Jump to content
Dogomania

Asia&Kleo

Members
  • Posts

    1179
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Asia&Kleo

  1. Na początek mam trixie gumowe. Co prawda nie lata superrewelacyjnie, ale jestem zadowolona. Jeszcze się nie zniszczyło. I nie jest drogie- średnica 18cm za 12zł
  2. [quote name='gops']ktos tu powinien sie leczyc :eviltong: i to nie jestem ja :lol:[/QUOTE] A na kogoś to już jest za późno:eviltong::diabloti:
  3. Pani Gopsisławo, zaraz na spacer z waćpanną Misiosławą:evil_lol:
  4. No i Miśkowa umie nową sztuczkę:loveu: Kleo z Misią już się świetnie dogadują, bardzo się cieszę;) Misia coraz częściej zaprasza do zabawy Kleo, dla której każda chwila jest dobrą okazją na zabawę... Inaczej jest na odwrót, gdy Kleośka zachęca, bo jest bardzo natrętna i upierdliwa, a Misi nie zawsze musi się to podobać:evil_lol: Po prostu ADHD... Zdaje mi się, że jest to zaraźliwe i Miśka też będzie szalona:diabloti:
  5. [B]Vege[/B], w jakim mieście mieszkasz( jeśli można się spytać:))?
  6. Trzeba na jutro zamówić pogodę:) Jak będzie taka sama jak w tej chwili to zdjęć nie będzie....
  7. [B]Marta[/B], super wyszły te obróżki! Jak wstawiłaś foty samych taśm to nie wyglądały jakoś atrakcyjnie, ale po uszyciu są bardzo fajne:)
  8. Skąd ja to znam......;) Tylko mnie ciągną na smyczy 2 kundle:evil_lol: Normalnie jak na łyżwach A ja koło mojego bloku mam mały park... Wygląda jakby stał w wodzie:roll: W niektórych miejscach kałuuże mają wody po kostki;/ I nadal leje... Przynajmniej psiury mają zabawę:lol:
  9. [B]WeronikaM[/B], bierz RD!:loveu: Polecam ten wzorek;)
  10. Uważam, że z el perro to dobry pomysł;) Super kolor
  11. Te rogzy mają przeróżne rozmiary, inne podają długości, a inne są w rzeczywistości Mam xlkę z serii gumowej, która w teorii mierzy od 46cm, lecz moja ma na pewno mniej....
  12. [B]Luzia[/B], sporo jest zielonych, ładnych kompletów:) Np red dingo z kostkami odblaskowymi, hamiltony mają ogromny wybór odcieni każdego koloru;) Widzę, że psiak ma rogza, a z rogzów fajny jest "green tartan"
  13. Kolor smyczy bardzo mi się spodobał:)
  14. Raczej lekkie i miękkie ze względu na rozmiar nie ma różnicy w taśmie, czy jest sztywniejsza czy nie Stąd też taka potoczna nazwa wzorku: "lekkie i miękkie";)
  15. A ja mam obroże lekkie i miękkie i wcale się nie mechaci;) Przetrwała 0,5 roku, a wygląda jak nówka:) Tylko, że wypiorę ją od czasu do czasu
  16. Cieszę się, że moja sucz pozna nowego kompana do zabawy:) Szalonego jak Kleo:D
  17. Nie mam cuś takiego jak tablet.... Ale obrazki wychodzą super:) Trudne w obsłudze?
  18. [B]Vitka[/B], super by było! :) Ja też mam wolną
  19. [B]Gopsowa[/B], Misi świetnie w Wozie:loveu: A co do kagańca, to najważniejsze, że Tobie się podoba;) Innym nie musi się podobać:)
  20. Agnes, super wygląda Aza w kubraku:loveu::loveu:
  21. Mam smycz z tym wzorkiem, na zdjęciu nie widać, ale ten niebieski bardzo ładnie wygląda, tak jakby się mieni:) Polecam
  22. Wg mnie na dalmata pasowałaby rd flying bones;) [URL]http://img513.imageshack.us/img513/948/24892053.jpg[/URL]
  23. [quote name='Marta_Ares']Hej potrzebuje pomocy/opinii na temat tych kolorów, wzorow (lepszych zdjeci obecnie nie posiadam) [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/allegro/HPIM1441_.jpg[/url] [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/allegro/HPIM1430_.jpg[/url] szerokosć 3cm, podoba sie???[/QUOTE] Według mnie kolory są kiepskie...
  24. [B]Papillonek[/B], jeszcze nawet nie zaczęłam:oops: Mam też inne obowiązki:) 4 razy w tygodniu bardzo późno kończę szkołę, ale postaram się w weekend zrobić Są też lepsi ode mnie, ja to taka "początkująca" jestem w rysowaniu. Nigdy nie robiłam jakiś super prac i nie ćwiczyłam rysunku. Nie spodziewajcie się dzieł sztuki;)
  25. Mi zielony się podoba, a z żółtą to już macie:) Myślę, że do tego "kosmicznego" wzorku będzie również pasowała zwykła czerń;)
×
×
  • Create New...