-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Nooo...fajnie będzie...ognisko,zupa dyniowa i....takie tam... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Lista cały czas otwarta:evil_lol: Świetokrzyskie cos milczy w sprawie zlotu:mad: -
Ooooo przepraszam ,jak nie zadzwoniłam ???Zadzwoniłam,swiadka mam nawet:diabloti:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
kaja69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Pewnie tak,ale to ,to juz Zbyszek będzie wiedział ,ja tylko zapamietałam,że na B :)reszta zaszczepiona :)- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A co moze nie zwiedziłam Śląska,co ???
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
kaja69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Justyna,o ile dobrze kojarze Diana jest zaszczepiona :) tylko zdaje sie jakis na B nie jest ...- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nie zapomniałam,nie zapomniałam...i jak postaracie sie ładnie ulice i kierunkowskazy poustawiać na Śląsku to i Was odwiedzę ;)
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Nooooo proszę a ładnie to tak knuć plany za plecami koleżanki???:mad::mad::mad: A czy możecie chociaż uchylić rąbek tajemnicy, który to weekend, żebym sobie nic nie zaplanowała?:cool3:[/QUOTE] No to nie planuj tak od 28 października :) [quote name='AgusiaP']Ja nie znam :oops:[/QUOTE] Dowcip fajny...ale ja znam tylko z takim słowem tłum."krzywa;zakręt" a w oryginale raczej nie wskazane co by go uzywac publicznie :) -
Zagladam do Majeczki...żeby nie było,że sie nie interesuje jak jej sie żyje w ds :cool3:
-
Moniko...przykro mi bardzo...zresztą juz to wiesz...
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
kaja69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
No właśnie,bo cos przycichło z tym przyjazdem Jagody...- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Aaaa nic takiego Agusiu...pewien wekend masz już zaplanowany,ale nic sie nie martw ,wszystko załatwione...Ty tylko do Martusi autka wsiądź i będzie dobrze... -
Lilka w domu stałym. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
kaja69 replied to megi345's topic in Już w nowym domu
Ale fajne wieści..trzymam mocno... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Agula jeszcze żyje w nieświadomości i nie wiem że jedzie na zlot czarownic:diabloti:[/QUOTE] Czas ja chyba uswiadomić...chyba,że jej niespodzianke zrobisz,że niby do zoo czy do kina...a potem to juz jakos będzie,byleby do samochodu wsiadła:diabloti: -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
kaja69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Całkiem niezłe fotki. Pozwólcie,ze powoli bede sobie zbierac materiał do ogłoszeń przyszłotygodniowych. Jeszcze jakieś info o tej suczynce poprosiłabym I namiary ewentualnie na kogo:tel i mail Czy opcja dowozu do nowego domu jest rozważana? Czy sunia ma szczepienie i takie tam ...sterylizacja itp. Jaka wielkościowo (w centymetrach albo kilogramach) Dobrze by było przy człowieku robic tez zdjątko. Stosunek do[U] dzieci i innych zwierzaków[/U]:evil_lol: jaki...... To zmykam póki co.;)[/QUOTE] Szczepienia,sterylka,odpchlenie i odrobaczenie wszystko jest w komplecie :) gorzej będzie z dziećmi...skąd niby mam je wziąć...nawet pozyczyc nie mam od kogo...musze pomysleć nad jakimś osobistym ,na kilka lat byłoby z kim zdjęcia robić... [quote name='Drzagodha']Nie! Ja mam 30 kundelkową imprezę u siebie, nie mogę jej odwołać, nie może mnie też nie być, bo ją organizuję :([/QUOTE] Jagoda ,przed 30 jest jeszcze 28 i 29:cool3: i nie kombinuj...- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zaglądam...serce sie kroi...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Ja się uśmiałam jak głupia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Agusia wróciła [URL="http://smajliki.ru/smilie-223316871.html"][IMG]http://s2.rimg.info/6198c00a1a12a0f342bb27130d726037.gif[/IMG][/URL] a w Krzykoskach juz byłas ,bo wiesz ,że się tam wybierasz...warto byłoby się zapoznac dokąd jedziesz,chyba,ze wolisz niespodzianki:cool3: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Łooooooj, no tak....kacatko.... Ale moja ciocia była lepsza. Jak w podstawówce kazali narysowac kure to narysowała z czterema nogami....:evil_lol: A jak to powiedziałam mojej mamie w ramach anegdotki to ona na to: A ile ma?!!!:diabloti: Może to jakies genetyczne.......[URL="http://smajliki.ru/smilie-876451815.html"][IMG]http://s14.rimg.info/48c25cad0a17b28850165c4f8a1a47ab.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Savahna,moja córka,od urodzenia na wsi ,tak...no i pojechalismy do mojego kuzyna ,który ma gospodarstwo...zabrał Karoline do obory ,wychodza i się jej pyta ,no jak Karolinko ,podoba ci się ? a Karola na to ,no ładne te krówki...kuzyn mało nie esplodował...Karolinko to sa ŚWINKI,ŚWINKI TO SĄ !!!! Może my spokrewnione ,savahna:evil_lol: -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
kaja69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
No dobra...żartowałam...chciałam byc miła:evil_lol:- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Ciekawe skąd je ma ??? -
Savahna mnie zaprosiła:) ale pomóc raczej ni jak nie mogę...zapsionam po dach,ale moze chociaż do podrzucania sie przydam...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
A gdzie savahna ??? O tej porze juz powinna tu być .... -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
kaja69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Большое спасибо savahna :lol: Aż mam wyrzuty sumienia :lol:- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
kaja69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Dawaj nowe zdjęcia,te niepublikowane jeszcze...ja niestety nowych póki co nie dam rady porobić...będe co prawda jutro albo pojutrze w pobliżu,ale raczej będzie juz ciemno a mam zepsuta lampę w aparacie więc nic z tego...a poza tym bede na galowo:cool3: i w szpilkach po Krzykosach biegac nie będę :cool3: na zlot koniecznie musisz zabrac aparat i zdjęć natrzaskać tyle,żeby na kilka miesięcy znowu starczyło...dorosłe sie nie zmieniają więc można będzie korzystać z nich do woli...- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
kaja69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Justyna, a jest jakieś zainteresowanie ogłaszanymi psiakami??? Cos sie dzieje u dorosłych ??? и где мои друзья?- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with: