Jump to content
Dogomania

adamo1974

Members
  • Posts

    702
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adamo1974

  1. właśnie przyjechaliśmy niewiem co napisać żal ból wielki smutek tak bardzo chcieliśmy jej dać to życie na jakie zasługiwała kruszynka kochana tobie tinko muwie czekaj tam skarbie na nas odeszła przy nas żegnaj maleńka
  2. niestety mam złe wieści tinka poczóła sie bardzo żle na tyle że zaraz wioze skarbusia do wrocławia do kliniki trzymajcie kciuki
  3. dokładnie tyle ciotek ją kocha ze musi byc juz tylko lepiej innej opcji nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. jutro postaram sie wstawić jeszcze jakieś fotki bo dziś miałem lkkie zamieszanie w domu i schronie pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc dla tiny
  5. beda fotki już ja ucałowałąm od cioteczek z dogo jeszcze raz serdeczne dzieki za wszystko
  6. tinus odpoczywa sobie acha najwazniejsze ucałowałąm ja od wszystkich ciotek
  7. nie tylko że jest osłabiona podróza ale super z niej golasek
  8. własnie wrócilismy z wrotka tinka odpoczywa po stresie związanym z podróża jak sie ogarniemy to beda wsawione zdjecia naszego golaska koszt jej pobytu to około 2.300
  9. beda beda fotki i pieszczotki od wszystkich kochanych cioteczek dla tinusi
  10. jest okey jutro 7.20 rano pociagiem jedziemy po tinus
  11. dopiero sie dowiedziałąm i zaraz pisze
  12. Tina do domu jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. maja posmutniała w schronie naprawde trzeba jej szybko znaleść domek podobnie jak julkowi już nie wiem taki fajny pies a nawet tu w krotoszynie nikt o julka nie pyta jedno pytanko czy fama miała lub ma alegro bo ludzie dzwonio mi do schroniska
×
×
  • Create New...