dzis mam dobre wieści maciek jest od wczoraj u klaudi ,wczoraj bardzo ślicznie zjadł lecz dziś już niechce nic jeścć rokowania są niezłe ,ale jeszcze zawcześnie na pełno diagnoze maciek powinien mieć ścisło diete na te swoje nerki mam pytanie jeśli ktoś ma pasa na podobnej diecie to napiszcie co można mu dać do jedzenia reszte info napisze asior