Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Zdjęcia przecudowne :loveu::loveu::loveu: Bjutko chcemy więcej :cool3:
  2. [quote name='Bjuta']Uściskana! Nawet wzięłam ją na spacer z Tutkiem (Rego też w końcu wezmę... ale jeszcze nie teraz. Za to dostał salcesonik na zgodę...)[/QUOTE] Super ! :):):)
  3. [quote name='Kalva']Więc Kruczek czuje się coraz lepiej i coraz bardziej się ośmiela - gdyby ktokolwiek miał jakieś wątpliwości co do adopcji psa starszego i po długim pobycie w sierocińcu - mówię mu z ręką na sercu - nie ma co się wahać! To cudowne, kochane, mądre, niekłopotliwe i niewymagające niczego prócz miłości istoty! Spełnieniem marzeń Kruczka jest własny kawałek kanapy i ręka, która go dotyka, czasem można coś zjeść, ale to nie jest aż tak ważne! Kruczek kocha się przytulać, nawet zaczyna się bawić z nami i Linką, uwielbia krótkie spacerki bo w domku najlepiej:) Jest najbardziej niekłopotliwym i niewymagającym stworzeniem na świeicie, nie narzuca się - ale gdy mu coś proponujemy jest najbardziej wdzięczny! Aż trudno to opisać - Kruczek to serce większe niż psie ciałko, to miłość absolutna z ogonkiem :) Kruczek przesyła wirtualne mizianki swoim kochanym cioteczkom! Przesłaliśmy zdjęcia z pierwszego weekendu Kruczka do Bjutki, korzystając z jej uprzejmości - tym razem są robione aparatem - wreszcie;D Kruczek nie cierpi lampy błyskowej - nie da mu się zrobić zdjęcia np. przy jedzeniu! Odkryłam, że jedyne w czym wybrzydza to nagrody :p preferuje te mięsne![/QUOTE] Kalva,nie wiesz jak ogromnie się cieszę... łzy stają w oczach ze wzruszenia.Wiem coś o tym o czym piszesz bo sama mam pieska z zabrzańskiego schroniska i to z ponad 7 letnim stażem.Niewyobrażalna miłość to jest :loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. Przyszła wpłata od aanka - 50zł :):) Dziękujemy:loveu::loveu:
  5. [quote name='Mysia_']:evil_lol: moze jabyś go zabrała do domu, to domownicy nie zorientowali by sie, że to inny pies? :evil_lol: tylko uważaj, żeby nie spotkali Boska i Maksa jednocześnie w jednym miejscu :eviltong:[/QUOTE] No Maksiu trochę mniejszy,ale poza tym różnicy żadnej... :cool3:myślę,że póki by się nie spotkali razem to byłoby ok:evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Olena84']No widzisz, a mnie mowi ze tylko ten i zadne wiecej a Ty Mysia masz jeszcze jeden, o co to chodzi z tymi podpisami...[/QUOTE] Ja też juz sama nie wiem...
  7. [quote name='Bjuta']Na Ciebie Mysiu. Jeśli nikt nie zadzwoni po takiego przystojniaka, trzeba będzie odpuścić Mojego Psa.[/QUOTE] Przykre :( Cóż poradzić...
  8. Przeciwieństwo tego Pimpusia na spacerkach... :(
  9. I jeszcze dwie fotki od Anijkaa :) [IMG]http://i51.tinypic.com/14lnbqb.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/919u1l.jpg[/IMG]
  10. Nowe fotki Fistaszka od Anijkaa :) [IMG]http://i51.tinypic.com/nfm9z4.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/20rv1n9.jpg[/IMG]
  11. Zdjęcie od Anijkaa. [IMG]http://i55.tinypic.com/2unp0.jpg[/IMG]
  12. Zdjęcie od Anijkaa : [IMG]http://i56.tinypic.com/34njqcg.jpg[/IMG]
  13. No tak, to na pewno :) To jest psi ideał,Beatkaa sie w nim zakochała:loveu:
  14. Szczerze mówiąc to bardziej uwielbiam pieski :evil_lol: Z moją mamą zaś odwrotnie,o kotach mogłaby mówić cały czas,więc jak juz by przyjechała to siedziałaby w kociarni tylko :evil_lol: Ja mam na odwrót...straszny pociąg do psiaków :cool3:
  15. Świetnie ! Z tyloma ogłoszeniami musi znaleźć domek;)
  16. [quote name='Mysia_']Jak coś to wysłałam z takim tekstem jak tutaj [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Pimpus,31975[/url] - dzisiaj dałam go na nasz profil na cafeanimal, bo kiedyś jak o tej godzinie w niedzielę wrzucałam to potem były w metrze w poniedziałek, ale jednak trudno jest tam się dostać :-([/QUOTE] Ok,jasne.Gdyby się udało byłoby wspaniale,ale zobaczymy...:roll:
  17. Trzeba przyznać,że Dziadulek robi się coraz bardziej przystojny ;)
  18. [quote name='Bjuta'][url]http://img801.imageshack.us/i/ktospsitulisko254.jpg/[/url] Jeśli mieszka razem z Kluchą, to to jest Arbik.[/QUOTE] Tak, razem z Kluchą :)
  19. [quote name='Mysia_']ale się rozpisałam :eviltong: poszło póki co Nowin Zabrzańskich ;)[/QUOTE] No to super !!! :):):) Teraz czekamy co oni na to ;)
  20. Tak na szybko,więc nic wybitnego,ale taki króciutki tekścik,może jakieś zdanie Ci się przyda do Twojego. :):)Powodzenia ! "Pimpuś to średniej wielkości psiak,który ma w życiu ogromnego pecha.Już 8 rok czeka w schronisku wypatrując przez kraty człowieka,który odmieni jego los.Pimpuś pomimo niemłodego już wieku ma w sobie mnóstwo energi,na spacerach jest skory do zabawy.Kocha człowieka ponad wszystko,uwielbia się do niego przytulać i najchętniej nie wracałby już nigdy do ciasnego boksu.Czy ma szansę zobaczyć jak wygląda inne życie?Inne życie niż to schroniskowe?"
  21. Jasne,wspólnymi siłami na pewno coś zdziałamy ;) No i wiadomo,że na spacerkach fotki są lepsze niż takie z wybiegu. :)
  22. [quote name='Mysia_']OK. czekam ;) Tekst może sama wymyślę, biorę się juz teraz do roboty, żeby mnie świt nie zastał :D[/QUOTE] Wysłane :) Jakby coś pomóc z tekstem to pisz :) Ale widzę,że chyba masz wenę to pewnie będzie cudowny tekst :cool3:
×
×
  • Create New...