[B][U][COLOR=red]Hej wszystkim Dogomaniakom :) ![/COLOR][/U][/B]
Galeria poświęcona będzie mojej najukochańszej suni : )
Imię : Sasha :loveu:
Rasa : Shih - Tzu :razz:
Płeć : Sunia . ;)
Data urodz. : 24 . O1 . 2O1Or. :lol:
[B][COLOR=orange]Charakter :[/COLOR][/B]
Kochana i słodziutka , lubi pieszczoty ^ Jeżeli ma do kogoś uraz prawdopodobnie warczy na niego a nawet gryzie dlatego lepiej jej nie podpaść :diabloti: Jest wesoła i szalona :D Czasami kiedy nie " wyżyje się " odpowiednio na dworze uzupełnia braki w domu :) Często biega w kółko i obszczekuje wszystko i wszystkich :) Boi się kąpieli , nie lubi czesania i spinek :) Baardzo lubi jeść i spać :D Naprawdę wszystkożerna . Spanie na łóżku pod kołdrą obok pańci to nic nowego :evil_lol: No niestety jak się raz wzięło do łóżeczka to koniec :roll: Ogólnie jest wesołym , uroczym pieskiem :)
[COLOR=lime][B]Wygląd :[/B][/COLOR]
Niewielki niedźwiadek o trzech kolorkach :) Ogólnie cała biała , przez tułów poziomo przebiega czarno - brązowe pasmo , na uszach , oczach i w okolicach też ciemno :) Zadek również czarny chociaż przeistacza się powoli w brąz :eviltong:
[B][COLOR=yellow]Skąd ją mam ?[/COLOR][/B]
Otóż wiem że w tym momencie wszyscy mnie znienawidzicie ale moją sunię mam z pseudohodowli !
Trochę mi z tym źle ale moją mamę nie rusza że pieski z takich " hodowli " mogą mieć wady genetyczne itp.
Ona chciała mieć " rasowego " pieska po dobrej cenie ...
Kiedy moja mama pojechała po Sashę opowiadała mi że nie ładnie tam pachniało a zresztą jak sama później zobaczyłam i to czego się obawiałam : Sashka nie jest w najlepszym stanie. Nie chodziło mi o to iż jest chora tyle że nie najlepiej wyglądała. Była baaardzo tłusta ! { o sierści mówię oczywiście } . A kiedy spojrzałam jej w oczka zobaczyłam lekkiego zeza ;( Pozatym była najmniejsza z miotu i trochę rostrzęsiona. Jednak po mojej specjalnej kuracji { czytaj : miłość + dom } wydobrzała i teraz ma się świetnie ;) A ja z dumą prezentuje ją jako shihtzaka chociaż rodowodu nie ma .
[B][COLOR=blue]Wyuczone komendy :[/COLOR][/B]
Narazie do perfekcji mamy tylko siad i proś. Intensywnie ćwiczymy nad " leżeć " , " noga " i " daj głos " byle nie przemęczać bo to straszny leń :) :evil_lol:
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6849/sdc13569f.jpg[/IMG]