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img29/5527/dscf4990w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/dscf4991l.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img594/8862/dscf4991l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. [quote name='ewab']Wilczko dziękujemy za te słowa. Co prawda brak na tym wątku osób odpowiedzialnych za organizację tej akcji, ale niewątpliwie przekażemy je.[/QUOTE] dzieki za zrozumienie.balam sie ze odbierzecie to jako atak.ale musialam wam to powiedziec.wiem ze macie duzo na glowie,ale jesli cos robicie to robcie to dobrze ale wcale sie nie za to nie bierzcie.mam nadzieje ze dzieki tej wypowiedzi z nastepnej akcji wrocimy usmiechnieci i powiamy-nareszcie sie udalo!!!!!
  4. do stoz-u mam nadzieje ze moje slowa krytyki odbierzebie jako przestroge na przyszlosc i wyciagniecie z nich pozytywne wnioski ktore przyniosa korzysci dla potrzebujacych zwierzat bo przeciez o nie tu chodzi. zastanowcie sie nad organizacja roznego typu zbiorek manifestacji i akcji.jak wiecie,w miare moich mozliwosci jestem chetna wam pomagac w tego typu przedsiewzieciach ale wasza organizacja zasluguje na ogromne slowa krytyki.dzis bylam na zbiorce karmy w galerii i po raz kolejny pozwolilam zrobic z siebie idiotke.zupelny brak organizacji,logistyki,robienie z wolontariuszy debili i zupelna kompromitacja dla organizatorow-to w skrocie podsumowanie dnia dzisiejszego.te same odczucia towarzysza mi po kazdej akcji. proponuje zaniechac tego typu akcji jesli nie jestescie w stanie tego ogarnac,lub zorganizowac jedna w roku,ale dopieta na ostatni guzik.jesli chcecie w dalszym ciagu brac aktywnie udzial w imprezach to moze z ramienia stoz-u wyznaczycie osobe ktora bedzie sie zajmowala koordynowaniem tego od a do z. sa ludzie tacy jak ja,ktorzy chca wam pomoc ze szczerego serca i za kazdym razem ida z nadzieja ze tym razem bedzie inaczej,ze przyniesie oczekiwany efekt,po czym wracaja do domu ze spuszczonymi glowami wstydzac sie za was i za siebie ze po raz kolejny pozwolili sie nabrac.,tylko nie kazdy ma odwage wam to napisac.ja mam i mam nadzieje ze tak jak napisalam na poczatku wyciagniecie z tego wnioski
  5. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/dscf4782e.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img196/7655/dscf4782e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] hormon-jak ktos go zglosi do schronu jako zaginiony to jest u komorowicza jak cos-mlody,lagodny,nieznakowany,niekastrowany [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/121/dscf4791m.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img121/5689/dscf4791m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] eliza:loveu::loveu::loveu:
  6. CHYBA TE PIEKNE FOTKI NA TYCH KROPKACH TAKIEGO PECHA PRZYNIOSLY:(to juz druga nieudana adopcja z kropek
  7. robi sie aborcje,plody sie utylizuje a kotke przy jednym zabiegu i jednej narkozie sterylizuje. ciachaj jak mozesz.
  8. a maluchy od yorczki juz do odstawienia od matki?jak tak to szukam jej tymczasu-takie malenstwo i jeszcze slepe nie moze mieszkac w schronie:placz:dajta szybko tylko fotki,takie brudne skoltunione wlasnie tez
  9. wilczka

    Whitney

    [quote name='C&B']Świetna grzywka i bardzo podoba mi się jej fryz :) Życzę powodzenia w agility, i proszę o relację z treningów jak sobie radzicie - sama planuję wkręcić się w agi z moim przyszły grzywaczem ;)[/QUOTE] polecam-naprAWDE SUPER ZABAWA i dla ludzi i dla psow.i nie trzeba miec rasowca.kazda rasa kazdy mix sie nadaje.trzeba tylko chciec i podchodzic do tego jak do zabawy.
  10. wilczka

    Whitney

    ????w jakim boksie?
  11. wilczka

    Whitney

    treningi dostosowane sa do wieku,tyczki leza na ziemi lub na najnizszym poziomie,bardziej zapoznajemy sie z torem uczymy sie ze doping nie rozprasza,obecnosc innych psow na torze nie oznacza ze mala biegnie sie bawic.....a przy tym swietnie sie bawimy :)
  12. hopsam watek i zapisze go sobie.
  13. [h=6]Od września strażnicy gminni i miejscy mogą karać mandatem za złe traktowanie zwierząt. I tak np. trzymanie psa na łańcuchu krótszym niż 3 metry będzie karane mandatem w wysokości od 20 do 500 zł. Od 3 września strażnicy mogą wystawiać mandaty za nabywanie zwierząt domowych na targowiskach, targach i giełdach oraz psów i kotów poza hodowlą, na przykład na bazarze. Strażnicy mogą również ukarać mandatem za prowadzenie targowisk, targów i giełd, na których sprzedawane są zwierzęta domowe. Ponadto strażnicy mogą nałożyć mandat na osobę, która prowadzi hodowlę lub posiada psa rasy uznawanej za agresywną bez wymaganego zezwolenia.[/h] teraz zeby tylko straznicy wypelniali swoje obowiazki.wiem ze to tylko kropla w morzu ale zawsze malutki kroczek do przodu.bardzo mi sie podoba fakt ze nie tylko pseudohodaffffcy beda karani za handel na bazarach ale i osoby nabywajace-kupujace takiego psa.moze jak ma zaplacic 200 za psa plus 500 mandatu to pomysli ze za te same pieniadze kupi z hodowli.....no i te lancuchy.wiem ze lepiej gdyby byl zakaz trzymania psa na lancuchu ale i tak to juz cos.pomalu pomalu.nie od razu rzym zbudowano
  14. psiaki od edi:)) :loveu: historia jest sliczna,kiedys myslalam zeby napisac o nich.2 samce.tyle przeszly,i sam fakt ze pies kulawy jest przewodnikiem slepego..... charli to wspanialy psiak-dzoli moze potwierdziec-wpadl do niej kiedys do kielc na nocke:cool3:.ma piekna dluga siersc-wlos prosty,niestety scielam go na zero ale widze ze odrasta.stivi tez mega przytulanka.mini tez...one wszystkie sa kochane.mini tez mozecie pamietac-byla w schronisku-lapala ze mna calineczka.nie jest tak ze bialogony u edi to jakies wycofance.to super nakolankowe przytulasne psiaki gotowe do adopcji na podusie.z calym szacunkiem ale tym schroniskowym bialogonom daleko do bialogonow edi.to psiaki do zabrania do domu na wczoraj :)
  15. [url]http://www.rp.pl/artykul/10,930383-Nabor-czworonogow-do-sluzby.html[/url] nie mamy onkowatych???
  16. wilczka

    Whitney

    wczoraj i dzis bralysmy udzial w seminarium-bylo super:lol: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.401546519911210.91490.100001675961382&type=3[/url]
  17. hmmmm...sorki....... super ze teri w domu:loveu:ale skoda tez magi:-(
  18. od iwonki ktora wie od dzoli.ale nie chce wprowadzac zamieszania wiec prosze o potwierdzenie czy to prawda
  19. dzis same dovbre wiesci :) :) :) podobno magia w domku:loveu: kocica przezyla zabieg:loveu:juz w domu u wujka,ma zrobiony osobny pokoj,folia,miski,nawet na ziemi ma trawe w miskach niepryskana.za 10 dni wizyta szczepienie i puszczamy.wujek zapowiedzial wszystkim ze przez ten okres nie zyczy sobie gosci bo mimo iz jest w osobnym pokoju to jest to kot dziki ktory i tak sie zestresowal wiec glosy ludzi beda mu tylko przeszkadzac:razz:mnie poprosil zebym weszla na inspekcje i ocenila czy dobrze naszykowal pokoj dla kota natomiast moj tz juz nie mial prawa wejsc do domu...wiem ze przesadnie ale wole ludzi ktorzy przesadzaja w ta strone niz takich co sie znecaja,tym bardziej ze po tych wszystkich ostatnich przejsciach jest bardzo szczesliwy ze sie udalo i chce kocinie nieba przychylic na te 10 dni ktore ma spedzic u niego
  20. tak te oczy to koci katar ale na zakonczenie dnia swiatelko w tunelu-zlapalam kocice"babcie"calego stada,w bardzo zaawansowanej ciazy.kochana pani doktor wcisnela ja jutro na zabieg po godzinach swojej pracy.zeby tylko przezyla zabieg....trzymam kciuki mocno
  21. wlasnie wujek znalazl kota w piwnicy-bez oczu lezal ale jeszcze oddychal-pojechal go dospic
  22. a tak z innej beczki-czy nikt nie zglaszal zaginiecia psa-samiec w pol lydki,z obroza na szyji,bially w latki.lezy pod moim blokiem od 4 dni-nie rusza sie,cieczke wykluczam bo w tej klatce nie ma psow zadnych tym bardziej suki.ze pomylil klatke tez-jak klatka jest na dzien otwarta to stara sie wchodzic tylko lezy pod drzwiami.ze ktos tu odwiedzal kogos z psem tez bo wszyscy ludzie mowia ze nigdy go nie widzieli????na obrozy nie ma adresowki.iesek calkiem przy kosci-teraz po tych kilku dniach troche osowialy ale wyglada na zdrowego.nie chce jesc.w nocy go przyczailam idzie za blok je ze smietnika i wraca pod klatke i lezy????zrobie mu fotke i wstawie moze ktos szuka
  23. [quote name='ewab']Wilczko trzymaj się. Mietka już nie boli:([/QUOTE] wiem ewob,ale i tak mi bardzo zle....znow tysiace pytan-czy warto,gdzie sens...ze stada 4 byly leczone,reszta padla sama.mietek walczyl najdluzej-od niedzieli.ale czy nie bylby szczesliwszy umierajac sam na wolnosci?czy to pomaganie nie jest wbrew naturze?czy nie robimy tego zeby zaspokoic samych siebie?swoje ludzkie sumienia?tyle wycierpial....codzienne kroplowki,wpychanie jedzenia szczykawka,zastrzyki,sam bez matki zabrany ze swojego srodowiska....i walka wiara nadzieja do ostatniej chwili,widzisz ze jest zle ale jedziesz jeszcze z nadzieja-moze sie nie znasz,moze przezyje-i slyszysz....on juz umiera....musimy mu w tym pomoc bo cierpi....czemu?czemu to jest takie trudne? przepraszam ze tak smece ale komu jak nie wam zwierzolubom moge sie wyplakac i wygadac?dzieki ze jestescie.
×
×
  • Create New...