Jump to content
Dogomania

lola8338

Members
  • Posts

    138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lola8338

  1. [IMG]http://zapodaj.net/28516a1ee084.jpg.html[/IMG]
  2. witam maja dopiero spuszczona ze smyczy poczula pelna radosc spacerkowania,dzis byla akcja biegania za zajacem...he he troche sie o niego balam ale mysle ze on byl sprytniejszy od moich psiakow i poprostu ich zgubil,i mimo takich atrakcji psiaki zaraz grzecznie przyszly do mnie.Zreszta maja biega luzem kiedy w polach nie ma zywej duszy takze spokojnie cioteczki panuje nad sytuacja.Aha jeszcze jedno Maja tak sie cieszy kiedy idziemy na spacerek ze hej.Jest to bardzo dostojna sunia,co tu duzo mowic ona ma klase ;o)wkrotce zamieszcze jakies zdjecia pozdrawiamy was serdecznie
  3. witam fan club maii,sam poczatek naszej przygody opisala bardzo ladnie Aga...pierwszy raz jechala samochodem i to tak daleko i spisala sie na medal.Ani raz nie zaskuczala nawet bardzo sie nie wiercila(moze na poczatku).Pierwszy postuj i nasza obawa jak wroci do auta okazalo sie ze jej nie docenilismy ,wskoczyla bez problemu.Im blizej domu Bylismy tym ona bardziej sie otwierala,oczka robily sie weselsze i wogole zaczela mnie lizac po twarzy he he.Przyjechalismy do domu a ona zaczela biegac jak szalona po terenie,weszla chyba w kazdy zakamarek,a Gucio zdziwil sie na poczatku.nie czekajac dlugo zabralismy ich ooje na spacer i tam chyba zrozumialy ze naleza do jednej paczki,na smyczy szla bardzo ladnie .na podworku(pozniej jak juz wrocilismy)odkrylam ze maja chetnie by moje koty pogonila ale.....bardzo jest sluchana i mimo iz chciala to nie pobiegla(jest bardzo madrym pieseczkiem,gucio bedzie sie mial od kogo uczyc) i co jeszcze widze rywalizacje o jedzenie,to pewnie nawyk ze schroniska a Gucio niestety bardzo lui podjadac czyjes jedzonko,ale mysle ze sie dogadaja ;o)glaskamy gucia to maja biegnie zeby ja tez glaskac i odwrotnie;o) maja poznaje domownikow i chyba zaczyna czuc sie tu dobrze bo broni swojego terenu chociaż troszkę się waha ale to przecież pierwszy dzień a raczej pierwsze godziny.Ja już kocham ta psinkę bardzo i wiem ze nie tylko ja,teraz maja śpi twardo takie wrażenia ma za sobą,mam nadzieje ze ma kolorowe sny,ja tez idę spać o padam na twarz buziaki będę pisać co i jak pozdrawiam was kochane cioteczki i maja tez he he
  4. wreszcie usmiech na tej kochanej mordce,alez to cieszy pozdrawiam Agatke i Cykorka i trzymam kciuki
  5. racja racja trzymajcie mocno żeby wszystko poszło po mojej myśli....żeby było od początku wszystko ok buziaki dla was wszystkich którym los majci nie jest obojętny
  6. oze drogi jak ja sie ciesze :lol:,tak mnie ta psinka zlapala za serce trzymam kciuki i wielka buzka dla Agaty
  7. bedziemy tu stalymi bywalcami ...heh jeszcze nie widzialam tej psinki a juz odmienia moje zycie na lepsze
  8. pozdrawiam was wszystkich,zeby takich jak wy bylo wiecej swiat bylby cudny pa pa
  9. tak ardzo chce zey maja szyko poczula ze chcemy dla niej dobrze i ze polubi sie z guciem ktory jest bardzo zwariowany i ktoremu czasem sie nudzi i licze wlasnie ze przy majce nie będzie sie nudzil z co wiecej ze nabierze ogłady,maja ma misje do spelnienia he he
  10. w moim sercu jest wielki bol po tamtej stracie i maja z guciem musza sprawic ze nie bede tak czesto plakac :roll:
  11. mam nadzieje ze czeka nas radosc szalenstwo i milosc
  12. muszę sprostować te kotłownie bo faktycznie brzmi strasznie,ale w zimie w tejże kotłowni jest tak przytulnie jak prawie w domu....ja np bardzo lubilam sie tam nocami uczyć o miałam spokój i ciepełko...jeżeli maja polubi to miejsce to będzie tam spala jeżeli bedzie chciała,nie zmusimy jej do niczego:shake: zreszta ja znam sie na tyle ze wiem ze to ona sama wybierze soie miejsce do spania,bo u mnie rzadza zwierzeta he he a moi rodzice zwłaszcza tata jest z pozoru twardy i nieugiety ale jak pokocha to juz ma porobione ;o)kiedy przyniosłam gucia to złościł sie po co i wogole(o wczesniej stracilam pieska po 15 latach i tata mial do mnie pretensje ze nie uszanowalam jego pamieci,ale ja nie moglam inaczej bo bym zwariowala)a teraz gucio robi z nim co chce he he tak to wyglada
  13. witam wszystkich ludzi o wielkim psim sercu;o)to właśnie ja już czuje się właścicielka malwy tzn maji i serio nie mogę się doczekać środy a bardziej nie mogę się doczekać czasu kiedy maja poczuje się u nas w końcu jak u siebie;o)
×
×
  • Create New...