maciek właśnie jedzie do kliniki ma problemy z nerkami trzymajcie kciuki za robaka i błagam o pomoc finansowo dla maciulka ja deklaruje 50 zł jak tylko będzie wiadomo na jakie konto napewno jakieś fundacyjne asior jak sie pojawi to napisze więcej maciek trzymaj sie malutki i nierób mi numerów