-
Posts
1479 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toska_latte
-
W drodze na Hale Szrenicka [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qQobpBqxiQY/TpX2AtyL9YI/AAAAAAAABQQ/LFMspJicnZ8/s640/PA070088.JPG[/IMG] Pumbi u-bot sie wynurza:evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-anzG3iYD4nk/TpX2Dn-MSMI/AAAAAAAABQU/NLpPeyFP0Ac/s640/PA070097.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aXGuU5Yjhnw/TpX2LHVZZEI/AAAAAAAABQY/D-bOqYTPfhk/s640/PA070098.JPG[/IMG] Nagle zaczal padac snieg! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xvT7fvaggkA/TpX2TBGW2EI/AAAAAAAABQg/lSsMY7_EdNc/s640/PA070100.JPG[/IMG] I nie wszystkim sie to podobalo [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ugkxPA5OPsM/TpX2XWIl7XI/AAAAAAAABQk/GEtn8eo8i5k/s640/PA070102.JPG[/IMG]
-
Po trudach psiory usnely w samochodzie :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-K-xrUj6wJwg/TpX1T1OkHUI/AAAAAAAABPk/3SdDQqG0noM/s512/PA060059.JPG[/IMG] Nie wiem, kto tu zrobil glupsza mine, laciaty czy ja :evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-C3ERgbLvMbs/TpX1e3Yqk0I/AAAAAAAABP0/iEZYrFtLXnQ/s512/PA070071.JPG[/IMG] Patrzcie, tam jest wodospad [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RYulMSW-Kyk/TpX1xg_zJdI/AAAAAAAABQE/olvCf2LsWPg/s640/PA070079.JPG[/IMG] O, wlasnie taki [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1gNwDcKuxkc/TpX1vB2ZOiI/AAAAAAAABQA/6TQsSSKwZ0k/s512/PA070077.JPG[/IMG] Prawie jak kamienny lew ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WA0lJ-_7mzg/TpX1snJjuaI/AAAAAAAABP8/PkjelqsztU4/s640/PA070084.JPG[/IMG]
-
Zapomniala, ze ma jezyk ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-X-LDge6u6SI/TpX0X0xoupI/AAAAAAAABO4/R-t7hmeIw4U/s640/PA060033.JPG[/IMG] Pod Chojnikiem [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UxF0hKqwmwo/TpX0kl2kFpI/AAAAAAAABPA/3nHakVEKFLA/s512/PA060037.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UBcpkS4cVbc/TpX0r0R7QFI/AAAAAAAABPI/jiq16luLUzA/s640/PA060039.JPG[/IMG] Powiem nieskromnie, ze do twarzy nam z gorami:eviltong: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ljlkzA6MFVE/TpX05aoMzWI/AAAAAAAABPQ/wPlA6PCh1Nk/s640/PA060044.JPG[/IMG] A Eniszona opetal szal [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kHCWGa77b68/TpX1IzVtupI/AAAAAAAABPc/xZVZXSQCjoo/s640/PA060049.JPG[/IMG]
-
Zorientowalam sie wlasnie, ze w ogole nie pochwalilam sie nasza bytnoscia w gorach! Na poczatku pazdziernika wybralismy sie na przedluzony weekend do Szklarskiej Poreby, bylo bardzo milo, choc nie spodziewalismy sie, ze o tej porze roku bedzie juz lezal snieg! W kazdym razie psom sie podobalo ;) Przed wyjsciem w gory trzeba sie wzmocnic, laciaty zebra jedzenie w knajpie ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-d0xohSCiDLA/TpXzfKubhyI/AAAAAAAABOI/FStXQzZRS18/s512/PA060005.JPG[/IMG] A Eni wcale nie gorsza [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UmrVHW2wLWM/TpXztLJgFII/AAAAAAAABOU/1w9cdpDSqS0/s640/PA060006.JPG[/IMG] Pumby lubia skalki [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-e5WeaM_veZA/TpX0B3DZQTI/AAAAAAAABOo/QmwdAcF_Ijk/s512/PA060018.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TJyY1Ba1XJY/TpX0Mqz1-tI/AAAAAAAABOw/52LQaD-iL6U/s512/PA060021.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-q7yTlDXSxUQ/TpX0L8G4dLI/AAAAAAAABOs/9EMFLZUiTwA/s640/PA060028.JPG[/IMG]
-
[Pyrzyce] Malenka sunia z pobocza drogi, juz w domu
toska_latte replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Jestem na watku, ale nie wiem, jak pomoc, nie znam nikogo z tamtych okolic :( Moze dziewczyny z Gorzowa cos beda wiedzialy? -
Ajron - rodowodowy amstaff znaleziony pod Szczecinem ma dom!!
toska_latte replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
No wiec Ajron ma dom:multi::multi::multi: Panstwo beda u nas jutro rano (choc chcieli byc jeszcze dzisiaj:evil_lol:). Aniu, sredecznie dziekujemy Ci za wizyte i wszelka pomoc:loveu: -
Ajron - rodowodowy amstaff znaleziony pod Szczecinem ma dom!!
toska_latte replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Dzieki wielkie juz sie skontaktowalam z vena&vivi, wizyta najprawdopodobniej w sobote :) Prosimy o trzymanie kciukow za Ajrona! -
Ajron - rodowodowy amstaff znaleziony pod Szczecinem ma dom!!
toska_latte replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, istnieje realna szansa na DS dla Ajrona! Dzisiaj odezwal sie do nas Pan, ktory tego lata pozegnal swoja suczke, bardzo podobna do naszego przystojniaka. Jest gotow adoptowac go w kazdej chwili. Ankieta wypadla ok. [B]Czy znacie kogos, kto moglby pilnie przeprowadzic wizyte pa w Toruniu?[/B] -
sto lat, sto lat dla mojego ulubionego fafluna!!:BIG::new-bday: ej, a jakbym tak w czwartek wpadla?:cool3:
-
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
toska_latte replied to red's topic in Już w nowym domu
A ja mam pytanie - [B]jaki jest w koncu status prawny psa?![/B] Kto na chwile obecna jest jego wlascicielem? Czy wiecie, ze Asia szkoli Farta nie biorac za to normalnej kasy, tak jakby byl psem z naszego stowarzyszenia? Czy kogokolwiek (z osob odpowiedzialnych za Farta) to interesuje? Czy pies ma nadal dlug w hotelu u furciaczek? Rozumiem, ze osoba, ktora pierwotnie miala sie zajmowac Fartem ma to w nosie. Ale skoro inni zdecydowali sie juz pokierowac sprawe dalej, to nalezaloby ja doprowadzic do konca. Uwierzcie mi, sama doskonale wiem ile roboty jest z adopcjami, ale nic nie tlumaczyc, ze Monika z Michalem od 2 miesiecy nie moga sie doczekac na umowe adopcyjna. Przepraszam, ale z boku to wyglada mocno nieciekawie. Mamy naprawde olbrzymie szczescie, ze Monika i Michal sa tak wspanialymi ludzmi. Sama przyklasnelam tej adopcji, nawet wiedzac, ze Fart skacze i podszczypuje. Przed wizyta go nie znalam, nie wiedzialam, ze moze to byc duzo grozniejsze. Kto inny moglby sie wystraszyc i zrezygnowac (w koncu chodzilo tutaj o dziecko!), ale Monika i Michal naprawde ostro pracuja i sie nie poddaja. Widuje Farta srednio co tydzien na szkoleniu, widze tez, ile wysilku wkladaja jego Panstwo. I nie chodzi o to, ze ktorakolwiek z was mialaby ich trzymac za reke, ale zapytanie sie o to, jak sobie radza czy jak sie czuje Oliwka, to naprawde wiele nie kosztuje. A juz na pewno nalezy sie Monice i Michalowi wyslanie tego jednego durnego papierka... -
Przyszlam sie przywitac do cudnej Wegetki :loveu: Powalily mnie ostatnie zdjecia, super sa! :crazyeye: Jak ja wam zazdroszcze tych nadwarcianskich klimatow :)
-
[quote name='Kajusza']bo nie znasz moich możliwości :-D[/QUOTE] No chyba, ze tak :evil_lol: W takim razie niecierpliwie czekam na kolejne spotkanie ;)
-
Rozplywam sie przy tej fotce jak budyn :loveu::loveu::loveu: Dobra, to kiedy mam wpadac?
-
Ja sie bardzo ciesze ze spotkania, milo bylo poznac Ciebie i Wege :) I wcale nie wydawalas mi sie malo rozmowna ;) Ja tak ucieklam na koncu, bo mnie wczoraj meczyla paskudna migrena… Czekam na kolejny raz! :)
-
Ha! Ajron jest boski, prawda? A na zywo jeszcze lepszy, usmiech ma od ucha do ucha, szalony jak mlodzik i uwielbia dawac buziaki :loveu: Maciek na pewno jeszcze bedzie nam cykal foty, bo zgodzil sie na normalna wspolprace (darmowa!) :) Bedzie wiec wiecej takich :D
-
Przyszklam sie rozgoscic w arinkowej galerii, nie wiem czemu mnie tu do tej pory nie widzieli?:niewiem: Panna w koszulce wyglada niezwykle atrakcyjnie :loveu: Choc ja bym chyba zainwestowala w golf, bo na pewno jej w szyjke zimno :evil_lol:
-
Uuuu, piekne i w jakich romantycznych okolicznosciach przyrody :loveu::evil_lol: Tutaj masz linka do calej sesji, ale Enisia jest tylko na tym jednym. To byl jego pierwszy raz ze zwierzetami (jakkolwiek to brzmi :evil_lol:), widac, ze dopiero obczaja temat ;) [url]https://picasaweb.google.com/100722398997111260281/291011SesjaNaWybieguFotMaciejSoja[/url]
-
[quote name='chita']muahahahhahahaa......:evil_lol::evil_lol::evil_lol:fota roku! co za skupienie...my tez mamy takie jedno ze zmarszczonym czółkiem:loveu:[/QUOTE] Poka, bo nie widzialam, a szkoda taki widok stracic :evil_lol: [quote name='ageralion']Jedyne zdjecie Eniszona, na ktorym widac w niej 100% amstaffa :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Taaa, moge sie na dzielni wozic fotka mojego 100% asta :roll::evil_lol: