Jump to content
Dogomania

XdamianX

Members
  • Posts

    456
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by XdamianX

  1. Czas wyprać DogStylową obrożę w sówki. W jakiej temp, żeby nie zniszczyc?
  2. Powiedzciemi jak zamawiać z ebaya .-. Brat ma konto internetowe ale może placic tylko w PL. Rodzice mają tylko zwykle, a ja sie na tym nie znam. Help, help.
  3. A są może M w kolorach w odcieniach niebieskiego/zielonego?
  4. Doszło bez problemu?
  5. Czy ktoś zamawiał z eBaya z uk?
  6. Jako, że nigdy obroży Rogza nie miałem, to zapytam. Co w nich jest takiego.....hm..swietnego? Nie lepiej zamówić odblaskowego DS np? Nie jest to żadne hejtowanie, ani nic. Poprostu nigdy go nie miałem nawet w ręku, dlatego też pytam.
  7. Zarzekałem się, że kupię o obrożę od Taks.. Tak bardzo podobają mi się te ekoskórkowe, zwłaszcza ta niebieska. To pach, żadna nie pasuje, a jeśli pasuje to zacisk, a my potrzebujemy zatrzask, eh eh eh ;C
  8. Zamawiał ktoś z Sowinka Design? Jak długo się czeka? Warte kupna są ich produkty? Chodzi o norwegi.
  9. Dla rocznego psa lepiej ażurówkę czy wubbe?
  10. Ojaciee *-* Te szelki faktycznie są boskie... Ile one kosztowały?
  11. No, czekamy na zdjęcia. A pochwalisz się świniowymi? ^-^
  12. Ja myślałem, że to poprostu jest tkanina bawełniana...
  13. Właśnie o to nam chodziło. Pies cały dzień biega po podwórku, i przy dłuższych włosach non stop był brudny.. Nie wspominając o lesie we włosach.
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images70.fotosik.pl/105/68b92e263648889fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images69.fotosik.pl/106/93caa02505c0b6fbmed.jpg[/IMG][/URL] Wczoraj był u fryzjera ;) Co myślicie?
  15. A wiecie może jakie stoiska będą na wystawie w Rybniku 5 pazdziernika? GGłównie chodzi mi o szelki i obroże.
  16. Hej ;) Od pewnego czasu zastanawiam się nas lustrzanką. Fotografuję zwierzęta (głownie psy), czasami zdażą się ludzie i wiadomo, jakies krajobrazy. Takie modele wpadły mi w oko, przeglądając allegro: Nikon d40 Nikon F70 Sony alpha 77 Sony alpha a-580 canon 450D Który z nich najlepszy? Dodam, że szukam raczej używki w db/bdb stanie . Cena tak maks 700zł. Ktoś coś?
  17. Uwielbiam Joy <3 Świetna jest. A czym fotografujesz?
  18. [quote name='fridaso']A dogstyle nie ma może jakiś gotowych projektów, które wysyłają od razu? Przydałyby mi się szelki... ale już na koniec następnego tygodnia. ;)[/QUOTE] Post pod postem, sorry ale nie umiem robic 2 cytatów w jednym ._. Kilka osób mi mówiło, żebym napisał im do kiedy je potrzebuje, to oni wtedy starają się robić je szybciej. Osobiście się nie przekonałem, ale tak słyszałem. Spróbuj, albo poprostu im napisz, że potrzebujesz te szelki do końca przyszłego tyg, może się sprężą.
  19. [quote name='Aleksandrossa']Obroża stara bo stara, z czasów szczeniaczkowych, zwykła (ds z serii twist) ale meega mi się podoba na pudelsonie :loveu: Aż kuszą mnie szelki w tym samym kolorze :diabloti: [IMG]http://oi61.tinypic.com/b6spcg.jpg[/IMG][/QUOTE] O, polecam ;) My mamy szeleczki guardy, wydaje mi się, że to kolor identyczny.
  20. Jak pisałem na maila to do dzisiaj nie mam odpowiedzi - a to już 2 miesiace. A jak napisałem na fb to w tym samym dniu odpisali. Od tego czasu piszę tylko na fb. Na zamowienie trzeba długo czekać ( ja czekałem 16 dni, a pdobno są tacy co i msc czekają) ale mają bajeczne wzory i mega duży wybór
  21. To czy ktoś ma norwegi Fusion r.S i mi zmierzy długośc tego paska piersiowego?
  22. Czy ktoś ma te fusion norweskie rozmiar S-M ( a produkują samo S?) i może mi zmierzyć długośc tego paska aż do miejsca co łączy się z tym paskiem gdzie się zapina? Wiem, bardzo dobrze umiem tłumaczyć. I do jakiego miejsca ten pasek musi isc? +/- ile cm za łapkami?
  23. Zielona jes fajna :cool3: Pomarańcz też. Jednak wydaje mi się, że zielone będa się lepiej oznaczały.
  24. [quote name='Angi']tzn ja mam na myśli Y, norwegi S na westie podobno pasują ;)[/QUOTE] Chodziło mi o norwegi... To ma ktoś zdjęcie?
×
×
  • Create New...