Jump to content
Dogomania

Ola & Sasha

Members
  • Posts

    48
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola & Sasha

  1. Najśmiesznejsze komentarze jakie usłyszałam na temat mojej sunii to takie typu " zgaduj co to ;) " to znaczy za każdym razem jak idę z Sashą ( która oczywiście jako szczeniak ogromnie garnie się do ludzi ) uznawana jest za : - kota :evil_lol: - pekińczyka , yorka , maltańczyka :angryy: - zabawkę :mad: - niedźwiadka :loveu: Miałam raz sytuację w której moja sunia została nazwana kotem ;) Szła pewnego razu starsza pani z paro letnią córką ... Córeczka widząc moją pocieche wybuchła radością i zaczęła krzyczeć do mamy . Mama kiedy się obejrzała w naszą stronę stwierdziła : - Tak kochanie to bardzo ładny kotek , ale czemu na smyczy ? ;)
  2. Witamy ;) Andy jest taki śliczny ! :loveu: Bardzo ładny psiaczek ;) Więcej foteczek prosimy ! :eviltong: Pozdrawiamy i zapraszamy do nas :cool3: Ola & Sasha ;)
  3. [FONT=Georgia]Pare foteczek mojej niuni z okresu " dziecęcego " że tak ujmę czyli [B][COLOR=red]pierwsze dni w nowym domu[/COLOR][/B] :cool3:[/FONT] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/8426/032210114425.jpg[/IMG] pierwsze zdjęcie mojego maluszka :loveu: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7025/032210114645.jpg[/IMG] słodki wypoczynek by móc rozrabiać :evil_lol: [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/7910/sdc11791o.jpg[/IMG] z kumplem który miał pełnić rolę mamy ;) [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8172/sdc11806t.jpg[/IMG] jejku jaki zezik :-( ale już się poprawiło ;) [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3318/sdc11807.jpg[/IMG] jęzorek ! słodkii prawda ? :laola: [url]http://img686.imageshack.us/img686/5301/sdc11809y.jpg[/url] podgryzanko :diabloti: [URL]http://img714.imageshack.us/img714/338/sdc12028d.jpg[/URL] :lol: [URL]http://img203.imageshack.us/img203/8778/sdc11934m.jpg[/URL] pierwszy bieg po osiedlu :thumbs: To by było na tyle jeśli chodzi o zdjęcia Sashy za młodu ;) Miała wtedy około 2 - 3 miesiące , teraz moja panna ma prawie 5 ! :sweetCyb:
  4. Witamy przepiękną sunie :loveu: Bardzo śliczne fotki a króliś uroczy ;) Widze że ładnie pannica wyrosła od pierwszego postu :evil_lol: Pozdrawiamy i zapraszamy do nas ! Ola & Sasha .
  5. Ola & Sasha

    Miya ;)

    Jest taka urocza :lol: I te niebieskie oczka :loveu: Piszesz że rozrabiać lubi :cool3: To tak jak moje maleństwo ;) Pozdrawiamy ! Ola & Sasha :)
  6. Słodziaczek : * ;) Wymiziać koniecznie od cioci Lemurki :cool3:
  7. miodzio :loveu: Tekliisia jest boska :D Takie duże niby a takie słoooodzie :cool3:
  8. Gagula jest taaaaaka słodka :lol: Zresztą jak reszta zoo ;) Zapraszamy do nas <3 :cool3: Ola & Sasha .
  9. Do Natali : dzięki , napewno wpadne :] Do Aguchy : witam ,witam : )
  10. [B][U][COLOR=red]Hej wszystkim Dogomaniakom :) ![/COLOR][/U][/B] Galeria poświęcona będzie mojej najukochańszej suni : ) Imię : Sasha :loveu: Rasa : Shih - Tzu :razz: Płeć : Sunia . ;) Data urodz. : 24 . O1 . 2O1Or. :lol: [B][COLOR=orange]Charakter :[/COLOR][/B] Kochana i słodziutka , lubi pieszczoty ^ Jeżeli ma do kogoś uraz prawdopodobnie warczy na niego a nawet gryzie dlatego lepiej jej nie podpaść :diabloti: Jest wesoła i szalona :D Czasami kiedy nie " wyżyje się " odpowiednio na dworze uzupełnia braki w domu :) Często biega w kółko i obszczekuje wszystko i wszystkich :) Boi się kąpieli , nie lubi czesania i spinek :) Baardzo lubi jeść i spać :D Naprawdę wszystkożerna . Spanie na łóżku pod kołdrą obok pańci to nic nowego :evil_lol: No niestety jak się raz wzięło do łóżeczka to koniec :roll: Ogólnie jest wesołym , uroczym pieskiem :) [COLOR=lime][B]Wygląd :[/B][/COLOR] Niewielki niedźwiadek o trzech kolorkach :) Ogólnie cała biała , przez tułów poziomo przebiega czarno - brązowe pasmo , na uszach , oczach i w okolicach też ciemno :) Zadek również czarny chociaż przeistacza się powoli w brąz :eviltong: [B][COLOR=yellow]Skąd ją mam ?[/COLOR][/B] Otóż wiem że w tym momencie wszyscy mnie znienawidzicie ale moją sunię mam z pseudohodowli ! Trochę mi z tym źle ale moją mamę nie rusza że pieski z takich " hodowli " mogą mieć wady genetyczne itp. Ona chciała mieć " rasowego " pieska po dobrej cenie ... Kiedy moja mama pojechała po Sashę opowiadała mi że nie ładnie tam pachniało a zresztą jak sama później zobaczyłam i to czego się obawiałam : Sashka nie jest w najlepszym stanie. Nie chodziło mi o to iż jest chora tyle że nie najlepiej wyglądała. Była baaardzo tłusta ! { o sierści mówię oczywiście } . A kiedy spojrzałam jej w oczka zobaczyłam lekkiego zeza ;( Pozatym była najmniejsza z miotu i trochę rostrzęsiona. Jednak po mojej specjalnej kuracji { czytaj : miłość + dom } wydobrzała i teraz ma się świetnie ;) A ja z dumą prezentuje ją jako shihtzaka chociaż rodowodu nie ma . [B][COLOR=blue]Wyuczone komendy :[/COLOR][/B] Narazie do perfekcji mamy tylko siad i proś. Intensywnie ćwiczymy nad " leżeć " , " noga " i " daj głos " byle nie przemęczać bo to straszny leń :) :evil_lol: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6849/sdc13569f.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...