Mam dokładnie ten sam problem.
Moja suka tak kocha ludzi, ze podbiega do nich i łasi się. Ludzie mogą się jej bać, bo jest duża.
Gdy zobaczy człowieka przy samochodzie i nie daj Bóg, samochód/bagażnik jest otwarty ładuje się do środka (uwielbia jeździć samochodem). Nie chodzę z nią na spacery w miejsca zaludnione, ale zawsze ktoś się trafi.
Moment gdy zobaczy człowieka jest jeszcze kontrolowany, ale gdy już człowiek spojrzy się na nią, nie działają żadne komendy :(