-
Posts
205 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evvelina
-
[quote name='arielka186']Witamy- fajna sunia, piękna maść. Na warszawskiej wystawie się spotkamy- tylko że ja będę z psem- też klasa młodzieży- Adi Adonis Ostentator :) I jak widzę w avatarku, masz też westika- czyli tak jak ja- w domu staffik i westik plus dwie chihuahua, i jeszcze jeden staffik (ten co będzie na wystawie) na warunkach hodowlanych u koleżanki... :)[/QUOTE] My też będziemy Was wypatrywać na wystawie i napewno dopingować z dziewczynami ;) West i Staffik to świetny duet, moje wariatki nie mogą żyć bez siebie , razem jedzą , śpią, bawią się , nawet jak jedna robi siku to druga obok też ;) pełna harmonia :)
-
Pierwsze nieudolne próby ustawiana : [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EFg-9CoihlA/Te0i06xV4XI/AAAAAAAAACI/2Kuv9chgNxI/IMGP1594.JPG3.JPG[/IMG]
-
Witamy po przerwie , wklejam kilka zdjęć z naszej pierwszej wystawy , wrażenia bardzo pozytywne, Kimro była dzielna i chciała się bawić z każdym psem. Teraz przygotowujemy sie na Warszawę 17.07 już w młodzieży [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3GDzwcb3xwA/Te0izb7-VqI/AAAAAAAAAB0/FTA9oSDdkfY/IMGP1561.JPG6.JPG[/IMG] [IMG]https://picasaweb.google.com/100509983494703039243/6Cze2011?authkey=Gv1sRgCID-2vjTv5jpWA#5615182575160053426[/IMG][IMG]https://picasaweb.google.com/100509983494703039243/6Cze2011?authkey=Gv1sRgCID-2vjTv5jpWA#5615182575160053426[/IMG][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OTFtHukTMxE/Te0izTVgzrI/AAAAAAAAAB4/TEbHh7i2dgg/IMGP1469.JPG10.JPG[/IMG]. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yUpiH7jD44g/Te0iz6fwr2I/AAAAAAAAACA/45muEtf9YpA/IMGP1571.JPG8.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7403/imgp1002resized.jpg[/IMG][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4571/imgp1000resized.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img232.imageshack.us/i/imgp1029resized.jpg/[/IMG][IMG]http://img232.imageshack.us/i/imgp1029resized.jpg/[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/897/imgp1029resized.jpg[/IMG]Obiadek - styl dowolny prezentuje mała Kimro : ;) [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7803/imgp101[/IMG][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7803/imgp101[/IMG][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7803/imgp1015resized.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1234/imgp1008resized.jpg[/IMG]
-
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
evvelina replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
[quote name='Sylwia K'] w hamaku: [URL="http://img856.imageshack.us/i/dsc00738z.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8406/dsc00738z.jpg[/IMGtak [/URL][/QUOTE] Uwielbiam ten wyraz szczenięcej mordeczki, rozkoszna jest. -
[quote name='Basia&Safi']nooo super wyrosła cała mama :)[/QUOTE] Rudy potworek jeszcze rośnie, obecnie ma 12 kg i 35 w kłębie. Przed nami pierwsza wystawa w Płocku w szczeniakach, trzymajcie kciuki. :)
-
[quote name='Sylwia K'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_VzTkeMOvp5U/TbnmU07gavI/AAAAAAAAABQ/rvQXJkZlX_c/P4200258.JPG[/url] prześliczna jest! i jaka już duża :)[/QUOTE] Dziękujemy
-
[quote name='Sylwia K']My w środę zamierzamy pospacerować po siekierkach o 18. Masz może wtedy czas? Będzę ja z moimi sukami i jeszcze dwa terrierki irlandzkie.[/QUOTE] Bardzo bym chciała, z Włoch mamy trochę daleko, ale zobaczę co da sie zrobić :)
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kRWuwbGi9zY/TntqVo5-I3I/AAAAAAAAAEw/guJ7gmyg5xY/s512/07072011314.jpg[/IMG]
-
Witam po przerwie, tak wygląda teraz moje 6 miesieczne maleństwo: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_VzTkeMOvp5U/TbnmWohaAnI/AAAAAAAAABc/2fVkVbjT5Z4/s512/P4200294.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_VzTkeMOvp5U/TbnmLhzwlwI/AAAAAAAAABM/tlN41yb79wg/P4200256.JPG[/IMG]
-
[quote name='Sylwia K']super ze w wawie mieszkacie :) mam nadzieję, ze w przyszłości (jak moja staffinka już u mnie zamieszka) umówimy się na spacerek z naszymi dziewczynami. Jesteście tez na forum terrierkowym lub staffikowym?[/QUOTE] O tak , jesteśmy wszędzie - czytam wszystko co może sie przydać :) kiedy bedziesz miała swojego potworka i z jakiej hodowli?
-
[quote name='perfectly']Niesamowite duchowe pokrewieństwo odczuwam Patka wiedziałaś że w Wawie jest ktoś jeszcze z takim "zestawem" psim? (też mam piękne rude stfkowe bydle i dwie urocze białe królewny) :D Pozdrawiam[/QUOTE] Musimy sie spotkać, moje dziewczyny towarzyskie są baaaardzo, w jakiej dzielnicy mieszkacie? , my na Włochach. Masz zdjęcia swojego stadka?
-
[IMG]http://img375.imageshack.us/i/imgp0807v.jpg/[/IMG]Mam troche dzisiejszych zdjęć, dodam innym razem bo jakiś błąd mi wyskakuje jak je wrzucam. Same domowe ale pogoda w Warszawie nie dopisuje, wieje strasznie i spacery krótkie :painting:. Kimro ma już 4 miesiące i waży 7,5 kg (nie za dużo?) . Zaczeły rudzielcowi ząbki wypadać z czego sie cieszę :multi: bo ślady tych mlecznych igiełek są na wszystkim co jej do paszczy wejdzie.:cooldevi: [IMG]http://img375.imageshack.us/i/imgp0807v.jpg/[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/i/imgp1029resized.jpg/[/IMG][IMG]http://img232.imageshack.us/i/imgp1029resized.jpg/[/IMG][IMG]http://img819.imageshack.us/i/imgp1015resized.jpg/[/IMG][IMG]http://img153.imageshack.us/i/imgp1008resized.jpg/[/IMG]
-
[quote name='Sylwia K']prześliczne te twoje dziewczyny :)[/QUOTE] Dziękujemy [URL="http://img232.imageshack.us/i/imgp1029resized.jpg/"] [/URL]
-
Futra śliczne, błyszczące. Co Twoje "dzieciaki" jedzą ? :]
-
[quote name='Basia&Safi']ooooooooooo Wujek Eldo wita :) [/QUOTE] Witamy Wujka :multi:. Bardzo nam miło poznać rodzinę. Cieszymy sie z odwiedzin i zapraszamy cześciej :smile:
-
A tu przodkowie mojego rudzielca : [url]http://www.stamtavler.com/dogarchive/details.php?id=127323[/url]
-
[quote name='kasia_1982']jaki sliczny rudzielec. Schrupalabym takiego na deser:iloveyou:[/QUOTE] Zapraszam do nas na konsumpcje;) Na razie to mały krokodyl chrupie wszystko do czego może dosięgnąć ząbkami : Foch nr 1 : Mamo, dlaczego nie mogę jeść... dywanu ? [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2997/imgp0808e.jpg[/IMG] Foch nr 2 : Mamo, dlaczego nie mogę jeść... kabli ? [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9950/imgp0698j.jpg[/IMG] I na koniec żeby nie było za czerwono : biała mordeczka ( która dzielnie każdego dnia pomaga wychować "psa demolke" :) : [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/6105/fot1g.jpg[/IMG]
-
[quote name='Martens']Cudowna wiewióra :D Widzę, że zapoznajesz się z bogatym repertuarem staffikowego języka :evil_lol:[/QUOTE] I nie tylko z tym :] również z pomysłowością, upartością i łakomstwem rosnącego potworka Mam już 3 miesiace i taką klatę ;) : [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3316/imgp0812.jpg[/IMG]
-
[SIZE=2]Ma co najmniej 20 odmian wydawanych przez siebie dźwięków i psich min, każda z wyrażanych przez nią emocji okraszona jest dźwiękiem... u normalnego psa nazywane są „szczekaniem" ;) [/SIZE] [SIZE=2]Ruda charcząca parówka:[/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1022/imgp0714.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/551/imgp0721t.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1139/imgp0716.jpg[/IMG]
-
A tu po powrocie: Mordowanie misia [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1672/imgp0745w.jpg[/IMG] I siostry : [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7489/fot4.jpg[/IMG] Miś po zabawie z małą piranią został inwalidą :diabloti:(jego adwokat ma sie odezwać) Biała siostra na razie wygrywa w zapasach, ale rudzielec tak szybko rośnie że to kwestia czasu :razz:
-
Malutka to wykapana mamusia :) Tutaj jak miała 3 tygodnie : [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1384/13019854354.jpg[/IMG] Sobotni spacer : [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/926/imgp0782o.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5827/imgp0789s.jpg[/IMG]
-
Witam sie w gronie właścicieli Staffordów i przedstawiam moje rude maleństwo : [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/750/fot9.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7500/fot2v.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8797/fot5c.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2629/001lwr.jpg[/IMG]
-
[B]Czyli ...galeria moich dziewczyn ...[/B] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3007/fot3c.jpg[/IMG]