Ranias zdrowiej szybko :-)
Cześć Marcelku :-)
[COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR]:-([COLOR=#000000] [/COLOR]
[COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :-)[/COLOR]
Hei Argusiu
[COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR]:-(
[COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :-)[/COLOR]
Cześć Maxiu :-) : Iloveyou:
[COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR]:-([COLOR=#000000] [/COLOR]
[COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :-)[/COLOR]
[COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR]:-([COLOR=#000000] [/COLOR]
[COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :-)[/COLOR]
[COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR]:-([COLOR=#000000] [/COLOR]
[COLOR=#000000]Z podkładami nie mogę niestety pomóc :([/COLOR]
Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać :(
Cieszę sie że Farelek ma się dobrze :-)
Kasiu a jak Ty jak Twoje zdrowie ?
A ja uważam że ktoś kto daje dom zwierzakowi to szczęściarz bo w zamian dostaje bezgraniczną miłość, oddanie i wierność, całe mnóstwo radosnych chwil oraz najlepszego przyjaciela na zawsze :-)