Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. [quote name='Anijkaa']A 'godzinowo' :) o której byś była ?[/QUOTE] hmmm koło 16 i będę z TŻtem :) A może Ty Aniu masz możliwość wydrukowania kilku ogłoszeń i rozwieszeniu ich?:oops: EDIT:Mieszkamy blisko siebie,to np.jeśli mogłabyś jutro rano czy coś to mogłybyśmy razem porozwieszać? Wiesz co zauważyłam...że my to się nie możemy umówić,najpierw termin,a pozniej cos i nigdy sie nie udaje :diabloti: Ostatnio to juz w ogole jak Ci pisałam,czemu...ja to mam pecha :placz:
  2. [quote name='asikowska']dziewczyny chciałabym jakoś pomóc (niekoniecznie finansowo bo prawdopodobnie od lipca nie będę pracować) ale mogę porobić jakieś ogłoszenia, plakaty, potrzebowałabym tylko zdjęcia (część mogę zrobić jak będę niedługo w schronisku) i jakiś tekst..dajcie znać jak coś;)[/QUOTE] Kochana ! Mam takie pytanie a zarazem prośbę potrzebuję kogoś do rozwieszenia plakatów w Zabrzu.A nie mam możliwości wydrukowania bo drukarka mi nie działa,dałabyś radę druknąć i rozwiesić gdzieś w swoich okolicach? :oops: Chodzi o Czesterka z zabrzańskiego schroniska.[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203037-Czester-W-szarym-ciasnym-boksie-błaga-o-dom-od-10-lat/page9"]Tutaj[/URL] jego wątek i jego plakat.Mam w oryginalnym rozmiarze jeśli byś się zdecydowała.
  3. [quote name='paulinken']Świetny! A może by go wydrukować i porozwieszać trochę?[/QUOTE] Pomysł świetny...tylko musialabym kogoś poprosić,bo moja drukarka obecnie nie działa :( Popytam...
  4. [quote name='Anijkaa']Ja jak najbardziej mogę na 12 przyjść,wezmę aparat to jeszcze się zdjęcia porobi ;) Beatka może się gdzieś umówimy ?:)[/QUOTE] Kochana ja dopiero wpadnę na chwilkę popoludniu,a koło południa mnie nie będzie :(
  5. Tutaj druga wersja plakatu Gwiazdki z białym tłem:loveu: [URL=http://img215.imageshack.us/i/gwiazdkabig2.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2743/gwiazdkabig2.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze raz Stellcia:loveu: [URL=http://img853.imageshack.us/i/stellabig.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9058/stellabig.jpg[/IMG][/URL] Widzisz Marto?:)
  6. [quote name='Martika@Aischa']Kochana ja nie widzę :([/QUOTE] Ojej :(:( Nie wiem czemu :(
  7. [quote name='elinka']Nie, w święta się nie spotkałyśmy, ale właśnie się umawiamy na wspólny spacerek do Solanek.:smile:[/QUOTE] Wspaniale !! Może pstrykniesz Gwiazdce pare fotek przy okazji ? :)
  8. Tutaj plakat Stellci :loveu: [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/Stella.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Martika@Aischa']Oj tak kochana allegro koniecznie!!! I rozwieszać trzeba kochana :) Ile jest tych plakacików?[/QUOTE] Kochana plakatów ile chcesz,jest jeden a wydrukować można tysiące :loveu: [quote name='elinka']Beatkaa, to ja też poproszę o oryginalny rozmiar, pomogę Klaudii w rozwieszaniu plakatów.[/QUOTE] Super ! Podaj e-maila :)
  10. [quote name='DIF'] Beatko, przepraszam, ale jakoś umknął mi Twój post...:oops: Niestety nie jestem dobra w pisaniu gotowych tekstów do ogłoszeń. Mogę psa opisać, ale nie napisać gotowy tekst! Wiem, że majga jest w tym REWELACYJNA, ale wiem też, że nie może się opędzić od próśb dogomaniaków w tej kwestii i nie wiem czy będzie miała czas. Napiszę do niej! :-P[/QUOTE] Jasne kochana,nie ma sprawy,dzięki :loveu: [quote name='DIF']Dzwoniła do mnie pani dr. Warzecha z Kliniki dr. Garncarza. Wspólnie doszłyśmy do wniosku, że nie ma konieczności jechania jutro do kliniki. Zwłaszcza, że psa do badania najprawdopodobniej trzeba byłoby ponownie uśpić. Pani dr. rozmawiała o Pimpali z dr. Wiśniewską, anestezjologiem, która usypiała Pimpka przy operacji. Obie doszły do wniosku, że psa nie należy ponownie usypiać w tak krótkim odstępie czasu. Wiadomo narkoza obciąża organizm a psiul nie jet młodzikiem! Opisałam objawy jakie ma Pimpek i co się dzieje z okiem. Pani dr twierdzi, że to normalne objawy po wymrażaniu. Ważne jest, że wydzielina z oka nie jest zielona i oko jest otwarte a nie opuchnięte i zamknięte. Pytałam czy może zmienić krople, ale powiedziała, że nie. Do 10 dni ma mieć zakraplane te kropelki i nie zmieniamy. Gdyby coś się działo lecznica jest otwarta w sobotę, w niedzielę mam dzwonić na podany telefon awaryjny i w poniedziałek też są otwarci.[/QUOTE] Ufff...dobrze,że jednak w miarę wszystko ok.Oj gdyby Pimpek wiedział jak wszyscy drżymy o niego to poczułby się pępkiem świata...:cool3:
  11. [quote name='Anijkaa']Beatko tym schroniskowym photoblogiem ja się zajmuję i rzeczywiście daaawno tam nic nie wklejałam :oops: poprawie się ;)[/QUOTE] Aaaa,no spoko spoko Aniu :):)
  12. przydałyby się naszym kochaniutkim allegra z pięknymi plakacikami...
  13. [quote name='Martika@Aischa']Beatkaa:multi::multi::multi: Plakat jest śliczny a na nim Gwiazdeczka to prawdziwa księżniczka :loveu:[/QUOTE] Cieszę się !!! Mi też naprawdę się spodobał :) Madzia(która robi plakaciki) pisała,że dziś zrobi też dla Stellci:loveu: Klaudio,mogę Ci wysłać oryginalny rozmiar i mozna wydrukować i poogłaszać ją tam u Ciebie,co Ty na to ?:) A i co z tymi fakturami co miały być po świetach?No i czekamy ciagle na zdjecia:):)
  14. Jest już plakat dla Gwiazdeczki :):) Jakby co mam w oryginalnym rozmiarze. [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/gwiazdka.jpg[/IMG]
  15. Kupiłam Czesterkowi plakat za 5zł na bazarku :) [IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/Czester.jpg[/IMG] Będę miała go w oryginalnym rozmiarze.Może uda się gdzieś go wrzucić,poproszę Sabinkę żeby moze wstawiła na allegro ?:)
  16. właśnie tak mi się przypomniało dzięki Asi !!:) Bo tak patrzyłam na stronie schroniskowego fbl,że w sumie dawno nie było tam nowych zdjęć.Jakby co mogę się zająć photoblogiem,założyć nowego jakby był potrzebny i systematycznie wklejać fotki :)
  17. [quote name='Kasiaw201']Na pewno odwiedzę Rambusia, tylko czy można z moją "wscieklizną"(podobno przesadzam, on jest tylko bardzo ciekawski)[/QUOTE] Ale Ci zazdroszcze,że zobaczysz Dziadziusia !!!!! Też chcę!!! :loveu:
  18. [quote name='Martika@Aischa']Niestety :( choć Beatkaa robi co tylko może :( a Czesterek cierpliwie czeka :([/QUOTE] Oj tak,już nie wiem co robić by wyszedł wreszcie z tego schronu :(
  19. Czytałam na stronie psitula,że psiaki beda 3.05 w parku dubiela :cool3: Kto tam będzie ? :):):) No i co to za gadżety? Bo ja juz chetna jestem :evil_lol:
  20. [quote name='Mysia_']Dinuś nie wrócił :-(:placz: Beatko, u Wizuni byłam, trochę jej kłaczków jeszcze zostało, ale na pewno jest jest jej już o wiele lżej ;) Mam za to jedną dobrą wiadomość :) Dzisiaj adoptowany został Czaruś i Rudik!! :) Kocurki zauważone na naszej stronie, Państwo niby nastawienie tylko na Rudika, ale po 5 minutach w kociarni nie byli w stanie wyjść ze schroniska bez obu chłopaków. Mieszkanko w Gliwicach i rodzinka na prawde suuuuper :))[/QUOTE] Co do Wizy,to na pewno,ale myślę,że i tak już jest w miarę OK ;) Super,że taki szybki odzew na apel ze strony Psitula,tyko szkoda,że Dina wciąż nie ma :(
  21. [quote name='Bazyliszek']A co do ogłoszeń to może mogłabym skorzystać z pomocy fundacji Kocia Dolina [url]http://www.kociadolina.pl/posrednictwo-adopcyjne.html[/url][/QUOTE] Pewnie,im więcej tym lepiej !!!!! :) Co do karmy to ja chyba jednak zostałabym przy tej co ma teraz,dzięki niej nie grozi Gwiazdce przyrost wagi,co mogłoby obciążać stawy,ma dużo składników odżywczych,a wiadomo,że oczywiście dostaje sumplementy :)
  22. [quote name='Havanka']Witam. W marcu obiecałam, że od kwietnia deklaruję Pimpusiowi 5 wpłat po 10 zł. Za kwiecień i maj wpłacę razem. Poproszę tylko o dane.[/QUOTE] Już wysłałam dane do przelewu :)
  23. Bardzo fajny [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206755-Projekt-plakatu-dla-bezdomnych-psów-dla-kundelkowej-skarbonki-do-10.05-g-22"]bazarek[/URL]...może by tak zrobić Pimpkowi taki plakat ( zamówiłam już dla dwóch suń ON i dla Czesterka z mojego podpisu )?
  24. Aaa i jeszcze jedno,Klaudio kiedy dokładnie sterylizacja Gwiazdki???:) Pisałaś coś ,że pod koniec przyszłego tygodnia,czyli wypadałoby jakoś teraz? EDIT : taki tekst napisałam o Gwiazdce: "Gwiazdka - to anioł nie pies.Została odebrana właścicielce z powodu zaniedbania i w fatalnym stanie psychicznym trafiła do domu tymczasowego.Potrzebowała czasu by otworzyć się na człowieka.Teraz jest wpatrzona w człowieka jak w obraz.Na spacerach grzecznie chodzi na smyczy,zawsze koło nogi człowieka.Świetnie dogaduje się z innymi psiakami ,jak i kotami !Z dziećmi też nie ma żadnego problemu.Gwiazdka jest około 3 letnią sunią,która czeka aż ktoś ją pokocha !Spójrzcie na ten pyszczek czyż ona nie jest kochana?Kocha zabawy i przebywanie na świeżym powietrzu,ale wie,że nic na świecie nie zastąpi jej człowieka.Pomimo ciężkiej przeszłości,na nowo zaufała." PS.Kochana Kasiu jeszcze raz piszę gdybyś przeoczyła,że potrzebny Twój nr telefonu i adres e-mail do ogłoszeń;)
  25. [quote name='Mysia_']Oprócz Orhisa dzisiaj domek znalazła Szolka i kocur Sabat ;) dziewczyny, dzisiaj jakoś przed godziną 14 zaginął Dinuś [url]http://bjuta.fotosik.pl/albumy/798747.html[/url] zwiał wolontariuszką na spacerze - chodziłam przez 3 godziny po polach, przeszukałam wszystkie krzaki, wszystkie zakamarki i nic, zupełnie jakby zapadł się pod ziemię :-( Nie wiem co się stało, musiał sie czegoś wystraszyć... On chodził ze mną bez smyczy i nigdy się nie oddalał, czasem nie chciał dać sie złapać przy powrocie do schroniska, ale wtedy odbiegał na max 3-5 metrów i szczekał na mnie :roll: Kiedyś jedna Pani chciała go adoptować, była już prawie na przystanku, a on dał dyla i prosto do schroniska... A dzisiaj nie wrócił :-( Może jeszcze wróci, oby... ale błagam rozglądajcie się, jak cos dajcie znać! On jest bardzo nieufny :-( boi się prawie wszystkiego... Bardzo lubi patyczki, kamyczki, zabawki... można w ten sposób nawiązać z nim kontakt.[/QUOTE] O kurczę,to nieciekawie :( Mysiu ,a zaglądałaś może do Wizy?
×
×
  • Create New...