-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']No ja się właśnie w ostatnim momencie ugryzłam w język, jak mówiłam, że Riszo mnie tak załatwił, a Ty go wyprowadzasz bez problemu.... Udało mi się jakoś wybrnąć, że inni sobie radzą... Ale mamę masz super, że jej się chciało! I sama jakoś inaczej wyglądałaś - bardzo fajnie zresztą. A jakie mama miała wrażenia z psitula? No a Reiko jest super! Super spokojny egzemplarz! :)[/QUOTE] Dzięki Bjutko za komplement ! Miło mi :) Mama strasznie z psitulem jest związana,przegląda dogomanię,siedzi na stronie psitula,wiadomo,że zdrowie nie zawsze dopisuje i może przyjechać,ale tak z 3-4 razy już odwiedziłyśmy psitul.Następnym razem zamierzymy jakiegoś psiaka wykąpać,po tym jak Wiza przeszła SPA,mamie się bardzo spodobało :):) -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Co slychac u Majuska ?[/QUOTE] Byłam dziś w schronie,wchodziłam na wybieg do Majka,lecz Mia(ta co jest z nim w boksie) zaczęła mnie tak obskakiwać,że czułam jej pazurki na całym ciele i wolałam się wycofać.:oops: Majk trzymał się raczej z dala,bo oczywiście on to taki gentelman,że kobietom ustępuje...bidulek z niego. [quote name='Panca']na ogloszenie bylo 30 wejsc i rozumiem ze zero odzewu..ehhh..co za pech...:([/QUOTE] Coś okropnego...:-( -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/czestermojeskarby019.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/188/czestermojeskarby019.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/czestermojeskarby020.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/558/czestermojeskarby020.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/czestermojeskarby017.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6823/czestermojeskarby017.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/860/czestermojeskarby025.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/6629/czestermojeskarby025.jpg[/IMG][/URL] I tu z Beatkąą:loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/zczesteremmojeskarby043.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/77/zczesteremmojeskarby043.jpg[/IMG][/URL] -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
jakiego człowiek by nie miał doła...patrząc na tą radośc w oczach,nie da się nie uśmiechnąć :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/czestermojeskarby011.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4448/czestermojeskarby011.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/czestermojeskarby009.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5998/czestermojeskarby009.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/czestermojeskarby014.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6599/czestermojeskarby014.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/czestermojeskarby010.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6058/czestermojeskarby010.jpg[/IMG][/URL] Czesterek z Wizą:loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/czesterzwizkmojeskarby0.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2415/czesterzwizkmojeskarby0.jpg[/IMG][/URL] -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Dajcie nr konta, dorzucę coś.[/QUOTE] już wysłałam nr konta :) -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kalva']pisałam do Mysi - zobaczymy - nie wiem czy już sprawdziła reakcję Czesterka na koty, no i nie wiem jak on do dzieci ewentualnie, ale mam nadzieję, że pozytywnie i że dzięki temu domek będzie, trzymajcie kciuki![/QUOTE] Kasiu kochana,podaj link do wydarzenia na FB,bo założyłam sobie facebooka i chcę go odwiedzić;) Jakby co ja jutro mogę go sprawdzić na koty :) -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Hop Czesterku :) -
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
to się zapowiada wizyta w psitulu wielka - ja będę z mamą ;) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Śliczna Havanka,pięknie się prezentuje :):) -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kalva']Kasiu dziękujemy za ogłoszenia, cudownie!!! :) Beatko mam nadzieję, że wszystko się ułoży! Będę w kontakcie, Mysia zamilkła, ale była bardzo zajęta - będę do niej pisać, a do Ciebie na komórkę! I jeszcze off, niestety, ale sytuacja superpilna - jest 24 godziny na zbiórkę deklaracji i zabranie psa, który wiele przeszedł: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206090-Misiek-pies-do-powieszenia/page15[/url][/QUOTE] Właśnie,też dołączam się do podziękowań za ogłoszenia:loveu: Dzięki Kalvo za wsparcie,na pewno się przyda.Myślę,że w sobotę odwiedzę Czesterka to zrobię mu foteczki i wrzuci się na facebooka do wydarzenia;) -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kalva']Co tam u Czesterka??? Kiedy będzie spacerek, nowe pyszczkowe fotki? No i jak tam Czesterek w stosunku do miauczących? :)Aha zapytam z ciekawości - czy Czester bawił się kiedyś z Mikołajem, jak Kruk???[/QUOTE] Kochana,mam straszne problemy prywatne...:-( W planach mam odwiedzić Czesterka w weekend,postaram się.Jakby co pisz na komórkę,bo na dogo będę w najbliższych czasach bywała od czasu do czasu.Popytaj Mysi co z tym sprawdzeniem go na koty i o Mikołaja,bo ja się nie orientuje...;) -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Beatkaa prześlij mi na @ plakacik zrobię xero i rozwieszę na dąbrowie i sosnowcu .....ten domek musi się znaleźć !!![/QUOTE] kochana wyslij na PW swojego e-maila,bo gdzieś zapodziałam :oops: -
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='fochu']banerki :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207478-REIKO-kuleje-jego-%C5%82apka-kuleje-jego-%C5%BCycie..."][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2640/reikoq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207478-REIKO-kuleje-jego-%C5%82apka-kuleje-jego-%C5%BCycie..."][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3328/reiko1x.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dzięki kochana - śliczne są ! jak zwykle jesteś niezawodna :loveu: -
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
zaraz popytam o banerki dla niego ;) -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekawa co tam u Rambusia :) -
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']Piękny :) Kiedy do nas trafił to był młodym psiakiem 2-3 letnim, ale niestety mieszka u nas jakoś z 4 lata... Czyli teraz może mieć koło 6-7 :-([/QUOTE] Oj :( To trzeba by go wyadoptować jak najszybciej.."zaraz" będzie nie młody i jeszcze do tego ta łapka :(:( -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękuję w imieniu Czesterka :Rose::Rose: -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Ja też zaciskam mocno kciuki :kciuki::kciuki: -
[quote name='Martika@Aischa']Już kochana patrzę :) no to super by było gdyby udało się kupić taniej :)[/QUOTE] Napisz mi kochana gdzie co i jak to zamówię,tylko jakby co to allegra nie mam,więc ewentualnie bym Ci przelała pieniążki i byś zamówiła :) [quote name='bela51']Blok ma winde. Napiszcie mi jeszcze , czy ona nie boi sie ruchu ulicznego ? Ludzie mieszkają na jednym z tyskich osiedli, to jednak spore miasto. Jesli by sie nadawala, to jeszcze prosze o jakies ładne jej zdjecie. Posle jej kandydature.[/QUOTE] No no ! Miejmy nadzieję,że coś z tego będzie.Daj nam chwilkę kochana...myślę,że Gwiazdka jak najbardziej się tam nadaje,ona od początku nie była strachliwa,więc to to na pewno :) Co do Stellci to Marto proszę zadzwoń do Kasi i wypytaj :)