[quote name='Kisses']Ja byłam.
Odczułam go bardzo pozytywnie, a przyznam, że miałam pewne obawy. Wszystko było zrobione bardzo kulturalnie, [B]na początku zapytał, czy jest dobrze słyszany[/B], zadał figurę, jeśli było wszystko ok to prosił o powrót na miejsce, jeśli było cos źle, to od razu wytłumaczył.[/QUOTE]
Właśnie, zapytał, a ja się zdziwiłam o co mu chodzi :D
Bardzo miły sędzia :)