[quote name='jamnicze']Tak, tak, będziemy :) Będzie też sajdusiowa córeczka Ada :loveu:. Niestety zmienili nam sędziego :angryy:.
Rozumiem, że też będziesz? Podejdź do nas, bo ja pewnie nie rozpoznam :oops:
[/QUOTE]
Tak będę! ;) Jak Was odnajdę to podejdę! :lol: No to Sajdusiowa córeczka to moja imienniczka, na pewno to piesek z piekła rodem. :evil_lol: