[quote name='jaanka']Bardzo smutny i potrzebny wątek , serce boli . W każdym psie jest piękno i potrzeba miłości tylko żeby ludzie o tym wiedzieli :([/QUOTE]
właśnie smutne i na dogo nie poruszane tematy jedynie jak to nazywajo adpocyjne psy a o takich bidach mało kto myśli rozsyłajcie inofo gdzie sie da niech wszyscy wiedzo że i takie psy szukajo domów