Zawsze lepiej odrobaczyc na własną rękę po schronie , tak mi sie wydaje.Dusje szukaj koleżance ładnego mostu tam u Ciebie , bo dzis to juz cała niedziela kręciła sie wokół Moni, wstyd się przyznac , ale mamy imieniny szybko "opędziłam " , zeby do domu wrócic i Moni sprawy załatwiac .