[quote name='erka']To szkoda. A wiesz może , czy dogaduje sie teraz z innymi psiakami?
No i wogóle co tam u niego. Juz drugi hotel, z którego nie ma żądnych zdjęć, ani info o psie . Jakos Bart nie ma szczęścia.[/QUOTE]
przecież zawsze mozesz zadzwonić i się dowiedzieć . p. Małgosia nie siedzi w necie na watkach psów . A gwaratuje Ci , ze jak zadzwonisz , to p. Małgosia rzetelnie udzieli Ci wszystkich informacji.
Ja zapomniałam aparatu, przepraszam moja wina,
Bart ma się bardzo dobrze , :) Biega po ogrodzie i ani w głowie mu jakieś ucieczki albo wędrówki, bez problemu wraca do swojego kojca, grzecznie i posłusznie :)
do psów nie jest niestety przychylnie nastawiony, ale będzie próba skumania go , żeby miał jakiegoś psiego towarzysza do zabaw